Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zna li itko ovu korisnicu?!?

Drage moje zna li netko što je sa korisnicom Kristina25 iz Rijeke...Prije 3-4 dana smo dogovarale prodaju jakne, rekla sam joj da ću je sigurno kupiti i ujutro joj uplatit, no nje nema na profilu od kad mi je poslala svoj broj računa. Našla sam ju na face-u i rekla joj da sam joj uplatila ali ni tamo je nema....Ne mislim da je prevarantica samo se brinem da joj se nije nešto dogodilo.... :( Pa eto ako je tko pozna voljela bih da joj kaže da malo pogleda svoj profil kad smo se već dogovorile za prodaju,tj u mom slučaju kupnju!
2013 01 05
imaš ime, prezime i odakle je? ak imaš, probaj na informacijama tražit broj pa ju nazovi...čisto da vidiš di je zapelo :)
2013 01 05
Nazovi banku u kojoj ima račun i reci o čemu se radi pa neka ti banka provjeri o čemu se radi. Ne znam, možda uspiješ tako riješiti. Probaj, sretno!
2013 01 05
ufff, valjda je s curom sve ok. , sretno!!
2013 01 06
Pa ja se nadam da je ok!
2013 01 06
ovaaaj fkt sam friško ovdje i vec sam imala sličnih neugodnosti samo kaj sam ja bila ta koja se ''traži'' [:kesi] aj shvatite da ljudi ne žive na i uz kompjuter i internet.. nemam pojma ko je ali osim kaj je bila nova god možda nije recimo u Rijeci nego je otputovala... smije li? mene nije bilo par dana i odma panika da ne odgovaram.. često putujem i slabo sam na netu, prespavam kod dečka bla bla i ne stignem odgovorit, poslikat stvari, izmjerit i slično. ljudi imaju svoj poso i sumljam da neko živi od ovog kaj tu visi, pa pokušajte shvatit da vam neće isti tren odg. meni je jedna cura uplatila prije nego sam odg kad cu joj poslat pa se ljute da su one uplatile a ja tako neozbiljna daj se skulirajte ljudi malo! [:smijesi] pozdrav svima i nemojte se samo ljutit i širit nervozu [:hihot] :* i sretna vam nova godina [:jezik]
2013 01 06
Sve shvaćam,ali ovdje je malo drugaciji slučaj jer smo se cule nakon Nove i nakon sto je poslala svoj broj racuna,znaci sve je bilo dogovoreno. A i istina je da sam i ja nestrpljiva,mislim bilo tko bi od nas bio realno :)
2013 01 06
Pitaj cure koje su joj ostacljala pov. info. vidim da je zadnju dobila prije 1 dan pa probaj pitati tu curu... + Odlična robica, draga i odgovorna osoba...ma sve naj!!! :) hvala JessWalt prije 1 dan, 12:47
2013 01 06
I ja sam bila na putu ali sam se javila da ce paketi malo kasniti. Ali svasta se moze dogoditi tako da jos malo pricekaj.
2013 01 06
MedardaPack- aj ti shvati,ako je več neko došao na ovu stranicu da nešto proda,zamjeni onda neka bude fer i korektan,svakom tko ovdje ima profil je u cilju da nešto proda,ili da dobije neku novu stvarčicu zamjenom ,pa kako nam je to u cilju onda smo valjda u stanju bar jednom u 4 dana doči na profil na 5 minuta i odg kupcu,jel nije?Ne kažem ja da je ta djevojka prevarantica,ali svojim neodgovornim ponašanjem si sama stavlja tu etiketu,nije istina da u 4 dana ona nije uhvatila ni 5 min vremena da odg,nitko joj nebi zamjerio da je napisala ej ja sam na putu ovih dana poslat ču ti to kada se vratim,ili spriječena sam ovih dana ne mogu na profil,naš dogovor još stoji ništa ne brini javim se kad budem mogla :) a ne ovako,ni traga ni glasa pa nek si kupac u ovom slučaju josiPICA misli di je ona ,šta je ona,i gdje su njeni novci koje vidim da je uredno uplatil kako je rekla.
2013 01 06
Tatjana potpuno si u pravu! Hvala na podršci!
2013 01 06
Ništa draga [:poljubac]
2013 01 06
Slazem se...
2013 01 06
[:zaljubljen]
2013 01 06
nadam se da ste našli ''traženu robu u gradu'' tatjana netrebaš me napadat. ja znam kaj pričam jer sam imala nezgodu i najmanje kaj mi je bilo u glavi su bile krpice.... dapače josipica nadam se da te nije prevarila i također te podržavam, nisam imala namjeru nekog opravdavat nego utješit da se ne brine.. al okej..
2013 02 26