Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

A da stavimo veličinu u naslov? ;-)

Tražim dječje traper kombinezone, izlista mi 3 stranice. 90% artikala moram otvorit da skontam da su veličine za novorođenče, a meni treba za 7-godišnjakinju [:znoji] Ili, ono, naletim na haljinu, san snova, samo nju želim [:smije] otvorim, a ono veličina XS, psmtr [:hihot] Ajmo se malo izorganizirat pa popravit to, vjerujem da nisam jedina kojoj to ide na kuki [:smije]
2014 04 24
mislim da se stavi i veličina u tražilicu ja stavim npr, : puma tenisice 39 i tako mi i izbaci
2014 04 24
Slažem se, ja uvijek stavim broj ili veličinu ako mi stane u naslov [:smije]
2014 04 24
I meni to ide na zivce, no s druge strane ja se nikad ne sjetim stavit velicinu u naslov [:smije] Imam ti ja neke majice za 7 godisnjakinju [:smije] (barem mislim da su za tu dob :p ) (na kraju 1.str i pocetku 2.str)
2014 04 24
U pravu je Vicky, upišeš u tražilicu veličinu i onda ti izbaci [:smijesi]
2014 04 24
Vecinom to niti se ne vidi u naslovu ako stavis veci naslov [:jezik]
2014 04 24
Ja kad stavim velicinu u trazilicu ne izlastaju mi se svi oglasi .. [:ljut]
2014 04 24
StellaZuvela.... slazem se :D Ubija me kad svaki artikl moram otvorit i sipak...haljina koja mi ide na jednu nogu [:frustriran] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 04 24
Ja sam dobra - imam uvijek veličinu na naslovu. I mjere u oglasu.
2014 04 24
Ma ubacim u pretražnik, ali za djecu, recimo, ima više naziva za veličinu. Može bit, npr. 140, S, 7, i ima ih još ali sad se ne mogu sjetit [:hihot] Istina, MartinaLinic, često mi se dogodi da mi pretražnik ne izbaci sve [:sokiran]
2014 04 24
StellaZuvela.... slazem se ! uvijek stane veličina u naslov, a još više me ubija kad otvorim a ono nigdje ali nigdje ne piše veličina!
2014 04 24
Ja tako odnedavno i radim, najgore mi je kad si nađem nešto što mi se jako sviđa, kad ono veličina XS ili S [:tuzan]
2014 04 24
i ja sam stavila veličine u naslov.Mislim da si tako puno ušparamo vremena...
2014 04 24
ja uvijek stavim i velicinu u naslov i onda tocne mjere u sam oglas [:smijesi]
2014 04 24
ii ja u zadnje vrijeme stavljam veličine u naslov,lakse je tako jer i sama pošizim kad nađem nest zgodno i onda se razočaram kad vidim veličinu..ovako odma znam na čemu sam,ima li nade ili ne [:kesi]
2014 04 24