Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Liječenje marihuanom.

btw da li itko od vas ima ikakvih iskustava s beta glukanom?
2013 11 08
@ ely a s ginekoloske strane ti je sve ok? tak je i mojoj frendici bilo godinama,bila kod doktora ona nije znala sto bi joj vise rekla pa joj je rekla da tjedan dana prije menge pocne piti ibuprofen [:vrti] da bi se nakon par godina otkrilo da cura ima endometriozu
2013 11 08
Josipa,puno tog si navela,ne bi htjela biti u tvojoj koži..Imam jedan recept od bake za sve tegobe,pa da podjeli...kasnije istraživala po netu i vidjela da korijen maslačka liječi opće stanje organizma..znači srce,bubrezi,glavobolje,krvotok,probava,kožne bolesti,itd......ma mogu do sutra nabrajati...uglavnom on ne liječi skroz sve,ajmo reć da najčešće umanjuje neke tegobe...pomalo sam bila skeptična kad mi baka rekla za tono uvjerila sam se da funkcionira...ja sam ga počela uzimati kad mi je počeo bubreg otkazivati i bio pod gadnom upalom i nakon 4 dana prošla upala,počeo bubreg raditi 100%...specijalist se čudio kako tako brzo se oporavio,da to još nije vidio,da je mislio da mu nema spasa..a na netu sam pročitala da znanstvenici provode istraživanja još no zasad su potvrdili da je neke ljude uspio čak izliječiti od raka i pomoći im nakon kemoterapija da lakše prođu kroz sve to...pa se nadam da će ti pomoći.. Baka mi je rekla da ga treba piti svaki dan po žličicu,sa vodom zaliti (znači staviš 1 žlicu samljevenog korjena u usta i tek tada zaliješ,ne miješati u vodi) inače je u početku gadno popit,ali navikneš se.. i to piješ svaki dan,mjesec dana ne znam di ga možeš kupiti,ja sam sebi ubrala i u multipraktiku izmiksala nakon što sam ga oprala, samljela u sitni prah i ostavila da se osuši..ne možeš ga skroz samljeti u prah,ipak ostanu mrvice,ali nekako progutaš to...ako pokušaš javi ima li kakvih promjena
2013 11 08
Hvala ti draga za recept [:poljubac]
2013 11 08
pozdrav curke. samo želim reći da si pogledate dokumentarac "Run from the cure" neću ništa reći dodatno, pogledajte ga i same odlučite....
2013 11 08
Ma rekao mi je gin da pijem Andol 3 dana prije nego trebam dobiti, tabletu na dan i onda kad dobijem da mogu popiti i par njih odjednom i svašta mi je rekao... a nebi baš da za par mjeseci idem kod doktora zbog gastritisa ili tak nečega... Ja osjećam da nešto nije ok, svaki put kad dođem na kontrolu to mu i kažem i on me pregleda ali mi ne napraviultrazvuk jajnika,.. rekao mi je da imam vodene ciste koje pucaju pa zato boli... Ići ću ovih dana opet jer mi je stvarno pun k više...
2013 11 08
@ beatriss ja pijem betaglukan i ful sam zadovoljna jer manje oboljevam. Posao mi je takav da sam svaki dan u kontaktu sa svim mogucim bolestima i od kada ga pijem, uspjevam sve to preživjeti na nogama. dakle, pokupiš bolest ali sa ful manjim i lakšim simptomima ( barem ja) ali naravno, mislim da je to otrov kao i sve drugo. čim mi je nešto u kapsulama/ tabletama, opcenito, zapakirano, smatram to otrovom
2013 11 08
@ ely mislim da hitno trebas promijeniti ginekologa i sama sam imala problem sa svojim,dolazila sam par mjeseci zbog bolova u donjem dijelu trbuha i njegove dijagnoze su bile da mi je to normalno jer sam zensko?!?,upala mjehura gljivice i tak svasta nesto,i to bez nekog konkretnog pregleda ili testa pa kad sam pop... rekla sam da zelim cervikalne briseve sto je njemu bilo preskupo i naravno nije mi ih napravio pa sam ga prijavila.. mislim da su ti moji odlasci zbog istog razloga trajali godinu i pol. otisla sam kod drugog i hvala bogu sve mi je ok,ali kod tog istog je isla i ta moja frendica kojoj je isto govorio da je sve ok a na kraju endometrioza.. zatrazi cervikalne briseve obavezno!
2013 11 09
@ baljerina, otrov ili ne, bolje i to ako pomaze nego da par puta godisnje pijem po par kutija antibiotika. imam problema sa sinusima,pa kako mi se to slijeva u grlo dobijem i anginu a ponekad i upalu pluca. pa mi daju prvo klavocin,pa lekolar,pa sumamed pa silapen.. tak da mi se ovo cini ko bomboni za djecu.. i od kojeg proizvodaca si koristila?
2013 11 09
nisam probala ali svakako cu prouciti,hvala [:smijesi]
2013 11 09
@ beatriss koristim weider jer mi je to jedna cura preporučila. ima ih brdo različitih proizvođača. ja sam počela piti ovaj, pa nisam ni isprobavala druge. ima ga za kupit u Hervisu 290 kn, 120 kapsula, od 1500 mg već nakon prve dvije osjetim razliku. sada pijem jednu dnevno, tako da mi dugo traju. u početku ( bila sam jako bolesna) pila sam 3 dnevno. al kažu da se uzima po potrebi. dakle, popiješ par komada i ako misliš da ti je dosta dalje ne piješ. tako su barem meni objasnili inaće, pije se na prazan želudac a što se tiče ovog srebra, neki doktori govore da je to vrlo štetno. malo pronjuškajte po netu, meni se nije dalo :)
2013 11 09
ok,hvala,cula sam za tog proizvodaca ali nekako mislim da je 3 x 1500 mg previse kolko sam ja citala doza je 1-2 tablete po 100 mg dnevno ili 1 tblt x 500 mg,eventualno 2 za ljud koji imaju rak i da bi se kao trebalo piti najmanje mjesec dana ne znam sad,budem jos googlala a to sto doktori kazu treba uzeti s rezervom jer njima je u opisu posla da uvaljuju ljekove frend mi je doktor i sam ne pijue ljekove neko koristi alternativu tak da im ne treba previse vjerovati
2013 11 09
ja sam uzimala 3 jer sam imala upalu znojnih žljezda ( nedo Bog nikome) a inače imam jedan virus u organizmu radi kojeg moram paziti na imunitet. sada uzimam jednu, ujutro .... ovo za srebro nisam sigurna ko mi je rekao. par frendica je to pilo... a znam da, doktori su zapravo prodavači...... ali svakako treba sve iščeprkati i pročitati
2013 11 09
ok,mozda je tebi bilo tolko potrebno ali kad se to zbroji 4500 mg bilo cega mi zvuci puno,onak na prvu [:smijesi] slazen se da treba sve istraziti i raspitati se,mene moja bolest muci vec skoro 5 god pa sam takoreci doktorirala raznorazne bolesti(i cime se lijece) na google-u [:smije] al probat cu svakako,mozda pomogne.. nadam se.. hvala ti jos jednom na info [:poljubac]
2013 11 09
i drugi put [:sramezljiv]
2013 11 09
1 2 3