Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nepodizanje pošiljaka

dali vam se desilo da ste nekome nešto poslali a druga strana nije podigla pošiljku? meni se već druga vratila! WTF? [:frustriran] kako riješavate te situacije?
2012 12 19
kako si slala? pouzeću ili nakon uplate?
2012 12 19
nakon uplate i svejedno se vratilo sa žigom obaviješten nije podigao pošiljku
2012 12 19
Jednostavno: Izbjegavam slanje poduzećem.. Opekla sam se i nebih više hvala [:znoji]
2012 12 19
A ovako nakon uplate nisam imala problema s pošiljkama za sada [:smijesi]
2012 12 19
svašta! a cure se ne javljaju?
2012 12 19
To nikako nije tvoj problem-ti si svoje lijepo uredno napravila,a to je problem kupca što nije na vrijeme preuzeo pošiljku. Te stvari se rješavaju ovako-ukoliko kupac zahtjeva da mu ponovno pošalješ pošiljku, on tebi uplaćuje vrijednost poštarine-odnosno snosi trošak ponovnog slanja pošiljke i TOČKA. Priča završena. Poštenije ne može biti [:poljubac]
2012 12 19
javila mi se jedna i s njom sam upjela riješiti stvar... ova druga ništa :/
2012 12 19
Imala sam takav slučaj,poslala sam preporučeno,dotična je javila kako nije stigla u 7 dana podići pa da će mi se vratiti,ne moram Vam reći kako mi je poštar naplatio povrat pošiljke jer naravno da ni pošta više ništa ne radi besplatno i ne izlazi u susret,lijepo sam platila i čekala da dotična uplati naknadu za poštarinu te sam opet poslala kada je javila da je spremna primiti pošiljku,a trajalo je mjesec dana...užas...
2012 12 19