Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Joj te sam čizme vidjela već u temi modni zločini [:smije] [:smije] ona da poklanja ne bi našla žrtvu al ovako sa cijenom od 299 kn im je dala malo glamura [:smije] al vi ne kužite možda će nekom trebat za kakvu predstavu hobit vs. elfs [:smije] [:smije] a i ženska se zove ivanaprodajesve [:smije]
2014 01 23
hahhaha bitno da na njima zara piše [:kesi]
2014 01 23
Surfajuć ovdje zaključila sam da puno osoba ima nerealnu sliku o stvarima koje posjeduje ili očigledno pokušava zaraditi. Osobno smatram da na krpicama odjeća treba biti znatno jeftinija nego što je plaćena samim tim što već ima vlasnika, a pogotovo ako je nošena, oštećena ili demode. To je i dobar recept za riješavanje viška stvari. Treba i uzet u obzir da se kupuje na neviđeno i neprobano pa odredit cijenu jer neću kupit nešto već na slici upitnog stanja, pa čak i da je super, ali nisam probala i nije novo po nekoj nabijenoj cijeni. Za tak šta odem u dućan i imam novo za te pare. Čak i da je nešto nenošeno i novo al već je nečije pa treba snizit cijenu, smisao krpica po meni nije natjecanje u prestižu i ko ima više markirane nove robe po što višoj cijeni nego isplativa kupovina nečeg što se još da iskoristiti.
2014 01 24
Meni se čini da većina vas smatra da su mojekrpice second hand shop,međutim ima cura koje naručuju sa neta i tako preprodaju stvari i po meni one ne trebaju snižavati cijenu,a isto tako ne bi je trebale dići previsoko. Također se zna koliko neke stvari vrijede,neke ogrlice ili cipele koje inače koštaju po par stotina eura se ne mogu prodavati za 100 kn bez obzira dal su nošene ili ne (naravno ako nema neko veliko oštećenje). Sve ima svoju cijenu i vrijednost... Mojekrpice su također tu da,ako si propustio kupiti negdje neku stvar da je možeš ovdje pronać i sebe usrećiti. i citam,svi ste nesto za zamjene a nitko ne zeli zamjenu (previse izbirljive postale?)... Stalno nesto smeta,stalno se zalite na nesto,.. a da ne govorim da se razne cure prozivaju ovdje... Ako vam se odgovara cijena nemoj gledati i to je to ili se jednostavno javite curi i ukažite joj na pogrešku,pa ako ce ju popraviti ili ne njena stvar... (:
2014 01 24
@jeftinaponuda tebi je ovo ok cijena za čizme koje su toliko ofucane i izgrebane naprijed?? samo zato što su zara? pa tu očito ima masa cura koje bi kupile najobičniju krpetinu ako na njoj piše zara [:kesi] i to je takav model? sigurno [:hihot] što se tiče cura koje prodaju markirane stvari sve ok, normalno da neke stvari koštaju više i da nitko neće prodati nešto skupo plaćeno za 50kn :) a naručivanje sa e-baya i sl. stranica pa preprodavanje tu na krpicama ne podržavam, nisam vidjela da je ijedna cura koja to radi stavila ok cijene,a osim toga to nije ni dozvoljeno na ovoj stranici. ali opet eto imaš puno cura koje to rade i nabijaju cijene i po mome to je jednako krađi, zna se koliko nešto košta na e-bayu i ako ti tu staviš duplu cijenu to je kao da si nekome ukrao iz džepa te novce [:tuzan]
2014 01 25
wow zara izgrebana pa mora bit puno lol
2014 01 25
baš to zrinkić i još k tome wow koja ja zara hebena marka, sve što je u masovnoj proizvodnji ne može se tretirati kao neki eksluzivni brand tako da zara spada u isti koš s tally weijl, terranova, hm, bershka i ostalo, a high brand iliti ono što može postići visoku cijenu je onaj proizvod koji nije izbačen na tržište u milijun boja i primjeraka već ograničen serijom eksluzivnih komada, tako da kad vidim ove cijene za zaru, već mi se iskreno sere(s oproštenjem) od te zare, tako cijenjena, a svaka druga krpičarka prodaje zaru, i naravno nemam ništa protiv toga tko prodaje i protiv osoba koje to prodaju, ali dajte malo prestanite muljat s cijenama, kad su sniženja u zari jeftinije kupiti tamo i NOVO, nego tu rabljeno i još skuplje [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 01 25
Curka je upravo stavila Kim Kardashian like haljinu i traži 300,00 kn za nju. I meni to nije nikako jasno jer sam ja istu takvu (samo druga boja) platila 160,00 kn!? Druge djevojke ovdje takvu haljinu prodaju 150-200,00 kn.Tko je tu lud? [:vrti] [:sokiran]
2014 01 25
Da to su takve cizme. Imala sam iste i kostale su 699 kn prosle godine. Prodala sam ih za 250kn.Izgrebane niau nego je to takav model! I nemojte bezze prozivati ljude kad niste upucene. Slazem se da zara nije neka marka i da ne treba skupo prodavati ali ako je netko promasio kupiti neku stvar dok je bila u ponudi i ako ju zaista zeli sto da ne?
