Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Jasno, i ja spuštam cijene samoinicijativno kad neko pokaže interes, pogotovo ako skupljam novce za nešto konkretno. Uostalom i bezveze da stvari koje ne nosim stoje još godinu-dve-tri zato jer ih ne mogu prodat radi visoke cijene. Ja to gledam ovako. Cijena koju postavim označava neku okvirnu vrijednost predmeta i ne znači da ne dolazi u obzir da ga dam za manje, ali onak, da cure znaju s čim imaju posla, Piše mi lijepo na profilu, ako pitate lijepo i pristojno oko svake cijene se možemo dogovoriti. Što će reć da spuštam itekako, al po dogovoru, a ne da odmah dajem u bezcijenje, pa onda kad se sjetim da bih se mjenjala najednom predmet vrijedi više od postavljene cijene. O tome pričam čitavo vrijeme. Što se poklanjanja robe tiče, ne radim to preko krpica. Što smatram da je za poklonit, poklonim nekome iz svoje okoline kome znam da treba i koristi. Eto, baš planiram nešto slično sa stvarima koje nisam prodala već duže vrijeme, da ne stoje više... [:smijesi]
2013 11 10
Da se nadovežem imala sam tako neugodno iskustvo s jednom curom koja je mene pitala za zamjenu i izabrala sam kod nje balerinke koje su imale MANJU cijenu od mog predmeta, da bi ona meni na to rekla, da ne dolazi u obzir, da njene cipelice vrijede više od moje majice. Mislim stvarno, jel nije to bezobrazluk?
2013 11 10
a joj, da kužim...ima stvarno svega...Šteta što ne možemo osobno blokirati tako neke osobe s kojima ne bismo htjeli surađivati ni u budućnosti i koje imaju tako bezobrazan nastup. U najmanju ruku, samim tim što se prvi javiš i nudiš nešto, trbalo bi postojati maksimalno fleksibilnosti, o nepotrebnom bezobrazluku da i ne govorim. Ne želim se ureći, ali većinom fakat naletim na super curke s kojima se mijenjam/kupujem/prodajem, neka samo ostane tako [:smijesi]
2013 11 10
Meni je to glupo totalno,uopće nije bitno koliko nešto košta,jeli to netko nosio ili nije.Bitno je da ti se stvar sviđa,ako ti paše i cijena super.Ja sam živila vani sa ljudima koji su plivali u novcima.Znate gdje su kupovali;na buvljaku samo lažnjake,i to im je bilo super.
2013 11 15
Mene čak ni te "preprodaje" s ebaya ne smetaju. ima cura/žena koje nemaju paypal, ne žele čekati tri tjedna da im stigne pošaljka, itd. ako su spremne izdvojiti nekoj krpičarki više novaca nego nekome na ebayu - zašto ne? pa usrećile su u konačnici i sebe i prodavačicu, a rastužile jedino svoj džep koji nam i ovako ne bi uvijek trebao biti na prvom mjestu :) meni su recimo tužni svi ti silni lažnjaci, ali bože moj, tko voli neka kupuje i to. smeta me ako nije naglašeno da je artikal fake, cijene stave doista visoke (primjerice 500kn- na više), a vidi se da prodaju mačka u vreći. to bih jedino zabranila, jer to smatram izravnim načinom da se prevari nekog tko nije skroz upućen u prepoznavanje lažnjaka. [:hihot]
2013 11 15
pa pola ebaya je isto preprodaja [:hihot] tamo vecina sellera preprodaje od drugih kineza koji imaju veleprodaju...
2013 11 15
Pa okej za naručivanje s e-baya uz neku dogovorenu proviziju. Ali po meni nikako nije u redu naručit nešto za par dolara i prodavat to ovdje za 200 ili čak više kuna curama koje nisu dovoljno informirane da znaju pravu vrijednost artikla i kažu "ha-ha nema šanse". Okej, istina božja, njihov problem, svatko tko ima internet može otvorit e-bay i vidjet kakve su cijene čega... Ima i nekih dućana koji prodaju takvu robu po znatno višim cijenama, ali tome nije mjesto na ovakvoj stranici i that's the point. [:smijesi] Ja naprimjer nikad nebih nasjela na tako nešto, ali zašto da uopće browseam tonu tih podvala kad koristim stranicu koja NIJE TOME NAMJENJENA. [:poljubac]
2013 11 15
Simona94, odi do Bosne i tamo kupi duplo jeftinije [:smije]
2013 11 16
pogledajte i moje oglase =)
2013 11 17
mislim da kod mene nema ništa preko 60 kn.
2013 11 17
cure jel ima koja plisanu trenirku za zamjenu 36 broj s
2013 11 18
pozdrav curke, imam nekih novih stvari pa zavirite, ako vam je nešto previše javite se, dogovorimo se :D [:poljubac]
2013 11 18
Vjestica777... svaka čast.... [:kesi]
2013 11 19
Nova sam ovdje pa još ne kužim skroz kako sve funkcijonira.. ali da pojedinci pretjeruju sa cijenama baš pretjeruju. Za neke cijene jednostavno možeš otići u butik i kupiti novo i još biti siguran da te nitko neće prevariti.
2013 11 20
Uz napuhane cijene nervira me i pretraživač koji izbacuje i prodane stvari. Zbog čega se ne briše ono što je prodano? Ne kužim svrhu pregledavanja prodanih predmeta.
2013 11 20
1 2 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 148