Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Nasla srebrne cipelice ovdje po 200 kn, a takve iste u deichmanu za 99kn....
2013 06 09
Drage cure, ako netko zeli moze za svoju stvarcicu staviti i milion... Moje je dali to hocu ili necu. Toliko negativnosti na krpicama. Dovoljno sto se borimo protiv prevarantica, sad i protiv ovoga. Ovo je lov na vjestice, sad moze i mene netko staviti na raspravu jer sam nesto po njemu stavila previse. Nemojmo si ovo malo vremena sto imamo za sebe pokvariti ne vaznim stvarima. A ovo je...
2013 06 10
moje je misljenje da ako ti je neka cijena prevelika, jednostavno nemoj kupiti i to je to makar, i ja se nazivciram kad vidim one jeftine stvari s ebaya da se prodaju po 3 puta (i vise) vecoj cijeni...i stvarno mi je zao tih ljudi koji to kupuju jer sam sigurna da oni o tome nemaju pojma i jos se hvale kak su dobro prosli [:smije] evo i druge strane ove teme...ja npr prodajem Hilfiger majicu za mizeriju (ako cemo usporediti cijenu po kojoj je kupljena i po kojoj prodajem) i javi mi se cura i pita da sto nije u redu da je cijena tako niska (isto sto se dogodilo rockerici) :D na kraju je ipak rezervirala al ono, nisam ni slutila da cak i preniska cijena moze odbiti kupce :P
2013 06 12
Ja stavila cijene, samo da se riješim robe, pošto mi stoji, ali ovo pretjerivanje je sramotno! [:frustriran]
2013 06 16
fala :)
2013 06 18
Evo, lajkam uvodni maksimalno. Upalo mi je u oko da su cijene ovdje poprilično nerealne, kad se uzme u obzir da se mahom radi o rabljenoj robi. Ali ok, prodavač može tražiti koliko god hoće, na kupcu je da sve ono što je nerealno stavi na ignore. :)
2013 06 19
ja za svoje cijene gledam po sebi - kupujem majice s kratkim rukavima po 25 kn na sniženjima, ni u ludilu ne bih ovdje prodavala rabljene za više od toga i još dodavala poštarinu.
2013 06 19
Upravo škicam badić na e bayu koji košta oko 130kn i sasvim slučajno naletim na isti takav ovdje za 250! Pa onda ću radije nekom platit 5-10kn provizije i kupit si još nešto! [:smijesi]
2013 06 21
bok svima! evo ja sam nova ovdje,baš sam malo gledal sandalice i naiđem na curu koja prodaje moreno sandale za 100 kn koje u konzumu možete akupiti za 39.99 kn,a možda i za manje ako je u pitanju neko dodatno sniženje!
2013 06 25
ja sam inače vrlo liberalna po tom pitanju jer mislim da svaka roba ima svog kupca - da ja to zaista mislim ali ovaj put bih i ja napisala kritiku. U H&M-u strenutno su na sniženju dječije haljinice po 35 kuna. Vidjeh da ih neka cure tu prodaju po 70 kuna (iste te nove sa etiketom) Mislim pa to je jako ružno, to mi zaista nebi palo napamet... Ja znam da nisu svi iz velikih gradova u lijepoj našoj i da tu ima ljudi koji žive i u malim mjestima i selima - ali na taj način zarađivati mi je [:frustriran]
2013 06 27
slazem se sa svim curama :) cijene su stvarno previsoke za robu koja je second hand :) ja mislim da su moji artikli najjeftiniji ovdje na krpicama :) [:hihot] stoga zavirite!!
2013 06 29
Baš sam tražila ovu temu.. Ja sam prodala Amerie gumene sandale koje su se dosle u kompletu sa story-em za 49 kn za 30 kn. Vidjela sam da tu cure traže za njih 50, 60 kn.. Pa covjece cim je nesto 2nd hand cijena pada upola ako ne i vise.. Cemu gramzljivost..
2013 07 07
štikle iz roberta za 29 kn cura prodaje za 120 ?? nisam mogla vjerovati
2013 07 08
Ja ne vjerujem da za ove platforme koje su samo za SMEĆE netko traži 80kn. [:vrti]
2013 07 10
znam da svaka roba imao kao kupca..ali 80kn za to [:vrti] [:ljut] ja iman obrnut problem, jeftina sam pa opet traze popuste [:kesi]
2013 07 10
1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 148