Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Brisanje poruka u "inboxu" oduzima užasno puno vremena

Ne znam jel ova tema možda već bila ali užasno je kada se ovdje odlučite isprazniti svoj tzv inbox, tj razgovore! Jednu po jednu poruku, svaki puta te automatski vrati na početnu stranicu... Stvarno iscrpi! Nama kojima se poprilično nakupi tih poruka vjerujem da je ovo jedna ogromna primjedba koju bi mogli unaprijediti na stranici. Bilo bi lijepo kada bi postojala neka opcija "označi poruke" i onda ih u par klikova obrišemo. Hvala unaprijed i molim vas da uvažite ovu primjedbu, tj savjet za poboljšanje stranice ;)
2014 04 15
Slažem se. No, prvo treba riješiti upload fotki i vješanje veša. [:place] [:place] [:place]
2014 04 15
Moja mama veli da za bijeli veš nema bolje nego kad se vani smrzne [:smije] A ja ga godinama sušim u sobi na štenderu, al sam se na krpicama navješala do besvijesti [:smije]
2014 04 15
Uf, apsolutno se slažem! Ma cijeli user experience ove stranice je katastrofa, nek mi se javi administrator ili netko ak želite da to izgleda kak spada :D
2014 04 15
...slažem se sa Ivom....al ima dana i kada brzopleto obrišem neku važnu poruku i više nama šanse da je vratim... [:vrti]
2014 04 15
....i ja sam za "označi poruke i briši" jer brisanje nakupljenih je katastrofa! [:place] [:znoji]
2014 04 15
ja ih uopće ne brišen.. hahah [:smije]
2014 04 15
nakupila sam 10stranica poruka [:hihot] baren iman u uvid u neke stare ponudi ili potraznju..sta cu brisat :D
2014 04 15
Ja imam 45 stranica, ne pada mi na pamet brisat jednu po jednu. Neka budu [:smije]
2014 04 15
ne vidim razlog zasto da ih brisem... tako i tako su zanimljive ove zadnje a ove prije njih ,tko njih uopce gleda [:hihot]
2014 04 15
Trebala bi biti opcija označi nekoliko i briši a zatim i folder obrisano ako smo slučajno obrisale nešto važno. Mislim da su ove krpice već odavno prešle "kvotu" po broju članova i artikala kojoj su bile namjenjene pa će se ako nešto ne poduzmu uskoro na žalost desiti da cijeli sistem "padne" i da se više nećemo moći koristiti nama najdražom stranicom. [:tuzan] "ako imaš jednu torbu u nju možeš strpati samo onoliko koliko stane...kad je napuniš neke ćeš stvari morati nositi u rukama...a kada i toga bude previše počet će ti putem ispadati" [:kesi] nama na Krpicama već odavno "ispadaju" [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2014 04 15
slažem se imam dosta upita neodgovorenih i dok opet dođem do te stranice pa opet izludim imam 14 strana koje beskorisno stoje,stvarno ide jako sporo,evo idem baš skinut koju porukicu... [:smijesi]
2014 04 15
Imam 183 stranice poruka. [:hihot] Ovako lakše pratim one koje uzmu podatke i onda ignoriraju i prave se grbave.. a i one predivne suradnje. [:sramezljiv]
2014 04 15
ja sam bila otvorila tu temu--prije mjesec dana imala sam 98 stranica poruka evo brisala sam ih do jucer ,,,svaki dan po malo sada imam 4 poruke u inboksu i vise si necu dozvoliti tako da ne brisem,,sad mi je puno preglednije
2014 04 15
Ja cim posaljem nekome upit za zamjenu,obrisem tu poruku jer ako mi odgovori vidjet cu i svoju prethodnu poslanu poruku. Ili ako se s nekom korisnicom nisam dogovorila za kupnju/zamjenu odmah brisem poruku. A ako smo surađivale, obrisem tek nakon povratnih informacija..
2014 04 15
1 2