Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

hpekspres prevara ili nesto drugo?

mozda ovo nije tema za ovu stranicu ali nisam znala gdje bi je svrstala.Ja sam prije par dana narucila djecje hlace za 25 kn.Dogovorimo se za slanje pouzecem i ja je pitam koliko je postarina i ona kaze 40kn malo je preskupa meni ide samo 25 ja kazem nema veze i pomirim se sa 65kn.Ja dođem doma mama kaze doso ti je neki paket sa hpekspresom platila sam 83 kn.Ja ostala paf,otvorim paket to su hlace,na koverti pise otkupnina25,placa primatelj 47.40.Ali nigdje cifre 83.Sad mi molim vas recite dali iko zna sta sam ja tu platila.Sigurna sam da cura nije kriva njoj ide tih 25 ali zar je moguce da je poštarina toliko ili mi je vozac ukrao?Stvar je u tome da sam ja bila doma ja paket nebi uzela jer dogovor je bio drugi i sta bi se desilo ja vratim paket a cura ni kriva ni duzna.
2013 01 08
ja sam slala Hpekspresom i bilo je 40 kuna kao poštarina, i znam da je cura kojoj sam poslala platila samo 40 kuna... ako nigdje nema da piše 83, vjerovatno si je on uzeo proviziju ;)
2013 01 08
Očito si je vozač uzeo za kavu :)
2013 01 08
ovako postarina je 40 tak kn, i jos plus provizija poste 10ak kuna a nekad i vise, ovisi o cifri, dakle to je to :) jer posta uzima proviziju za prijenos novca do posiljatelja :)
2013 01 08
Ali kod Hp expresa nema provizije pošte,bar koliko ja znam.
2013 01 08
nije uzeo za kavu vozac ne brini, npr ako ti je pt 40kn i otkupnina 25 na to sve placas posti proviziju od 10 posto mislim na ukupan iznos-- to ti je provizija za prijenos para do posiljatelja,,, skupo na zalost
2013 01 08
naravno da ima jer sam i ja neki dan tako platila, tj vise sam puta i slala tako i uvjek je tako, pa tko bi onda platio slanje novca posiljatelju ?? nije te postar zakinuo :)
2013 01 08
nigdje,izgleda da je on sebe pocastio,ili mi je naplatio sto je donio doma,neznam jer kad nesto narucujem obicno mi postar donese odrezak ja stim idem na postu po paket,ali nisam nikad ovako dobijala.Tko mi je cura i rekla 40kn jer stvarno koja bi budala platila toliku postarinu kad sam joj rekla i ona se iznenadila i kaze da joj je zao sto sam toliko platila
2013 01 08
ma ja znam da uzimaju proviziju to sto posto, ja tako rim i kupujem i jos sam pitala zasto vise naplate kaze da je to prijenos novca,,,
2013 01 08
da, ali na to sve ide provizija na prijenos novca cure! nebi pisala da neznam, to je ostatak za prijenos novca:)
2013 01 08
neznam valjda je onda tako,voljela bi da je tako rađe nego da znam da me prevario
2013 01 08
kad se plaća pouzećem se uz poštarinu dodatno plaća ta provizija pošti
2013 01 08
i ja sam zadnji put mislila jel lud kad mi je na 46 kn nabio još 10 ali onda sam se sjetila da su mi i kad su cure platile dva puta uzeli jednom 10 jednom 12 kn ko će ih znat,preskupi su
2013 01 08
plaća se provizija i znam da nisu normalni sa iznosima [:frustriran]
2013 01 08
ne mozes ni paket poslati a da netko ne potkrada nesto!.ja do sad nisam slala postekspresom,ali obraticu paznju ako budem
2013 01 08
1 2 3