Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Ja isto neki dan gledam, tajice iz Calzedonie 160 kuna... nisam sigurna da toliko dođu kad su nove [:vrti] A da ne kažem da na kraju sezone u outletu budu 20 kuna i to solidan izbor [:hihot]
2013 11 29
Neki dan sam vidjela oglas za zarinu torbu,piše: skupo plačena, prava koža i prodaje se za 450kn, a ja imam istu takvu kod kuće i gledam je i ne vjerujem, u Zari je 380kn, a ja sam ju ovdje kupila za 240kn, i zaista ne vjerujem kako ljudi pronalaze svakakve načine za zaradu. Nadam se da cure ne nasjedaju na to, torba je loše kvalitete i nije prava koža, ali je lijepa [:smijesi]
2013 11 30
Slazem se [:smije]
2013 12 01
ja neznam jel sam skupa!?! [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:zaljubljen]
2013 12 02
Antonija - po meni imaš ok cijene... ovdje se govori o curama koje prodaju robu po cijenama višljim nego u dućanu (često se desi da vidim da je cura oglasila neku stvar, identičnu kakvu imam i ja u svom ormaru i znam koliko sam je platila, a ona traži duplo više i slične situacije gdje netko "zarađuje" na staroj robi). Ili nabijanje cijene na iznošene stvari što su nekad davno skupo plaćene ili od fine marke, a u takvom su stanju da ne bi dala 20kuna za njih [:smije] I fors modernih krpica npr. zara po cijenama po kakvima svatko može otić u spomenuti dućan i kupit i bit siguran da ga neće netko izmuljat preko neta... [:smijesi]
2013 12 02
Iskreno ću ti reći da dječju robicu kupujem po cijeni od 5-10 kn/kom, a obuću 20 kn bez obzira na marku... [:smijesi]
2013 12 02
antonija, izbriši prodano, to ti odbija kupce :)
2013 12 02
imam dvije skupe stvari u "dućanu" - sisley kremu koju sam platila 1300 kuna, koja jedva da je korištena i fendi torbicu koja je original s certifikatom i čije cijene se kreću preko 10000 kuna. ostalo stvarno mislim da je razumno a i uvijek kažem potencijalnim kupcima da ponude cijenu koja im je realna, ako je moja neprihvatljiva.
2013 12 02
Tea - pa sretno ako misliš da će netko kupiti po tim cijenama, ja iskreno ne bi. Al dobro ja to ne bi ni u dućanu, za te novce se izguštam 10X na nekim drugim stvarima. [:smije] Generalno što se tiče tih višljih cijena, ima stvari za koje je opravdano - baš ovo što ti pišeš ponešto je u dućanu cifra da ti se zavrti. Inače, ja ako bih ikad kupovala nešto što košta preko 200kuna tražila bih primopredaju, da vidim predmet prije nego kupim [:smijesi]
2013 12 03
hoćeš iskreno? ne bi ni ja. jer ne vidim razliku između, konkretno, ove torbe koju prodajem i one s, ne znam, borongaja za 100 kn - takitak ju nosim jednu sezonu, i to možda, i dojadi mi. ovu je mama kupila kad je sletila na neku lovu i istog trena kad ju je donesla doma je požalila [:smije] (a kremicu je kupila na tisuću rata i još ju otplaćuje [:boji] ) ali recimo imam frendicu kojoj je valjda životna želja imat louboutinke i ženska fakat svaku kunu stavlja na stranu da si ih kupi i znam da bi bila sretna da ih nađe negdje po 10 puta manjoj cijeni, pa reko možda ima netko koga će isto tak ovo usrećit, ne znam. [:kesi]
2013 12 03
sorry na upadu, cure, ja selim u austriju i prodajem sve povoljnije, ponudite svoje cijene, odlazim idući tjedan....
2013 12 04
Jaoooo, što bi vas tukla kad mi se nešto dopadne i onda vidim brojeve S, M... [:place] Kako ste sve neke sitne, mršavice!? [:hihot]
2013 12 04
Evo ja se rješavam cjelokupnog ormara [:kesi] [:kesi] Ali se ne selim u daleke zemlje [:hihot] [:hihot] Možete i kod mene pogledati, ja imam većih veličina [:smije]
2013 12 04
haj... evo ja upadam s nečim što sam vidjela baš i mislim da to nikako nije u redu, jedna cura uzima stvari tj kupi nakon što joj netko naruči na jednoj stranici s neta na kojoj također možete naći cipele, torbe robicu i cijene su oko 100, 00 kn skoro svega. Te ih nakon toga preprodaje za 300, 00 kn. Mislim da to nikako nije u redu jer je cijenu digla za više i od duplo. Ako je isporuka za 3-4 tjedna svi znamo o čemu se radi :)
2013 12 05
PennyGirl - ja nisam, navrati [:smije] [:smije]
2013 12 05
1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 148