Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čije su hlače? Tisak problemi

Cure pomagajte, molim vas....maloprije mi se javi cura da joj nije stigla duksa koju sam joj poslala nego nešto skroz drugo, neke hlače br. 34?? Ja sam slala tu duksu toj curi i još nešto drugoj korisnici ali ta druga stvar koju sam slala drugoj korisnici nisu te hlače koje je dobila ova cura...znači nisu zamjenili moja 2 paketa, nego je ova cura dobila očito nečiji tuđi paket. Tisak info telefon radi do 17 sati tako da ih sada ne mogu dobiti na tel, šta da radim? Da im šaljem mail? Dođe mi da poludim [:frustriran] Kako da se postavim, šta da im napišem? Kako će oni riješiti ovaj problem? Molim da se javi cura koja je zabunom dobila tigrastu duksu umjesto hlača br. 34 koje je moj kupac dobio...molim Boga da je neka od vas i da sada ovo čita [:place]
2013 11 21
Zar ne bi trebali djelatnici Tiska odmah zalijepiti tiskanicu što ispunimo na paket? Ne bi se uopće smjelo događati da dođe do ovakvih grešaka. [:tuzan]
2013 11 21
kontaktiraj ih mailom ili preko facebooka. Ja sam imala problem i preko facea im se javila i onda su me telefonski zvali i rijesili problem.
2013 11 21
Poslala sam im mail i čekat ću da me kontaktiraju...ovo je suludo. Najgore mi je šta ispadam neozbiljan prodavač pred ovom curom [:boji] [:frustriran] Bila sam odriješita u mailu i zahtijevala da riješe problem koji je očito napravila njihova djelatnica na kiosku, pretpostavljam da je naknadno ljepila tiskanice na pakete i moju nakeljila na taj neki drugi paket sa tuđim hlačama. Ne vjerujem koliko su aljkavi i nesposobni [:ljut] Kao da mi je malo šta me svaki put kada idem slati paket gleda kao da sam joj pojela njen ručak i pobila pola familije pa sad još i ovo [:frustriran] [:frustriran] Ukoliko ne riješe ovaj problem tako da sami pronađu moj paket, zahtjevat ću da mi daju novce u iznosu naznačene vrijednosti paketa i svakako vratiti kupcu njegove novce.
2013 11 21
Ima li smisla ići na kiosk s kojeg sam slala paket sa potvrdom i šifrom i tražiti od te živčane gospođe koja radi da izvoli zivkati i naći paket? [:smije] [:frustriran]
2013 11 21
Slazem se! Skladiste. I oni koji prekucavaju podatke i slazu u one prozirne kosuljice sto su zaljepljene na paketu. Kao da rade pijani! Meni 99% paketa dolazi na krivo ime!!! Danas sam recimo umjesto darija paulovic postala danja ppelovic ( da, sa dva p) strasno!
2013 11 22
Ma da čovjek poludi, a reklamiraju se kao brzi, najpovoljniji i NAJSIGURNIJI način slanja [:hihot] [:place] Mi im plaćamo da zagube naše stvari [:frustriran] Moram se zahvaliti divnoj korisnici Milesa na strpljenju i razumijevanju dok se ovaj problem ne riješi ...divna je cura [:zaljubljen] [:poljubac]
2013 11 22
Kakvo prepakiravanje paketa u sladištu, otkud vam to?
2013 11 22
Imam i ja sličnu situaciju od jučer, podigla sam paket veličine S, unutra tigrasta H&M ljetna haljina, na kutiji podaci moji i podaci od cure koja mi je poslala točni. Ali, ja od nje nisam kupila tu haljinu već nešto sasvim deseto + cura mi je stvar poslala u koverti [:frustriran] [:frustriran] i ko sad tu koga.. [:tuzan]
2013 11 22
Mene isto zanima jeli istina da u skladištu otvaraju i prepakiravaju stvari? Moguće je to, jer muž je bio sa mnom na kiosku kad sam ovo slala i uvjeren je da je vidio da teta lijepi tiskanicu na moj paket (znači da ipak nije ona zeznula stvar). Dali smiju oni u skladištu otvarati naše pakete? I prepakiravati ih?
2013 11 22
KlolaZg identična situacija kao kod mene [:smije] curi kojoj sam ja slala pišu moji i njeni podaci ali kutija nije moja [:frustriran]
2013 11 22
Ne znam o kakvom prepakiravanju pričate, teta na kosku preda mnom stavi u kutiju i zaljepi onu njihovu ljepljivu traku ili sama stavim u kovertu ili kutiju i zaljepim. Ne znam tko bi kasnije to opet otvarao i prepakirao. Prije mi se čini da je ova teta na kiosku imala više paketa za spremit jer nije to odmah napravila pa je nekaj zbrčkala.
2013 11 22
Tina Golijanin pošalji mi please u inbox broj uprave. Zvali su me iz Tiska, da im opišem stvar koju sam poslala i stvar koja je zabunom stigla. I da će me kontaktirati ako nađu moju stvar, da im dam vremena...eeeej za poludit [:ljut] [:frustriran] Ni ispričavamo se, naša je greška, ni ništa...nego onako bahato dajte nam vremena da istražimo...kao da su FBI [:smije] Očigledno oni u skladištima otvaraju i provjeravaju te pakete i tu im se i događaju ovakve stvari [:sokiran]
2013 11 22
Cure moje nema to nikakvog smisla. Znate li vi koliko bi bilo paketa za prepakirati i koliko bi to zapravo koštalo. To me podsjeća na priče o djedu božićnjaku i kako stigne dati poklone svoj djeci svijeta u jednoj noći. Po meni je to zakonski nezgodno jer na tiskanicu stavljamo svoj potpis i njime jamčimo za sadržaj paketa, podatke i vrijednost. To bi značilo da neki tamo zaposlenik Tiska može u moj paket staviti što god hoće, a to je onda već utuživo. Ako ste podatak o prepakiravanju paketa dobili od djelatnika na kiosku, ne bi me čudilo da je time pokušao spasiti obraz zbog vlastite greške.
2013 11 22
Ma kako god bilo, nešto se u tom tisku blesavo dešava, kad mi mogu tako zamjeniti stvar [:frustriran]
2013 11 22
1 2