Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

I meni je glupo kad netko stavi previsoke cijene za neke stvari, cak i za stvari koje su nosene, nekad stave previsoke cijene, ali sta sad, svatko ima pravo stavit cijenu koju oce, nema smisla nervirat se oko toga ili radit teme zbog toga. Ja kad vidim nesto skupo, jednostavno ne obazirem se na to i gledam dalje. [:kesi]
2013 05 29
Zato uvijek mislim da treba pristat na dogovor oko cijene. Pa ovdje smo da poslujemo, a ne da se gledamo. Mene živcira kad vidim nešto s ebaya pa ono cijene do nebesa, a to na ebayu ne košta ni trećinu toga. Kao i za taj nakit, na ebayu sve manje od 1 dolara po komadu, a tu po 50kn. @vioelta019 - tako i kod mene, slabo isto ide prodaja, dosad su me većinom pucale zamjene. @viktorija91 - svatko stavi svoju cijenu, i meni su neke stvari osobno preskupe. Ali skužila sam da ako staviš jako nisku cijenu onda te ekipa pita jel to u tako lošem stanju pa daješ za malo, a ako je preskupo onda se pljuje po forumu itd. Nije mi jasno! [:smije] [:smije]
2013 05 29
Ma ni meni nije jasno to. [:kesi] Uvijek ce bit ljudi kojima nista ne pase. Treba stavit neku cijenu koja nije ni preniska ni previsoka, ali treba to pogodit. [:kesi]
2013 05 29
A treba, nažalost nikad ne uspiješ. svi su samo za prodaju, ali od tebe bi sve za džabe. E pa nema džabe ni u stare babe! [:smije]
2013 05 29
Rockerica, upravo tako. Eto meni se masu puta desilo da netko prodaje komad odjeće iste marke kao i ja, još nošeno, kako kažu, jednu sezonu, a veća cijena nego mojeg novog, a mene traži da spustim cijenu. Kod mene je konkretno jednom bio slučaj Replay trapki, dakle nove, još i etiketa na njima i cijena od 1400 kn, stavim cijenu "smiješnih" 400 kn, javi mi se da jel može što jeftinije, a ona prodaje "nošene jednu sezonu" za 500-600 kn i još napominje da za njih pregovora oko cijene nema. [:vrti]
2013 05 31
Vau, čitam ovu temu i skroz se slažem s vama, kako su užasno nabijene cijene ovuda, užas, tek sam nova ovdje i mislim da sam pogodila s cijenama jer ful nije skupo, a sve je očuvano, a prodaja baš i ne ide, ja ne znam kakve cijene trebam stavit, ako stavim ful visoke žalit će se, ako stavim još niže, ljudi će mislit da ne valja nešto sa stvarima, e pa stvarno više mi nije jasno [ [:place]
2013 06 03
@somebody5, nikad neces moc svima ugodit, tak da, ostavi cijene takve kakve jesu ak smatras da su dovoljno niske, netko se mozda javi s vremenom, a ak se ne javi, onda snizi jos. [:kesi]
2013 06 04
Pa sve što je polovno ne smije biti ma ni 50% od kupovne cijene. Ja imam dosta naočala markiranih ali znam da ne mogu dobiti za Dior više od 300 kn, i mislim da to nije snobasto. Cure tu prodaju naočale po 900 kn i za 2 dana piše prodano pa ne kužim kak?Očito nekad i viša cijena nekome garantira originalnost. Isto tako prolaze stare ofucane starke po 150-200 kn a u dućanu su od 350 pa kako objasniti ljudsku glupost ne znam
2013 06 05
Bok! Ovo je moje prvo pojavljivanje s komentarimi na krpicama. tema mi se učinila zanimljiva jer sam ja nova na krpicama, imam samo 2 i imaju veću cijenu. U ormaru nemam previše stvari jer sve nosim koliko je god moguće. Kad nešto ne želim više nositi, ili bacim ako je u lošem stanju, ili dam nekom ako je u dobrom stanju. Ovdje sam se uključila kako bi prodala ove dvije haljine koje zaista vrijede a ne trebaju mi. Npr. ovu haljinu Sherri Hill, jako sam htjela imati. Svugdje sam tražila, pa i ovdje.Inače živim i trošim prosječno, muž mi ponekad za neke prigode možda kupi nešto skuplje, ali i za njega je bilo puno 2000kn za polovnu haljinu, ali na kraju sam ga nagovorila da mi je kupi [:smije] Ja sva sretna naručim s njuškala, a ona mi prevelika, mislila sam da će malo bit šira pa ću to sredit. I evo recite koliko bi vi tražili za tu haljinu. Nikad je obukla nisam. Nova takva košta 4900. Grozno mi je što je nisam mogla obući a toliko platila, i zato nedam za manje koliko sam platila (a ova cijena nije fixna [:jezik] ). A inače sam je kupila s namjerom da je obučem 1 pa onda prodam. Samo sam htijela jednom imati na sebi tako divnu haljinu. nebi mi je bilo žao dati za 1000kn ili čak malo i manje da sam je nosila. ovako su mi novci propali. Samo sam htjela reći, možda neko traži nešto određeno pa makar i skupo, platit će to koliko vrijedi, bilo to na krpicama, njuškalu ili negdje drugo..... [:poljubac]
2013 06 07
i još napiše da nisu original, i još za 60kn??? pa daj molim te ako ću kupit već fake starke eto ih u deichmannu nove za 79 [:smije]
2013 06 07
Stvarno si ljudi umisle da svasta mogu prodat samo zato jer je kao neka marka i jer je popularno sad, pa bilo to u jako losem stanju. [:znoji] A kaj je najbolje, ni nisu original i jos takva cijena. [:kesi]
2013 06 08
dbk girl, nisi procitala pravila vezano za stavljanje slika? a i uz to prva je slika grozna, mutna, ne lici na nista.. ako ti je u cilju prodati tu haljinu ljepo uzmi fotic ili mob u ruke, poslikaj i stavi na net.. mislis da ces prodat ista sa takvim slikama koje uopce ne pokazuju ni traga vjerodostojnosti artikla? sacuvaj me boze [:vrti]
2013 06 08
PetraRuzic hvala na primjebi i ujedno na pomoći. Učinjeno prema tvom savjetu. Pozzz [:kesi]
2013 06 09
@dbkgirl, ja bih na tvom mjestu izbrisala ovaj stari oglas i postavila novi, vise ljudi ce ti je vidjeti, ona prva slika je bila stvarno losa i sada s ovim novima bude sigurno bilo i vise klikova [:smijesi] samo je ovako pogurni prema naprijed [:hihot] mislim da bi mogla doci i u najpopularnije, takve stvari su trazene ovdje
2013 06 09
lanazg hvala. evo i to sam učinila. [:poljubac]
2013 06 09
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 148