2014 01 26
Prije svega malo pratite koja kuća izbaci koji model pa cete vidjet koliko se inace cijene krecu. :) curu ste bezze uzeli na pik. Nemam nista protiv nikuga i svatko ima pravo na svoje misljenje ali kad ne znate nista i glupo ljude napadnete to je zaista ruzno :) prije svega krenite od sebe i od svojih artikala i cijena pa nadalje. Mebi ako se neato svidja i ako se uspijem dogovorit sa prodavacicom uzet cu to. A ako mi se ne svidja ili ne odhovara cijena idem dalje ,ne zamaram se glupostima kao neki (:
2014 01 26
Pošto sam ja ta koja je stavila link na ove Zara čizme i još ne mogu vjerovati da bi netko izbacio takve čizme koje izgledaju kao da se netko u njima penjao na Velebit, malo sam bacila oko na slike tih čizmica na netu i izgleda da je to bio neki worn out model, doduše to puno bolje izgleda na ovim slikama koje sam pronašla na netu, staviti ću jednu tek da se vidi. Možda da je naša kolegica krpičarka stavila sliku di su čizme čiste i uredne vjerovatno bi bolje izgledale, ovako su mi na prvu djelovale uništeno i ofucano :/ Tako da moje isprike dotičnoj korisnici, nadam se da će ih nakon ovakve reklame uspjeti i prodati [:kesi] [:kesi]
2014 01 26
Cure,žene nemojte ubuduće stavljati i prozivati i skidati slike s tuđeg profila,meni je to neukusno,osim ako dotična nije nekakva varalica,a to dali je i koliko precjenila svoje stvari na nama je kao kupcu da odlučimo,mislim skinit i javno objavit nečiji artikal je po meni degutantno,da sad netko skine ne znam moju quessovu haljinu i stavi je na raspravu [:ljut] svatko ovdje ima pravo stavit cijenu koju hoće,a na nama je dali ćemo to kupit ili ne,ja sam i kupac i prodavač,ako mi je nešto preskupo,zaobiđem,kao prodavač sama određujem cijenu i uvjek sam spremna na dogovor,eto toliko od mene,malo su mi glupa ova prepucavanja [:sokiran]
2014 01 26
Dijana slazem se u potpunosti. Ok je ako se stavi da je cura prevarant ili eto ako se upozori ali da se prozivaju i vrijedjaju to ne podrzavam niti najmanje pogotovo kao neke krpicarke koje idu da nekoga blate prije nego nesto provjere. ( izmedju redova nemaju pojma )
2014 01 26
Ma odakle ikome pravo stavljat tuđe artikle i komentirati,pa ja bona to ispalila,ko voli skupe i markirane stvari optu tom ima para nek kupi ja nemam,pa zato i gledam proč šta jeftinije,a nije krivično djelo to što netko pretjera s cijenom,to može bit upitno,al nemojmo te cure prozivat,samo nemojmo kradt i varat,eto to [:hihot] [:hihot]
2014 01 26
Sorry [:poljubac] svima na ovim greškama,ili ako sam koga uvridila
2014 01 26
1 2 ... 35 36 37 38 39 40 41 ... 148