Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Makedonija-Skoplje-Ohrid

Zanima me dali je koja vec bila tamo? Skopje bi posjetila radi dosta prijatelja,poznanika,a i nekako me jako sam po sebi privlači taj grad..o ljudima sam cula sve najbolje,al zanima me i ostalo..cijene,itd... nocenje je rijeseno tako da me to ne brine...ali recimo avionska karta? Jel netko isao tamo avionom ?ili mozda vlakom ? I za Ohrid sam cula sve pohvale,divno jezero,ogromno,cijele sitnica,a živo pogotovo po ljeti...njima netreba more [:smijesi] Ako je netko bio neka napise svoje dojmove,dozivljaje itd [:kesi]
2014 03 28
sad sam skuzila da sam napisala Skoplje umjesto Skopje u naslovu,pa nemojte zamjerit,slucajno,a naslov nemogu promjenit [:hihot]
2014 03 28
Moja mama je Makedonka, imam rodbinu u Skoplju, bila sam na Ohridu dosta puta :) Jako je jeftino u Mk, za to ne moras brinuti [:smijesi]
2014 03 28
Donesi nam ajvara! [:jezik]
2014 03 28
Ja imam isto tako zelju ić i čula sam da je jeftino a da je noćni život odličan, da su ljudi opusteni.. Nečeš falit :) Preporučan ti da posjetiš i Albaniju koja je najluđa zemlja u Europi :) Za put do doli otidji vlakom il busom do Beograda pa dalje buson do Skopja. Mislin da ti se avion ne isplati.. Osin ak ne upecas povratnu za 100Eura..
2014 03 28
Ja obišla cijelu Makedoniju,što službeno što privatno. kao što kažu cure, povoljno je, i jako lijepo... Divni ljudi, lijepi krajevi.. Standard je niži nego u hrvatskoj i to treba prihvatiti. išla avionom i autom... ali stvarno ne znam koliko je koštala karta avionska...
2014 03 28
Bila sam prošlo ljeto, preeeeedivno je bilo. [:zaljubljen] Par dana Skopja, par dana Grčke, par dana Ohrida pa u Kruševo na povratku u Skopje. Jedan od najboljih godišnjih odmora [:zaljubljen]
2014 06 21
Kakav je Ohrid.. Ja cu vjerov atno ovo lito preko crne gore.. molin neka iskustva podilite
2014 06 30
Cure podizen temu.,... iden u Skopj i Ohrid.. pa ako mozete podiliti samnon ako znate neki povoljan smjestaj odnosno preporuku za ohrid.. hvala
2014 09 18
ne moras brinit za smjestaj u ohridu... i sami ce ti se nudit po cesti.. imas vec od 7-10 eur nocenje (privatno)
2015 01 15