Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

gledam zadnej dodane torba 200 kn adidas nove patike 600 ultramoderne salonke 200 boli me glava
2013 10 27
Strašno, baš me zanima dali bi ti ljudi koji to nude dali te iste novce za tu robu, tj.kupili po toj cijeni!
2013 10 27
ja sam narucila 50-ak paketa s ebay-a. vecinom statement ogrlice, narukvice i sl. nikad mi nijedan paket nije bio otvoren. nijedan nikad ne narucujem fake michael kors i sl. pa s tim nemam problema a posto se radi o nakitu po par dolara... nema problema ni sa carinom
2013 10 29
Naletila sam na par profila koji preprodaju robu s ebaya tipa haljina like kim kardashian a 200kuna skuplje nego sto je na ebayu, takoder neke haljine se prodaju za vise cijene nego sto su u importaneu..
2013 10 29
Da,i ja sam vidjela duplo skuplje cijene nego s ebaya
2013 10 29
baš mi se sviđa ova tema jer upravo sam ja to sama neki dan razmišljala... ponekad stvarno pretjeraju s cijenom.. za tu cijenu koju neki stave mogu otići kupiti novo, a pošto smo svi ovdje, kupujemo jer tražimo jeftinije.. po tim cijenama bi mogli kupit i novi takav sličan proizvod.. bezveze ali eto ..
2013 11 01
ne razumin sta se tebe tiče ako neka cura prodaje markirano za viskou cijenu, normalno da ce stavit skuplje kad je original. i zasto trosis energiju bezveze, ako nemas novca za takve stvari produzi i gledaj dalje a ne blatit po drugima jer ti nisi u stanju kupiti nesto skupo.
2013 11 02
Tina, sramotis nam ime. ;) Cure su svakako u pravu, a ti ako imas novaca za orginal stvari i skupe gluposti, mjesto ti nije ovdje.
2013 11 05
Kardigan sa kožnim rukavima 290kn??? A po Importanne centru od 139, 149 do 169 kuna. A da ne govorim koliko je na ebay-u. A da se nadovežem na markirane stvari, danas izrada takvih stvari svela se na jeftiniju izradu materijala,ne većina, ali lako se primjeti. Tako da je danas to sve osobnog izbora, hoceš li ti potrošiti nekoliko tisuća kuna ili samo 100 za neku stvar.
2013 11 05
Ne znam što bi osoba jačeg imovinskog stanja radila na stranicama gdje se prodaje rabljena odjeća? To je ipak malo prenisko za njihovo "aristokratsko" porijeklo. Ne uklapa se u njihov "profinjeni" ukus [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 11 06
Totally agree!!! Ponekad stvarno neke korisnice pretjeraju s cijenom, mislim imam i ja neke marke ali opet smanjim i napišem da slobodno pitaju za popust. Mene bi bila sramota staviti nešto iznad 500 kn [:vrti] kao što neke rade a ovdje smo svi da zaradimo nešto i kupujemo jeftinije robu, kozmetiku...nego što bi nas došlo u nekoj trgovini. Šteta šta svi ne razmišljamo isto [:tuzan]
2013 11 08
ja sam danas usla u jedan SHS u zg i cijena djecijeg kaputa 600kn [:boji] [:boji] [:boji] [:boji] neznam koje je marke, al ko ima para malom klincu kupit jaknu od 600kn sigurno ne kupuje u SHS-u
2013 11 08
Meni je žešća glupost kod cijena još jedna stvar. Cure koje imaju jednu cijenu za kupovinu jednu za zamjene. Tipa što sam nedavno ugledala kod neke cure, za kupovinu 40kn za zamjenu 70kn. Što to znači? Da tuđa roba manje vrijedi od njene?
2013 11 08
Ma oke, al ako imaš niske cijene i cilj ti je što prije rasprodat stvari, onda na zamjene ni ne pristaješ. IMHO dvostruke cijene su samo zbunjivanje ljudi. Eto, ja sam naprimjer izbjegavala takve oglase jer mi je to bilo čudno i nisam bila sigurna kako to tumačiti - ovako kako ste napisale ili onako kako sam se pribojavala (podcjenjivanje, jel)... lijepše je onda napisat da daješ određen popust na kupovinu, a za zamjene da je fiksna cijena. Džabe i to kad 90% cura ovdje ni ne pročita ništa iz opisa prije nego uleti s upitom od kojeg zaboli glava, al eto... moje mišljenje
2013 11 09
Kod mene je tako i naznačeno (da su za zamjene fiksne cijene koje su prvotno postavljene, za prodaju ide popust), barem se nadam da sam to dobro naznačila na nekim itemima ;) Na zamjene pristajem jer mi treba određene garderobe, ali eto, neke krpice mi baš trebaju, a na neke pristanem iako mi nije ultra potrebno, ali bolje i to, nego da mi stoji u ormaru nenošeno... Evo baš jučer sam sama ponudila curi solidan popust ako kupi dvije stvari za koje je bila zainteresirana, bez da me ona pitala, da je zamjena bila u pitanju, ne bih nikako pristala na tako nisku cijenu [:smije] S tim novcima ću si kupiti majicu na krpicama koju stvarno želim i koja košta koliko su koštale jedne moje traperice. Praktički su mi jedne po tome otišle gratis, ali ne krpi me je li to po vrijednosti na kraju ekvivalentno ili ne, meni treba majica, traperice ne ;) Nadam se da shvaćaš 'the point': u nedostatku novca i želji za nečim, pristaješ na svašta i iz moje perspektive, rezultat je zadovoljavajući [:hihot] Inače, svašta je konfuzno na ovim krpicama, ali trudimo se snaći kako možemo, neki bolje, neki lošije [:hihot] bitno je da sve prođe fer i korektno iz neke naše perspektive i da je zadovoljstvo obostrano. Barem meni [:smijesi]
2013 11 09
1 2 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 148