Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Dodatne info iznad sličica na glavnoj stranici

Pozdrav svima :) Još sam junior na ovim stranicama pa ako je bilo nešto slično - isprike :) Zanima me postoji li mogućnost da kada se mišem prijeđe preko slika objavljenih na glavnoj stranici (npr. nove objavljene stvari) da se pokaže makar naslov iznad sličica (kao kad stavite miš iznad ovog zadnjeg smajlića u komentaru, pa se npr. pokaže tekst "undefined") :)?? Praktičnije je i čisto radi bržeg pregleda :) Hvala! lp
2014 02 24
pa samo klikni dolje desno ispod tih slikica pa ti otvori tu prvu stranicu sa naslovima i svime.....nije ovo neka bas napredna stranica [:hihot] [:hihot] (nazalost)
2014 02 24
Razumijem što pitaš,ja vidim naslov oglasa u donjem lijevom dnu ekrana dok samo držim miš na slici,ne moram ju otvoriti. :)
2014 02 24
iiiiiii :D pa ni napomena od manna0405 nije loša za inicijalna snalaženja :D hvala :)
2014 02 24
aaa vidim i ja sad :))) jednio sto tak ne vidim cijenu , samo naziv artkla :/
2014 02 24
[:smije] [:smije] al bar otprilike znaš o čem se radi i jel vrijedi otvarati oglas ;)
2014 02 24
da, def. a i to je dodatna potvrda važnosti jasnoće naslova, tj. da se u naslov stavlja baš ono najbitnije ili po čemu želimo da se prepozna stvar...interesting u svakom slučaju :D...ali da bi bila forica da iskoči mala specifikacija, bila bi :D
2014 02 24