Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Zašto sam blokiran(a) na forumu?

Budući da mi dolazi jako puno upita u vezi blokade na forumu, otvaram temu kako bi svatko mogao znati zašto i koliko će biti blokiran. Na upite više neću odgovarati osim slanjem linka na ovu temu. Dakle: Poštovana, blokirani ste zbog kršenje pravila na forumu. Neka od pravila foruma su: Ne smiju se otvarati teme za oglašavanje ili traženje odjeće, obuće, kozmetike, modnih dodataka, parfema itd kao ni artikala koji se NE SMIJU prodavati na sajtu (poput mobitela, tehnike, namještaja, itd). Zbog ovog prvog pravila se događa većina blokiranja! Ne smije se pisati velikim slovima. Ne smije se psovati i biti bezobrazan/prepucavati se s ostalim korisnicima. BLOKADA JE TRAJNA. Ukoliko otvorite novi (klon) profil, i on će biti blokiran. U međuvremenu, molim vas, pročitajte pravila. Do postroženja sankcija je došlo da bi se izbjegao kaos na forumu zbog "floodanja" temama za oglašavanje dućana. Iz tog razloga smo otvorili teme za pripadajuće kategorije. U svakom prvom postu u tim temama pišu pravila, molim vas, pročitajte ih i pridržavajte ih se.
2013 01 18
Ja bih molila da mi pojasnite: u kojoj se mjeri smijemo "prepucavati" s ostalim korisnicima? Mislim, logično je i normalno da niti imamo niti trebamo imati isto mišljenje o mnogim stvarima... a često se radi i o šaljivom prepucavanju, da ne upotrijebim izraz koji mi je pao napamet [:jezik] Konkretno: ako korisnica napiše da prodaje "tigrastu majicu", pa ja to podijelim s drugim korisnicama u svrhu nasmijavanja (jer je majica leopard uzorka, a ne tigrasta), da li ćete me sankcionirati? [:smijesi]
2013 01 19
ne, sale se toleriraju, pod prepucavanje mislim na bezobrazno ophodjenje, verbalni napad, psovke itd.
2013 01 20
Ok, hvala na odgovoru [:poljubac]
2013 01 20
a zašto onda admin koristi riječ " raskokodakale" kad ju korisnice prozovu? [:hihot] [:hihot]
2013 01 20
velika slova :D i nisam vise blokirana, hvala puno!
2013 01 21
@ananika: jer je stvarno nekad tako :D [:hihot] Uostalom, to je iz milja :)
2013 01 21
Da, za razgovor :) Ono za što ne postoji kategorija na samom portalu se ne smije prodavati ni nap ortalu ni na forumu.
2013 01 27
Piše blokiran na forumu na njegovom profilu.
2013 03 14