Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

kultura kupaca...

Eh ovako... nadam se da nije bila tema. Primjetila sam da su neke cure jako nekulturne i bezobrazne, jave se s raznim upitima i prohtjevima i ako im se odgovor ne svidi, ispare. Niti hvala na informaciji, niti "ne hvala, ipak ne bih"... Danas dobim poruku... cura želi moju haljinu i napiše samo link neka joj se javim na facebook jer ona kakti ne kuži kako krpice funkcioniraju. A ono što ja ne kužim, kaj su neki ljudi glupi ili se prave? Kolko ti treba da skužiš kak se šalju poruke? Ak je znala poslat prvu, da ne može i drugu i treću i dogovorit se? Zašto bi ja trebala kao prodavač ganjat nekoga po facebooku? Ja sam joj samo postavila kratko pitanje planira li kupiti i objasnila da facebook koristim u privatne svrhe i da ne razumijem što se mi to tamo možemo dogovoriti,a ovdje ne i da ću eventualno pristati na to ako mi potvrdi da će haljinu kupiti.... i naravno da nema odgovora.. cure drage je li vama to normalno?!
2014 01 31
danas puno toga na žalost nije normalno .
2014 01 31
Potpisujem i ne kuzim zasto im je tesko odgovoriti da...ne...jeb se i gotovo
2014 01 31
istina slazem se ima uzasnih ljudi ali ima i andela kao stela [:poljubac]
2014 01 31
mene još više nervira kada mi pošalju upit za mjere: "mjere????????????????????" i ja zgubim dobrih 15 minuta da im sve lijepo izmjerim i poslikam što sam točno izmjerila i onda ni a ni b ponekad mislim da se samo zajebavaju na krpicama i šalju svakoj drugoj osobi upite s mjerama jer nemaju pametnijeg posla u životu neka barem odgovore: "mjere ne odgovaraju, hvala na trudu i brzom odgovoru!"
2014 01 31
dijana ti si moj lipi anđel. [:smijesi]
2014 01 31
pasgaro potpisujem sve ovo tvoje [:frustriran]
2014 01 31
nekulturne , bezobrazne , neotesane , neodgojene , bez osnove kulture i lijepog ponašanja.....no.....bilo je , bit će ih i to se neće promijeniti.......tko je takav , takav će i ostati.... prije su me dirale takve stvari , sad više i ne.... Ima puno krasnih cura a ovakve su mi totalno nebitne....to ostavlja jedino sliku o njima samima... [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2014 01 31
pasagro skoro nema dana kada ne mjerim .
2014 01 31
Nažalost ne, i ja sam iz nekog drugog vremena i odgoja. Samo mi je iz dana u dan jasnije da ima brdo nekulturnih i bezobraznih ljudi i da ih briga za sve... A ovdje na krpicama, čast izuzecima, vlada velika nekultura... Trebalo i da curke malo proguglaju riječi kao HVALA, MOLIM, IZVOLI, OPROSTI... Nam je bilo u knjizi za prvi osnovne, sada kako su ova djec napredn vjerojatno ih u jaslicama uče, ali nece im u glavu...
2014 01 31
pasgaro,ma kakav brz odgovor,trebalo ti je 15 punih min. [:smije] to ovdje ne toleriraju [:vrti]
2014 01 31
stela super si mi
2014 01 31
Da rijetki su kao Stella..spremni pomoci ,bez posebnog razloga..
2014 01 31
rafaella hvala draga na prejepim rijecima .i ti si jako draga osoba . [:smijesi]
2014 01 31
koliko puta sam se išla slikati u odjeći, dodatne fotke i to, jednom u gluho doba noći jer je curi 'bilo hitno', pa ni nakon tog angažmana opet ni a ni b... u-ž-a-s i j-e-z-a [:boji] to je tako tužno, koliko su cure površne i na kojoj razini funkcioniraju. tako da ne mogu doći k sebi od sreće kad mi se javi neko normalno i drago stvorenje, ima ih ovdje dosta ali ove prve zbilja kvare dojam [:tuzan]
2014 01 31
1 2