Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Najljepši i najdraži citati,izreke...

Znala je da će dio nje zauvek ostati s njim. Tamo gdje su onoga dana stali, ostao je njegov ponos, njen inat, prokockana šansa i jedno obećanje. Imali su sve, a izabrali su ništa.
2013 11 03
'' Ima tišina kojih se sjećam,više nego najljepših riječi. ''
2013 11 03
Postoje ljudi koji žive pravolinijski. Postoje i oni drugi. Čas odlete u nebo. Čas ih polupane dižeš sa zemlje i lepiš. [:kesi]
2013 11 03
*MENI NAJDRAŽI!! Cure prepoznat ćete se u tekstu * ŠTA POSLIJE LJUBAVI OSTANE ? Telefonski broj u memoriji telefona,koji s vremenom izbljedi, sve dok ga jednog dana ne osjetim potrebu pobrisati... Lozinke od raznih računa kao kombinacija mog i njegovog datuma rođenja. Ostanu i neke pjesme koje me podsjete na njega, i neka mala praznina u srcu kad negdje u pozadini zasvira neka balada. Ostaju i neke ulice kojima smo skupa prolazili, koje još uvijek u svojim zavučenim kamenjarima skrivaju njegove mirise. Ostane i njegov miris u nosu, i danas toliko intenzivan da ga tražim u svakom muškarcu koja pored mene prođe s njegovim parfemom; osjetim ga na kilometre… I neke stare poruke koje mi je žao pobrisati jer su svjedoci jedne velike ljubavi... "Pa zar sve ljubavi na vrijeme prekinute, nisu velike?", rekao bi Đole… Ostaje i po koji pogled slučajnog prolaznika koji više ne vidi njegovu ruku u mojoj ruci, ostaju njegove raširene zjenice shvativši da su među mojim prstima sada neki drugi prsti. I naše ceste kojima smo se vraćali poslije ljubavi, naše plaže na kojima smo dijelili poljupce. Njegova četkica za zube u mom stanu... Ostanu i njegovi prijatelji, koje sam u vrijeme dok sam bila s t!njim nazivala našim prijateljima, a danas, kad od mene okrenu glavu na ulici, shvatim da su bili samo njegovi, da se prijatelji ne dijele. Ostane u ustima okus gorak k'o pelin. Spoznaja da više nisi i nikad nećeš biti tu. Jedno više iskustvo i jedno poveće razočarenje. Ne ostaje baš mnogo, zar ne?
2013 11 03
[:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2013 11 03
'' I uvijek ostaje ona osoba koje ćeš ostati željan cijelog života i onaj strah dok brojiš pobjede i poraze. Nekim pričama o ljubavi,uvijek fale posljednje stranice...''
2013 11 03
"Svako moze ubiti onoga koga voli. Neko to ucini samo pogledom, a neko laskavim rijecima. Kukavice ubijaju poljupcem, a hrabri udarcima maca. Neki ubijaju one koje vole u mladosti, a neki kad ostare. Neki ubijaju pozudnim rukama, a neki podmuklo. Samilosna osoba koristi noz. Jer onaj ko je ubijen nozem brzo se ohladi. Neke su ljubavi kratke, a neke duge, neke prodaju, a neke kupuju. Neki placu dok ubijaju, a neki i ne trepnu. Svako moze ubiti onoga koga voli. Ali ne umiru svi zato sto su ubili." Grof Monte Kristo - Alexandre Dumas
2013 11 03
˝ U životu ima previše prosječnih stvari. Ljubav ne bi trebala biti jedna od njih.˝ M.Š:
2013 11 03
'' Jednog dana zastat ćete negdje na sred neke dobro poznate ulice,pogledat ćete u nebo i razumijeti ćete zašto se sve baš tako desilo. Duboko ćete udahnuti novi život i hrabrim koracima krenuti dalje,i najzad shvatiti da je život previše kratak da biste bili nesretni. ''
2013 11 03
Ajmoo romantičarke!! [:poljubac] [:zaljubljen]
2013 11 03
"What you think - you become." Buddha [:zaljubljen]
2013 11 03
"Jedini ljudi koji zaslužuju biti u tvom životu jesu oni koji su ti pomogli u teškim trenucima, i koji su se smijali sa tobom kad su ti teški trenuci prošli."
2013 11 03
" Pravo beznađe je otrovni plod izbora koji si napravio. Kada ništa nije u tvojim rukama, lako je prihvatiti. Pravo beznađe je upitati se jesam li učinio sve što je u mojoj moći. Pravo beznađe je kada rješenje imaš u rukama, a onda ga ispustiš. Problem je katkada, što čovjek tražeći nečiju dušu, svoju dušu preda nekomu drugomu. "
2013 11 03
Two concepts for a truly happy life : 1 Use things,not people ! 2Llove people,not things ! [:smije]
2013 11 03
'' Onaj koji ostane vjeran onome što voli, odustaje od samog sebe. ''
2013 11 03
1 2 3 4 5 6 7 ... 9