Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Ja ću se javiti s obzirom da se spominje ogrlica s mog profila što smatram apsolutno nepotrebnim. Ja stvarno ne vidim u čemu je problem. Jel ja vas tjeram da ju kupite? Ili uopće gledate? Pa što bi trebala skoro novu ogrlicu koja je plaćena koliko je navedeno prodati za 200 kuna? Ne znam uopće zašto se vi brinete oko toga koliko košta ako niste zainteresirani za nju? Krpice posjećuju i cure koje tragaju za ovakvim komadima, to govorim iz iskustva jer sam dosta takvih stvari ovdje i prodala i kupila. Mislim da će se bilo tko zdravog razmišljanja složiti samnom jer i sebe i druge opterećujete bez potrebe. Pozdrav!
2014 01 15
Ima nas svakakvih i to je oke. Al opet neki nemaju granica, ono prodavanja stvari s ebaya po bolesno skupljim cijenama (primjer 1 gel u boji 30kn i više i još mi napiše akcija haha -.- ZAŠTO kad svi znamo da je set od 36komada ni 150kn) Pa one šta mi se prave fine ko da su ne znam ni ja šta pa stavljaju cijene za nešto nošeno da ti pamet stane.. Ili kad bi za zamjenu za npr. torbu koju cijeni 70kn ne znam valjda 5 stvari iste pa čak i veće vrijednosti mislim šta je odjednom ta torba pozlatila?! Al eto neka šta možda postanu milijarderke i sretno im u tom pothvatu. [:smije]
2014 01 16
Jelena, napisala sam da je to za mene pretjerivanje, a tema se zove kako se zove. Većina cura koje su ovdje pisale nisu zainteresirani za te predmete. Ne opterećujem se nimalo, ali eto, slučajno sam naišla na tvoj profil, i od svih stvari ta ogrlica me malo iznenadila, jer ne razumijem zašto je tako skupa. Nismo svi navikli kupovat ogrlice po par tisuća kuna. Nije mi bila ni najmanja namjera uvrijediti te ili nešto drugo. Ja se ispričavam :) Ma ti preprodavači s ebaya su mi najgori, kad vidim tako nešto odmah prestanem gledat cijeli profil, i namjerno ne bi kupila neku stvar čak iako mi se sviđa, ne mogu podnijeti te varalice nikako. Drugo je ako netko stavi 10ak kuna višu cijenu, al kad stave duplo više cijene, pa i troduplo e onda je to strašno. [:frustriran]
2014 01 16
Ja sam se prestala živcirati. Neću kupit robu koja je neopravdano preskupa i točka, ajmo dalje. Znala sam prije dosta ovdje pisat i navodit razne primjere, al čemu? Samo se iznerviram. Recimo da sam dovoljno inteligentna i infomirana da se nedam navuć na takve trikove, a ko nije... a šta da mu ja radim... i ja kad sam bila mlađa i neiskusna sam znala dat previše love za stvari koje realno toga nisu vrijedne, pa nauči čovjek s vremenom... borba protiv nepravde na ovakvim stranicama je ćorav posao.
2014 01 17
Ma Dragons, nije to da se preprodavače nauči pameti (kao da je to moguće [:smije] ), nego baš zato da se neinformirane cure ne za*ebu. Npr ja sam baš na ovoj temi postala svjesna toga (znala sam da ima ali nisam nekako pazila na to). Sad skoro svaku stvar koja mi izgleda kinesko tražim po ebayu i nađem jeftinije [:smijesi]
2014 01 17
baš to audrey, ne želim da cure nasjedaju na takve stvari, neke možda daju svoje zadnje kune za tu torbicu, haljinu itd. al dragons imaš pravo, ne vrijedi se živcirat kad će takvih uvijek bit.
2014 01 17
Kod mene su cijene preniske! Preslatke naušnice i ogrlice po 10 kuna, ZARA vesta npr 20,30 kn, štikle 50-70kn... [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 01 20
jednom sam pokrenula temu o baniranju "naručitelja" , baš takvih e-bay bisera koji deru, pa se javilo hrpa curetaka sa "nikoga ne prisiljavaju da kupe" i "šta ti izvolijevaš" spikama. a svatko se može zeznuti :(
2014 01 20
nije varalicama u interesu da bude otkrivene pa je napad uvijek najbolja obrana [:smije] [:smije] [:smije]
2014 01 20
Baš danas bila u WestGateu na zimskoj rasprodaji, pa cijene su niže nek na krpicama [:hihot] [:hihot] [:hihot] Samo čekam da bude poplava po krpicama tih istih stvari za duplo više... jer kužiš tajice su iz ZARE, nema veze što su tamo na popustu, sve gospođe su ih platile po origi cijeni i "nemaju pojma" da se mogu kupit na sniženju 50% [:vrti]
2014 01 20
Ček ček u ZG su tajice iz Zare na sniženju? U Osijeku su ih premjestili u dio s novom kolekcijom (iako svi znamo da već dugo stoje tamo) te im i dalje drže originalnu cijenu (kupila jedne nedavno). Daaj baš su smeće [:tuzan] [:vrti]
2014 01 21
Kako koje, nisam bila dugo u Zari pa iskreno neznam kako dugo stoji "nova" kolekcija, ali bilo je tajica raznih, čak sam i gledala neke one kao kožne za 100kuna, mislila sam se vratit po njih al sam potrošila novčiće u međuvremenu na druge stvari [:smije] Jedino što od ovih boljih na većini modela su ostali samo minijaturni brojevi... Vjerojatno oni isto gledaju kako se šta prodaje, ako dobro ide ne daju na popust... žalosno ali istinito. Ja sam ušla u Zaru u nadi da ću si nać kožnu jaknu, imali su krasnih modela, al one nisu bile isto uopće na popustu... ako je što i bilo - otišlo je. Vidjela dva modela samo i to jako skupa i jako prekratka - za te pare hoću nešto što će mi bubrege prekrit i može se nosit i kad potpuhne vjetar [:hihot]
2014 01 21
pa tu cijene postaje sve VEĆE..većinom stvari koje sam tu vidjela skužila sam da kupe na veliko kod kineza(identični artikli) i prodaju za troduplooo,,,pa heeelooooooo!počet ću samo prodavat na krpicama,više NE kupovati!!pa nismo mi glupe! [:frustriran]
2014 01 21
Lol ovo za uništene New look štikle... dok je postojao u ZG njihov dućan, za svaka sniženja su imali 1+1 gratis, ja sam za 20 kuna više kupila 2 para novih novcatih wedgesica, a obične štikle su kolko pamtim bile čak i jeftinije [:hihot] Pošto njihove cipele baš ne obaraju kvalitetom - ovo je za smeće...ili eventualno zamjenu za nešto bezveze s nekim ko ima živaca pokušati zakamuflirati oštećenje [:hihot] A za ovo dolje - mogu reć samo "O bože"... možda je prikladnija tema "modni zločini" [:smije]
2014 01 22
Ne samo da su cijene pretjerane već vjerujem da se mnogim curama počinju lagano gaditi krpice kao i meni. Ovo se sve pretvorilo u jedan cirkus i krade tko koga stigne. Meni osobno je dosta bezobrazluka i pokvarenih ljudi pa mislim da ću lagano zatvoriti svoju "trgovinu". Žalosno jer bilo je sve tako zabavno u početku :(
2014 01 22
1 2 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 148