Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Flora /

Tražim sjeme

Hvala na linku
2013 12 23
latinsko ime pise solanum melongena, pa zar nije to patliđan? >.<
2014 01 03
Jest, i mene je to skroz zbunilo [:smijesi]
2014 01 03
svašta već uzgoje [:sramezljiv]
2014 01 06
Hej, ima koja cura od Vas ovdje sjeme zlatnog jajeta??? Također solanum, melongena... Moje se čudno ponaša i mislim da iz toga neće izrast ništa... [:hihot]
2014 01 21
aco pa rano je za solanum porodicu [:hihot] nema ni svjetla dosta za klijanje, jel ti to pod lampama?
2014 01 21
Ja sam posijala malo matovilca i špinata iako se sprema taj navodni snijeg. Moramo otvoriti vrtlarsku temu na forumu [:zaljubljen] I krajnje mi je vrijeme za papričice u zatorenom. Aco imam problem, imali smo blagu zimu, a meni na prozoru šumske jagode. Sad ako i kad padne snijeg, trebala bi ih nekako zaštititi, a ne znam kako i s čim (a da ne moram kupiti agrofolliju). Imaš kakvih ideja?
2014 01 21
Nije, na prozoru imam, svijetla je dosta, jos ima i sunca puno ako je suncan dan... pa sjeme mi proklijalo al nikamo opće ne raste, 3 mm je već 2 tjedna , nikam da poraste... Pa to nisam niti mislila imati vani, to bi imala unutra do dok ne poraste, a poslije u tegli na proljeće van... to polako raste... Zlatno jaje ću ja imam samo za ukras:) Navodno to neki jedu.:P Ja vjerujem samo ljubičastom patliđanu :D AAAAA, špinatttt, njam njam, kod mene će kroz 2 tjedna biti prvi listovi za papat [:jezik] [:jezik] [:jezik] Al moj nije vani neg u plasteniku. Jagode imaš u tegli? Pa ako su šumske nebi se smjele smrznut, ili si imala već takva kakva iskustva? Pa prebaci nešto preko njih, bilo što imaš doma viška, tek tolko da ih ne zamete snijeg...
2014 01 21
Ja sam prošle godine startala patliđane u zatvorenom, al nikako se primiti u vrtu. Baš mi ne idu [:smijesi] Je, jagode su u žardinjeri (bijele i crvene), ovo će im bit druga godina. Prošle je bilo nešto malo plodova pa se veselim ovoj [:smijesi]
2014 01 21
Jek ima kakva tema o razmjeni sjemena, sadnica? Ja sam posijala sjwme lavande prije nekoliko tjedana.. stoji u prozoru i fino je izraslo (nekih 4-5 cm) bas sam happy Inace nisam neki talent za uzgoj cvijeca a obozavam cvijece [:hihot]
2014 03 13
Ispricavam se na glupastom tekstu, malo tipkam a malo se igram s klincima [:zaljubljen]
2014 03 13
1 2