Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Liječenje marihuanom.

Istit je k..... Bit ovisna o ljekovima ili marihuani. Dajem glas za marihuanu.... Tablete su stetnije,a marihuana je bar dar prirode [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 11 08
Ja sam išla na CT glave,sve 5 bilo,no mene su mučile zbog konstantnog stresa godinama [:boji]
2013 11 08
[:hihot] ima netko da bi se mjenjao?za bilo što iz profila [:hihot] [:hihot]
2013 11 08
fenik prva dijagnoza mi je bila migrena, pa druga diagnoza nedostatak jedne kosti u glavi ( za to su mi i operaciju predlagali, ali sam odbila ), pa onda suženje krvnih žila u glavi, vratna kralježnica....ma nema šta mi nisu dijagnosticirali. Prešla sam sve žive bolnice od Rebra, Sunca, Medikol poliklinike i td... i samo svi trpaju lijekove... ali zamislite molim vas za moju dob, 23 godine oni su meni propisivali recepte koji bi konja oborili a da ne pričam kakve sam samo sve nuspojave imala da ti pamet stane.... [:ljut]
2013 11 08
O.k meni dode da nekoga ubim....ali samo ponekada [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 11 08
Ja sam išla na ct jedno 10 puta sigurno [:ljut] [:ljut] [:ljut] na EEG-u mi pokazuje neke frekvencije dosta loše svaki put kada sam bila....ali poslije ovoga EEG je odličan....
2013 11 08
@ nefiri, sumnjam da ce pomoci kod bronhitisa pusenje bilo cega [:smijesi] a sto se tice sinusa,pomaze dok pusis, dugorocno ne,ja probala [:hihot] a sto imas inace problema sa sinusima,kak ih lijecis? ja vec nema sto nisam isprobala
2013 11 08
stres,sters...i onda jedna frulica i fucka ti se za sve... [:smije] nisam nikad probala ali nisam protiv ali ni za. Prejako su nas nafilali informacijama o štetnosti...ne ide iz glave da je marihuana štetna
2013 11 08
I da je štetna kako naklapaju sigurno nije štetnija od raznoraznih ljekova protiv stresa, depresije, bolova itd... Ako su je i indijanci koristili, onda mora da je djelotvorna...nisu indijanci ludi.... nemojte sada misliti da ja ikoga nagovaram na nešto, želim samo podijeliti svoje mišljenje i rezultate sa drugima...
2013 11 08
nisam probala nikad,a nadam se da necu ni morati ...inace moze se naci na internetu i podatak da je marihuana 40-ih godina proslog stoljeca bila sastavni dio mnogih lijekova,pa je tako bilo krema od marihuane, ulje, tonik, tablete i svasta nesto ko sto je danas aloja vera u sirokoj upotrebi...steta kaj su zabranili i sve te proizvode od marihuane ako ju je vec zabranjeno doma u tegli uzgajati ko obicnu kucnu biljku [:hihot]
2013 11 08
Nemam, ovo mi je prvi put i dođe mi da lupam glavom od zid koliko me davi i ne pušta na miru... Taman sam počela tražit po internetu jer nisam ni znala da su mi sinusi najebali, ja kontam glavobolja... Tak da sam inhalirala prokuhanu vodu sa po kila soli, i prestali su bolit dok sam to radila, i opet počeli za 5min. Imaš mi što preporučiti kao iskusni bolesnik [:hihot] E i hvala na ponudi da mi pokloniš onu majicu Beatriss, ali evo kao što vidiš zatočena sam u kući na bolovanju tak da ni poštarina nemogu rješiti al javim se kad ozdravim [:smijesi] [:poljubac]
2013 11 08
Moja mama ima migrene da nekad ide na inekcije...bol je sigurno neizdrziva pa joj uvijek savjetujem da zapali joint da joj bude bolje...ne ja nepusim travu nego samo vjeruje. Da bi joj pomoglo...bolje dimit travu nego se trovat tableti a
2013 11 08
DA za legalizaciju! Iako sumnjam da će se to i ostvariti. Farmaceutska industrija bi ubrzo propala...
2013 11 08
Jbte bolje da se referendum potpisuje za legalizaciju marihuane nego za ovo u ime obitelji [:ljut]
2013 11 08
Mene strašno bole jajnici pred mensturaciju, probala sam stvarno sa svakakvim lijekovima i injekcijama protiv bolova i ništa ne pomaže osim jointa [:smijesi] U trenu nestane sva bol i dođe mi nirvana [:smije] Pomaže stvarno u 99% bolova, jer opušta mišiće [:smijesi]
2013 11 08