Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Provela san podosta sati zadnja dva dana na krpicama. Jer uskoro imam krstenje i nadan se ode nesto nac za obuc Nije bit u tome Nasla san 5 puta jednu te istu haljinu koja je na e bay 20 dolara a ode se prodaje od 150 do 450 kn!! HELLOU? Nemasn vise nista za rec osin: CURE SRAMITE SE!!! Ka da niko nece skuzit. Pa nije niko glup Da san ja admin dala bi van trajni ban.
2013 12 07
Penny o tome san ja maloprije razmisljala Sta mi se god svidi sve je XS/S. A moje cure ima li koja jacih bokova ka ja :D Pa da nosi M/L A ne sve neke manekenke majku vam [:smije] [:poljubac] [:poljubac]
2013 12 07
Ja imam isti problem, sve što mi se svidja je s, a ja nosim L, takomda je dosta mali izbor [:smijesi] , ali naletila sam i na megalomanske cijene i to za fake robu, iznosenu odjeću i slično.
2013 12 09
ja bi se isto htjela uključiti :) cijene stvarno neke napušu ma prestrašno,,,, i to za nošene stvari.... pa tko želi kupiti skupo a nošeno... odem u dućan i dam koju kunu više onda pa bar imam novo.... :) a isto tako kad se proda nešto , da se i briše.... tražim nešto određeno moram preći nekoliko stranica zbog toga jer ima hrpaaa di piše PRODANO ,,, na kraju mi se više ni neda gledati dalje.... [:ljut]
2013 12 09
pepaprase e o tome ti ja prican ja naden nesto nakon 50 strana sta mi je ajmeee i zelin to kad ono prodano!!
2013 12 09
slažem se u potpunosti!!!
2013 12 10
gledam neki dan jedna pametna tu stavi ROBERTO čizme , kao platila ih je 290 a prodaje za 260, ja jučer bila u robertu i držala te čizme u ruci i cijena im je 179 kn.... mislim, čemu to.... dođe mi da od nikog ništa ne kupim kad vidim takve cijene pretjerane! pa ako sam puna kao brod onda nebi tu ništa tražila, i sve što mi treba bi kupila u dućanu i bok...a ne tu stavljaju cijene čak i više nego u dućanu [:frustriran] [:frustriran]
2013 12 11
ajde još nekako i nove stvari pa bar znaš da je novo.... nego kad mi nošeno stave po 400-500 kn npr samo jer je neka marka eee poludim.... boli me đon što si ti tamo neka platila to preko 1000 kn i lijepo iznosilaa do Boga, i sad bi to prodala i zaradila malo manje od toliko.. ne znam kako vi, ali mene to baš iritira..... šta ja imam od toga što piše neka marka ako to izgleda iznošeno, a naletila sam na masu takvih stvari.... nebi po vrtu to nosilaa.... ( pričam npr o čizmama jer sam to tražila zadnje )
2013 12 11
Najgore je što bih ja skechers kožne čizme prije prodala da stavim npr 200-300 kn... al ne mogu tako... ak je nošeno, nošeno je!
2013 12 11
cure slažem se s vama, gledala sam malo trenerke i dukse pošto sam trudna i trebam nešto malo komotnije. dakle imam sat vremena do koridora i vjerujte da bi rađe otišla i dala njima novce tj 160-180 kn za cijeli komplet adidasa ili nike-a nego ovim curama na krpicama za JEDNU DUKSU 240 kn. lijepo u opisu na pocetku kada se artikl stavlja piše da se stavi cijena koju bi i sami platitli za taj artikl, pa ja iskreno mislim da one nebi platile toliko [:smije]
2013 12 11
A Kim K. haljine koje su potpuno precjenjene i cure naručuju sa ebaya i sl. stranica pa tu stave skoro duplu cijenu? Katastrofa [:frustriran]
2013 12 12
Haljine s eBaya su definitivno precijenjene. Vidjeh Herve Leger look alike koje se ovdje prodaju za 300, 400 pa čak i 500 kn, a moja prijateljica istu kupila na eBayu za 90 kn. [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] edit: Vidjeh jednu za 800 kn. [:ljut]
2013 12 12
Najjače mi je neki dan bilo: "Prodajem original Starke, nošene 3 puta. Malo poderane u unutrašnosti jedne cipele. Plačene 429 kn, prodajem za 320 kn". Hahahaha... Ma dajjjj! [:hihot] Imam i ja nešto skupo: jedne uggsice (ne UGG, nego Australia Luxe Collective) koje su nove novcate, a njih jednostavno ne mogu prodavati za sitniš! Ali zato sam stavila povoljniju cijenu nego su koštale. Netko je napisao da se ovdje ne bi smjele stvari sa 3 nule prodavati. Zašto ne!? Ako se radi o markiranim, originalnim stvarima ili visokokvalitetnoj odjeći (kašmir, koža, krzno,...). Netko si može i želi priuštiti to. [:kesi]
2013 12 13
pozdrav curke, stavila sam neke nove stvarčice i sutra ću još pa zavirite kod mene, večina je 50% snižena, a ostali mi se javite i recite svoju cijenu :D nemam vremena snižavat sada svaku stvar :D [:poljubac]
2013 12 16
Ja imam samo jednu stvar od 1.200 kn,ali to je krzno bunda koju ne nosim,a novci mi kao i svima trebaju,prvo sam počela kupovat,a onda stavila i nešto za prodat,nisam baš prodala iako sam na cjene stavila popust,činjenica je da svatko ima pravo stavit svoju cijenu,a na nama je dali da kupimo ili ne,ipak,nekako mi se čini da nazovimo tako renomirane skupe stvari se bolje prodaju od običnih i jeftinijih krpica,pa mi sad nije jasno [:tuzan]
2013 12 17
1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 148