Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Dal ce stranica biti bolja?

corygan - takvima koje to ponove 2 puta ja bi treći put spičila ban na koji tjedan pa nek se onda pitaju zašto. najžalosnije što vidim to su sve stare korisnice (većinom), na par novih koje sam ja naišla, sve se drže pravila. a ona tonicapar opet ponavlja i opet ce joj bit sve izbrisano i opet ce kukat. Pa daj se naučite! Meni nije jasno da li su glupe ili se samo prave?!
2014 02 14
corygan...mozda nekome i treba....podsjetila si me na bosanski oglasnik...prolistaj malo, vidi koliko ljudi prodaje bubrege....ne zezam se
2014 02 14
Rockerica,u potpunosti se slažem s tobom.To više nije stvar neinformiranosti,nemuštosti nego kombinacija gluposti i bedastoće.Vidim što radite na temi s tagovima i krvav je to posao. Uopće ne kuže da s ti glupim krivim tagiranjem štete i sebi i cijelom sajtu. Ja sam ovdje ,za sad,samo u funkciji kupca,ali kao takva prva neću kupiti krivo tagani item,bez obzira na to koliko mi privlačan bio,nego ću još i prijaviti. I to iz poštovanja prema drugim korisnicama koje se drže pravila i posluju na način sukladan sa pravilima MK.
2014 02 14
Suzy,došlo mi da prodam moje,ali pretragama utvrđeno da bi nakon prodaje i transplantiranja,onaj kome je prodano skiknuo u mukama [:smije]
2014 02 14
ja kad vidim ispod artikla hrpetinu popularnih marki dođe mi da upitam o kojoj se zapravo radi? [:hihot] najžalosnije kaj su to stvari većinom žnj imena i žnj kvalitete. Bemti, kaj te sram napisat da je nešto iz kineskog ili tak? Meni je to bedasto. Ja sve napišem [:smije] pa me baš briga jel iz kineskog ili žnj tamo. Od marki baš volim Bershku i posjećujem redovito i net stranicu i dužan pa u biti znam kaj može bit sigurno iz tog dućana (nemru me tu zezat) [:smije] [:smije]
2014 02 14
Sad sam tek pročitala da imamo novog admina i stvarno mislim i nadam se da će stvari biti bolje:) Evo već sada npr nema tema o reklamiranju.. Po meni,najbitnije je prvo riješiti lažne tagove,prodane artikle,izbrisati korisnice koje po par mjeseci nisu aktivne kao i one sa više od 2-3 negativne.. U svakom slučaju,sretno s poslom novom adminu:))
2014 02 14
Queen,nemoguće je izbrisati neaktivan korisnički račun/profil.Tj,koliko ja znam,nije u skladu s pravilima. Rockerica,stvarno mi je nebitno da li je item čajniz prodakt ili neka firma.Ako mi se sviđa,kupit ću,nema potrebe da me se mami sa tagiranjem "Zara". [:hihot] Ali to ti je s našim narodom-misli da će im iz dupeta sjati sunce ako obuku zaru ili ha und em [:smije] Napiši brate,kupljeno na Arizoni,Hreliću...Nami...Kupac će se odlučiti da li mu je to ok ili ne.
2014 02 14
stranica nam je u k, isto ko i drzava [:smije] a lopovluka ce uvijek biti [:smije]
2014 02 14
Leshomeso,a zamisli da nam je ovakva jedna adminka i ovih ešto vrijednih cura u vladi?Brzo bi reda bilo [:smije]
2014 02 14
lesho bravo [:hihot]
2014 02 14
AnitraMartina je sa svojin kratkin komentaron rekla sve i slazen se sa njon Adminka je dols abrise pise al i dalje cure otvaraju teme itd itd Nikad kraja. Rekla san vec u nekoj temi i ponovit cu. Jel to neko glup,nepismen ili samo bezobrazan?
2014 02 14
Bezobrazan.....
2014 02 14
i ja si mislim da je bezobrazluk u pitanju [:znoji]
2014 02 14
I to jako. Svima je u interesu da stranica radi a da ne steka i da na njoj nademo sta tribamo Uz to da se malo raspricamo i zabavimo,ali za to nije potribno 481674817048927824890748957489574896 tema u 5 min!!!! [:frustriran] [:frustriran]
2014 02 14
Evo,mene je osobito razveselila tema na kojoj su curke pisale o parfemima iz Lidla(kopije Cool watera i još par) i tu temu ne bih ni skontala u masi reklamirajućih i urlatorskih,da nisam malo bolje kopala. Tako da sam postala "bogatija" za par vrlo finih a jeftinih špricalica. Vjerujem da su takve teme poanta foruma.Ono,educiramo se,zabavljamo,pomažemo...
2014 02 14