Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čisti bezobrazluk -.-

Isabella Petrijevčanin iz Aljmaša
2012 12 24
Joj, baš mi je žao što ti se to dogodilo. [:vrti] ALi najgore je što mi drage osobe rijetko kad sebi dopustimo da budemo đubrad. [:frustriran] Kad smo bedaste, što ćeš [:vrti] [:sramezljiv]
2012 12 24
BarbaraEmer upravo to,sad me užasno sramota i reći sestrama da mi se to dogodilo jer su mi govorile da ćeme zeznuti i da nisam ispravno napravila,i nažalost uvijek budu u pravu :(
2012 12 24
Sljedeci put,ako se dogovori primopredaja...i slucaj nema novaca.....okrenes se i odes.Kada skupi novac,neka se javi,i uplati na racun(da opet nebi dolazila bezveze)Rekla bih da je to biLo sa takvom namjerom.Žena naljušila da si dobra i uvatila maha..POKVARENO [:frustriran] Mali sitnice te nauče [:kesi] Ima nas svakakvih [:kesi]
2012 12 25
Pa sad sam zaubuduče naučila.Ma nije ona žena mlađa je od mene,a meni je 18:)
2012 12 25
Draga, svaćan da si tila ispast uljudna i dobra, al evo svaki dan naiđen na nekakav post di su cure i primopredajom prevarene. Pa zaista me zanima, zašto je tako teško ić onim "čist račun-duga ljubav"? Znači, ma koliko se neko činija dragim, krasnim, predivnim, NEMOJTE im ić pod rep, ukoliko osoba nema novca za platit ili nije ispoštovala unaprijed ono šta ste se dogovorile. Nije lijepo, al ako dogovorile ste se da će uzet haljinu i prvo pitanje koje si sebi postavila je bilo ispravno. KOja to cura ide kupit nešto BEZ NOVCA? Očito je igrala na tu kartu, i dobila te na tu kartu. Ubuduće molin te, savjetuj se s nekim prije nego napraviš nešto slično. Da poštediš sebe nerviranja i gubljenja živaca. [:smije]
2012 12 25
Pa to mi je bila tek 2 stvar koju sma trebala prodati i eto bila sam naivna sad malo ispaštam ali dobro bit če bolje ubuduće kao što ti kažeš čist račun duga ljubav toga ču se odsada držati :)
2012 12 25
Sramota je kad se bilo to takvo ponaša, a pogotovo osoba koja bi trebala biti "ozbiljnija"
2012 12 25
ne mogu da vjerujem kakvih sve ljudi ima...ali sama si kriva, jer polaziš od sebe, i računaš da su ljudi fer...danas te nažalost rođeni brat, sestra ...rodbina zezne, i treba bit oprezan ok je kad prodaješ stvar pa ti upplata sjedne i onda šalješ...ja sam ovdje samo za kupovinu, tek sam počela, i ete toga strah, da uplatim , a ne dobijem ništa ili dobijem to nešto u lošem stanju ali mislim da bi lako rješila svaku tu prevaru, ja kad se zanatim nema toga ko bi me sprječio da joj dođem na vrata, a onda nek joj Bog pomogne, nisam takva ali neki te ljudi jednostavno na to najtjeraju jer ne želim niti volim da me neko smatra glupačom jer imam dovoljno godina da bi me nekak balavica vozala...a i nije da ležim na parama, iako mi je to još i najmanje, primopredaja je ustavri najbolja stvar, jer vidiš šta dobivaš, i platiš ili ne ako nije to ono šta je dogovoreno...i gotovo
2012 12 26
nažalost da,danas poslje rukovanja moraš pogledati dali su ti svi prsti na broju,što je žalosto kuda ide ovaj svijet :// a ništa drugi puta ču pametnije,neče mene niko zajebavat [:frustriran]
2012 12 28
1 2