Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Djevojačka večer

POzdrav, Trebala bih malenu pomoć. Dajte mi ideje ili kako ste proslavili djevojačke večeri, kako je bilo. Što je najbolje da napravim . Što vam je bilo dosadno? Gdje nabaviti rekvizite. Hvala puno
2014 05 13
Ja sam radila za svoju šogoricu. Prvo smo bile doma, pile, jele itd, imale smo balone i tortu u obliku khmm, malo smo se nacvrckale onda smo išle vani. Nabaviš krunu za mladenku i majicu daš napravit di piše da se udaje. Striper je bio malo preskup pa smo tražile nekog dečka da nam pleše za 200 kuna, ne možeš vjerovat koliko ih je za. Plesale, zezale se, pile xD bilo je super :)
2014 05 13
Kod mene imas leopard lisice i durex play...ostalo masti na volju [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 05 13
Haha ja sam bial na jednoj totalno super - dakle, izlazak ali 'kostimirani' - mladenka s velom, a mi s ostalim ukrasima i dekoracijama, zezancija... samo nemoj raditi one falusalne torte , jer je to em passe em totalno neukusno...
2014 05 13
Fala cure
2014 05 13
U kc ima dućan sve po 13kn i ako želite opičenu djevojačku ima silikonskih kalupa za led, slamčica, rajfova s khmm [:smije]
2014 05 13
moja najbolja frendica se udavala,išle smo na večeru,papale, pile,zezale se.kupile smo joj krunu "bride to be" i lentu, prsten s velkim plastičnim dijamantom koji u biti služi za pijenje žestica,i ja sam joj kupila majcu na koju sam dala napisati "ko je je*o,je*o je, u subotu se udajem", jer smo se to prije puno god dogovorile da ću kupit. poslije smo se prebacile u klub kraj restorana i ples i zajebancija do jutra [:zaljubljen]
2014 05 13
e da i bila je torta na ezela, pošto ga ona obožava a te falusne torte su mi bile isfurane, i pisalo je "da ne kažeš da me nikad nisi probala" [:hihot]
2014 05 13
super Maraya [:smijesi]
2014 05 13
bilo je odlično i do jutra, što drugo reć [:zaljubljen]
2014 05 13