Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Prijedlog administratorici

Mislim da sam medju mnogima koje nervira sto miliona tagova koji veze sa artiklom na prodaji nemaju i znam da je sizifov posao tako nesto kontrolirat. Neznam jeli moguće ali rješenje bi bilo ograniči broj tagova npr. 7 za svaki artikl. Po meni je 7 tagova sasvim dovoljno za opisat neki artikal a riješio bi se problem da se npr na običnu majicu stave sve moguce marke koje postoje i ne postoje. Osobno mislim da bi na taj način bilo manje kršenja pravila tipa tražim ili samoreklamiranja po forumu ako u trazilici budu samo oni artikli koji veze s traženim i imaju. hvala
2013 12 07
ali cure u sedam taggova mogu napisati 7 marki i pet bi bila ista priča [:tuzan]
2013 12 07
Super prijedlog! Podrzavam
2013 12 07
Ma niš od tog draga,bilo je još takvih prijedloga,al nikad ništa nije napravila nažalost..
2013 12 07
ne ako se tagiranje uradi na nacin b oja, materijal, noseno,novo i ostave tri taga po izboru. Tipa kao sto imamo prodaja, zamjena, poklon da tako imamo novo, noseno...boja i oznaka boje itd.
2013 12 07
Super prijedlog, ali čisto sumnjam.. Ne uvažava ona to baš.. tj. ništa što kažemo..
2013 12 07
zašto samo 7? ja ih imam više, no nisu lažni :)
2013 12 07
Ma pisalo se vec o tome. I amdinistratorica to može zabranit. Al kad vrijedi kad ima ovdje mikromozgova. [:zaljubljen] Di bi stigli kad bi cipele tagali pod kapute,kozmetiku. Al najzesce mi je kad neko taga "slape" s placa pod zara ili sl [:smije]
2013 12 07
ma i 3 glavna su dovoljna mislim da bi trebalo bit više kategorija u samom izboru tagova, preciznijih, recimo kod torbi... ili za neke druge stvari koje bi ljudi ponudili, neznaš naprosto gdje ih stavit
2013 12 07
A ja sam taako lijena za pisanje,tako da su mi dovoljna i [:hihot] [:hihot] dva
2013 12 07
Ja ponekad ne stavim ni jednog iz čiste lijenosti [:zaljubljen]
2013 12 07