Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

ma nije to ajd velika cifra al vidim one kineske haljine što je gore jeans a dolje poput tila nešto kratke dugačke su kod kineza po sto kuna tu zenske prodaju po 160 [:smije] [:smije] [:smije]
2013 08 31
qiqe1987 -(mislim na tenisice što si stavila link)- samo treba oprati i uloške nove staviti [:hihot] uhh ja takve i slične stvari u vrećicu i objesim na kontejner ..al kako se kaže 100 ljudi 100 ćudi [:smijesi]
2013 08 31
naaajbolje su mi oglasi tip:;original LV torba;al bez loga LV........hihihi [:hihot] [:hihot]
2013 09 02
Neki dan sam naišla na torbu koja u trgovini dođe 149 kuna, a prodaje se za 180...I to ona slabo kvalitetna, h&mova koju svi imaju, aktovka-like. Prodavanje nošenih stvari po punoj cijeni... Prodavanje stvari koje su kupljene na ebayu po većoj cijeni, a nošene su...Ok, nitko ne voli čekati mjesec dana da mu nešto dođe s ebaya, ali ne može se ni na krpicama prodavati torba koja na ebayu košta 120 kuna za 200 kuna, a nošena je.
2013 09 03
Nije tako samo ovdje, i na nekim drugim second hand on line shopovima čovjek ostane zapanjen kad skuži da je rabljena roba zajedno sa poštarinom skuplja od nove robe iz dućana...
2013 09 03
Ocajno, fake kozne jakne NOSENE po 250kn, pa za te pare si kupim novu u ducanu. Iste cijene su i za traper jaknice. Stvarno rijetko kad naletim na neku realnu cijenu. Noseni badici po 100kn hahahah, pa sta je tim zenama? Badici iz calzedonije koji su se prodavali po 30kn ( gacice 14kn+grudnjak 14kn) tu se prodaju od 80kn pa nadalje.
2013 09 07
Ma daj zene osvijestite se!!! I one fake torbe i trenirke po 300 i nesto kuna. Pa fake starke po 200kn.
2013 09 07
Pa baš i ja gledam malo te cijene po krpicama, ima stvarno povoljnih, al dosta često vidim kako cure stavljaju rabljene stvari po istoj ili višoj cijeni od dućana. Naime, zna se da čim se nešto kupi u dućanu cijena odmah pada makar ne nosio niti minute. Većinu sam svojih stvari koje ovdje prodajem snizila za min. 50% od cijene koja je bila u dućanu, a i cijena nije fiksna tako da curkama koje su zainteresirane još spustim jer mi nije cilj zaraditi, nego se riješiti stvari iz ormara koje ne nosim i omogućiti drugim ljudima da ih nose ako im se dopadaju. Ali, sto ljudi, sto čudi...
2013 09 07
Steta sto u vz-u nema franca ni roberta [:place] Brankica bas ti je lijepa slikica [:jezik]
2013 09 07
Evo sad sam naletjela na curu koja prodaje badic kojeg je ovo ljeto nosila za samo 90kn. Hahah a takvih badica je krcat ebay za cijenu od 70kn.
2013 09 07
@melpomenaaa --> mislim da ova sa elfs tajicama je među vodećima [:hihot] al bitno da su takve u dućanu po 500-700kn [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 09 07
hahahaha ne vjerujem kakve ona stikle prodaje, jos je napisala da je snizila cijenu maksimalno hahahah:D
2013 09 07
hahahahhahah [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] nisam ni dozivila ovaj oglas do sada, pa kak ju nije sram [:place] [:place] [:place] ja poklanjam 2 para stikli koje su u milijun puta u boljem stanju jer mi je neugodno naplatiti nekome [:place] [:place] [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2013 09 07
''ali stvarno se ne vidi jako da su oštećene, tek kada se zagledate izbliza...'' ma jok...
2013 09 07
..ja naletila na platforme koje je moja sestra kupila nove za 90 kn...ovdje ih prodaje cura za 249 kn...što reći... :)
2013 09 08
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 148