Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Ajme strašno, ne mogu vjerovat! [:vrti] Da bar možemo ostavljat komentare na artike...
2013 10 19
Ja isto moram reći da sam vidjela neke stvari koje su precijenjene, pogotovo ono sa ebaya. Konkretno, naušnice. Koštaju jedva 20 kuna, a ovdje ih se prodaje za više od 100 kuna. To je stopostotna zarada. U stvari, i nije za ovdje jer je to već biznis, a ne rješavanje svojih stvari. Evo, nova sam ali mislim da mi neće nitko zamjeriti na komentaru. Jedine cijene koje poštujem kao stabilne su one za nakit, zlato, srebro... Jer to je u krajnjoj liniji i sirovina koja je na cijeni, ne samo nakit.
2013 10 26
cure ako su vam cijene visoke pa cjenkajte se.. u čem je problem?
2013 10 26
Nije da ja to želim kupiti. Radi se o tome da netko zarađuje na tuđem neznanju. Znam da će sve naći svojeg kupca ali isto tako znam kako idu cifre na ebayu [:kesi]
2013 10 26
kad naručiš sa ebaya moraš čekat mj dana i moraš imati pay pall i čak i snosiš odgovornost da dobiješ kazno masnu ako te uhvate na carini ovako uzmeš preko krpica - tu ti je za dva tri dana i to je to - ima to prednosti kad ti je nešto odmah dostupno i svako uređuje svoju cijenu, nije tu nitko glup da realno ne zna pravu cijenu i guglati ali svaka roba nađe kupca tako i ta "skupa".. a mi smo svi tu da se cjenkamo ako nam je skupo snizi cijenu ako ne idemo dalje.. i to je ot
2013 10 26
Evo, cure, moj općeniti ostvrt na ovu temu. :) Smatram da nismo sve ovdje svjesne činjenice da prodajemo robu koja je većinom RABLJENA (neka više, neka manje), BEZ mogućnosti probe, BEZ mogućnosti pravog uvida u stanje robe (imamo slike i opis, ali ipak na kraju svodi na povjerenje) i u velikoj većini slučajeva BEZ mogućnosti vraćanja. Jasno mi je, i znam sama po sebi da nama ta roba koju prodajemo „vrijedi više “, ali to je samo naš subjektivan stav. Prilikom određivanja cijena mislim da bi se ipak trebale voditi činjenicama koje sam gore navela. Naravno, nikome ne nijećem njegovo pravo da stavi cijenu koju želi, ako svaka roba ima svog kupca kao što se kaže. :) Na osobe koje su ovdje radi zarade/prijevare ne želim uopće trošiti riječi.
2013 10 26
Zrinkic, ja naručujem sa ebaya dugi niz godina. I nije mi problem pričekati nešto i mjesec dana. Imam paypal i nikakve carine nema na te sitne gluposti, nitko me nikad nije pitao šta je unutra. Tako da, ne bih na taj način "plašila" ljude da će ih oprat carina... Znam šta ima na ebayu, vidim sad i šta ima na krpicama i osobno neću nikad tu kupiti stvari koje se prodaju preko ebaya, a da im je cijena ovdje višestruko veća. Ali to sam ja [:smijesi] I slažem se da se svatko može cjenkat i odlučiti za sebe. Samo mi je osobno žao da netko plati nešto 120 kuna, a znam da to u stvari košta 20 kuna. Mislim da se možeš složiti samnom, zar ne? [:kesi]
2013 10 26
i te kako carina gleda u pakete...varas se ako mislis da nije. i tvoje je neke otvarala a da ni neznas. fizicki ne stigne sve pakete u posti pregledat pa samo nasumice gledaju manje pakete. one sa fejk stvarima zadrze i posalju kaznu a ostale prosljede dalje. ako cesto narucujes fejk a nemas vezu samo je pitanje vremena kad ce te ulovit [:vrti] dosad si imala samo srecu... pitaj tu cure sa krpica koje cu za mk satove dobile kaznu 2000-6000kn
2013 10 26
Ja i onako ne kupujem markirane stvari, tj. stvari koje bi trebale biti neke marke, a nisu. Možda zato nemam problema [:kesi]
2013 10 26
carina i te kako gleda u pakete, pogotovo otkad smo ušli u eu.. pa ne znam ako nešto košta 20 kn ne bi platila 120 ali bi platila sigurno 50 60 kn da mi stigne za dva dva radije nego da čeam po mj dana.. jer evo sa ebaya mi se dogdoilo da mi četiri paketa nisu stigla a naručena još 26 8.. sad moram radit ono da mi vrate pare frendica mi je dobila neku masnu kaznu naručila michael kors sat kopiju
2013 10 26
Ako ne kupujes fejk onda carina ako otvori samo prosljedi dalje.. Ja sta mogu kupim sama ali istu tu nekad narucim za vise jer zelim imat brzo
2013 10 26
Carinska uprava neće pokretati prijave protiv kupaca ako je riječ o pojedinačnim narudžbama za osobne potrebe. Ako se utvrdi da je naručio veću količinu za daljnju prodaju, carinarnica ga može prijaviti državnom odvjetništvu - odgovorili su iz Carinske uprave I još nešto-carina i pdv se ne plaćaju do određenog iznosa (160 kn) ako govorimo o proizvodima van EU.
2013 10 26
Tko zna, zna... [:kesi]
2013 10 26
ljudi da ne gledaju sve pakete kak bi se lijepo droga raspačavala po svijetu [:zaljubljen]
2013 10 26
Anitra, postoje psi koji to rješavaju. Daj zamisli da se svaki paket zasebno otvara u potrazi za drogom... To bi trajalo i trajalo. Ovako, pesek prođe i odradi svoje na većim količinama [:kesi]
2013 10 27
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 148