Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Uplate na račun će biti vidljive???

to se tiče samo uplata od poslodavca
2014 01 08
ma gamad prokleta lopovska,neka oni nama pokažu svoje račune [:frustriran]
2014 01 08
Eh moje krpičarke sve uplate će biti vidljive,bilo tekući računi,žiro-računi,devizni računi....sve će ulaziti u imovinski tj dohodovni cenzus,tako da drage moje sada će sve gledati tko koliko ima na računu i tako čete putem tog dohodovnog i imovinskog cenzusa ostvarivati prava DD i ostale naknade.... Zato su nam uveli OIB da nas mogu stavljat ovrhe i da nas mogu kontrolirati.... A ako nečete prikaz na računima plačat čemo poštanskim uputnicama i niko nevidi priljev na račun [:smije] [:smije]
2014 01 08
DA, lijepo ti novce donese poštar, super! samo provizija je 9kn, pa naviše..
2014 01 08
da, bila je ova tema i ja sam je otvorila... ni dan danas mi još ništ nije jasno... sve će se treba prijavljivat poreznoj... nešto u tom stilu...
2014 01 08
A od kada to ide na snagu? da li je to sigurno tako???????? [:sokiran]
2014 01 08
ja vec mjesec dana samo preko uplatnice poslujem [:smijesi]
2014 01 08
@rajovic - kak ide to prek uplatnice, objasniš malo?
2014 01 08
Nek samo gledaju....onda barem budu vidjeli da mi nije sjela plaća za 8,9,10 i 11 mjesec....a ako me neko bude pitao za 30 kuna sa krpica....onda stvarno.... [:frustriran]
2014 01 08
pa onaj ko ti uplacuje u posti samo trazi tu uplatnicu i ispise tvoje podatke i u roku od 2 dana postar donese novce kuci,ako cete sutradan da dobijete placa se 5 kn vise,naknada je od 9kn pa nadalje,ja preuzmem troskove postarine i kupac zadovoljan [:smijesi]
2014 01 08
ili u kuvertu od Tiska staviti novce...i opet dobro... [:zaljubljen]
2014 01 08
Pa tisak zamjeni koverte, kako je krenilo s njima na tisku :D
2014 01 08
ja ne vjerujem da će oni to sve iščitavati. možda ljude koji su korisnici kojekakvih državnih 'pomoći' pa da ih skinu s istih. ali da će sad uzet xy osobu, nezaposlenu i ići ju češljati, ne vjerujem
2014 01 08
Moja kolegica je igrala nagradnu igru i dobila 200kn,i to joj se prikazalo u poreznoj i izgubila je zbog tih 200kn(moralo je ići na račun)dječji doplatak [:frustriran] ,jer joj je prelazio cenzus...bila je i u novinama zbog toga.
2014 01 09
sumnjam da će to zaživjet, čak ni kod nas nema dovoljno zaposlenih u državnim službama za tako nešto. pogledajte npr studente kojima starci uplaćuju džeparac ili ne znam žena mužu - muž ženi, netko roditeljima koji imaju male mirovine i tak dalje. pa ne možeš na takve stvari plaćati porez. vjerujem da to vrijedi samo za žiro račune i pravne osobe
2014 01 09