Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Crna haljina na svadbu ili ne ?

Cure zanima me vaše mišljenje..jel bi u svatove ikad obukle crnu usku elegantnu haljinu ? Pišite mi svoja mišljenja,hvala :)
2014 04 10
ja u svatove uvijek idem u crnom i acesoar u nekoj boji [:sokiran]
2014 04 10
Iskreno,ja ne bi. Ali vidjela sam dosta cura koje su oblacile crne haljine,stavile crveni ruz i izgledale fantasticno :)
2014 04 10
meni je okej ako imaš štikle u boji i neki nakit u boji [:smijesi] ali ne bih htjela vidjeti nekoga tko je od glave do pete u crnom.
2014 04 10
da [:kesi]
2014 04 10
jel bi bilo okej npr uska crna haljina,nekaa ogromna biserna ogrlica tipa zara, ii bez otvorene stikle ?
2014 04 10
ja sam bila cila u crno na jednom vjencanju.. stikle i haljinica crne, ruževe ne nosim, nakit nisam stigla kupit za prigodu i isto ga ne nosim dobivala sam pohvale paaa.
2014 04 10
Eee katevini ovo ko da si mene opisala [:smijesi]
2014 04 10
Čitala sam jednom bila cijeli topic na tu temu na forum.hru, baš je bila zabavna. [:smije] Osim bijele koja je valjda većini populacije no-no, tamo su iskritizirali i hrpetinu drugih boja, što je valjda očekivano, jer su na temi mahom sudjelovale buduće mladenke. [:smije] Tako da, moguće da bi mladenki smetalo ako je bridezillasto nastrojena, ali ovako općenito, valjda trećina cura dođe u crnom, pa je valjda ok. [:jezik]
2014 04 10
stvar izbora, zašto ne? kad su bili moji svatovi, nisam imala bijelu vjenčanicu pa su neke cure imale svijetliju pa čak i bijelu haljinu i uopće mi to nije smetalo [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2014 04 10
svakako, na svakoj sam u crnom, cipelem, nakit jarke boje i pogodak, bijelo ne nikako, osnovno pravilo bontona iz postovanje prema mladenki
2014 04 10
ne smijes bijelu mlada je u bijeloj..(TO RAZUMIJEM I SLAZEM SE) . zuta je znak ljubomore, crna isto ne... sta je plava spavat ces s mladozenjom, crvena zavodis mladozenju, zelena spavala bi s kumom? :)
2014 04 10
sa nekim glomaznim nakitom u nekoj upečatljivoj boji definitivno da!
2014 04 10
aa velika bisernaa ogrlica zaraa ??
2014 04 10
Snjeza00,hahahaha.. [:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 10
1 2 3