Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

povratne inf?

Zašto bi mi bilo neugodno zatražiti povratnu? Ako je sve prošlo ok i cure su zadovoljne, ne vidim problem. Uostalom, nije da je to naredba, zamolim lijepo i još mi se nikada nije dogodilo da je bila neugodna situacija zbog toga. Riječi poput hvala i molim stvarno otvaraju sva vrata. [:smijesi]
2014 07 04
bezbojna,pojasni molim te što znači to biti ZBILJA zadovoljna suradnjom? ja stvarno gledam na te povratne kao na neki oblik solidarnosti ovdje na krpicama... jer kao što je lucija rekla, nije ti svejedno (barem meni nije) kad ti se javi cura s nula povratnih i kad ti se javi ona sa 50... da ti netko pošalje ciglu umjesto mobitela (poznat slučaj, jel) sigurno nećeš šutiti i ne napisati povratnu... zašto onda ne ostaviti i ako si zadovoljan? jel toliko problem napisati: sve prošlo ok?!? a ovo da
2014 07 04
riječ je nekulturi i lošem odgoju. Nisu povratne nužnost, ali ova stranica na tom principu funkcionira. To je kao da ti netko ne kaže hvala. A to što je nekim pazi PROBLEM tamo kliknut točkicu i napisat par slova ne da su nekulturne nego su i ljene guzice.
2014 07 04
Ne, nije isto kao da očekuješ da ti netko govori da si lijepa. Isto je kao da izađeš iz dućana gdje si nakupovala stvari i ne kažeš hvala i doviđenja..ne moraš, ali je kulturno i odgojeni ljudi to rade. Zapravo, ovo je još gore jer je osobno, prodaje se vlastita odjeća, uložen je trud i zbog tih povratnih ovisi buduća prodaja. Posebno je frustrirajuće kad mjeriš, odgovaraš na 100 pitanja, sniziš cijenu i obaviš primopredaju s kojom djevojka bude zadovoljna i teško joj je napisati slovo. Ne žicam ih, ne pada mi napamet, ali nije ništa čudno što se na ovoj stranici očekuje povratna, kakve usporedbe s žicanjem komplimenata u vezi ljepote, svašta.
2014 07 04
u potpunosti se slazem da na taj nacin zapravo funkcioniraju krpice,sto na neki nacin i nije lose jer iz toga mozes vidjeti kakve su ostale suradnje i jesu li druge korisnice u potpunosti bile zadovoljne [:smijesi] a s druge strane,zar ikog kosta izdvojit par sekundi i napisat dvije rijeci? cista pristojnost i nista drugo
2014 07 04
Ostavljam i zamolim da i meni ostave. Ako mi ne ostave kroz par tjedana izbrišem povratnu koju sam ja njima ostavila. Fer je fer!
2014 07 05
i ja takoder uvijek ostavljam, jedino ako ono dobijem majicu koja je u ok stanju al ,,mrisi,, po dimu, ili je curka malo neljubazna, bahata il slicno u tim slucajevima ne ostavljam, al kad smo obje strane zadovoljne, ostavim i ako se ne sjeti sama ostaviti zamolim da ostavi :)
2014 07 06
Ja na svim platformama, i tu i na ebay-u i na etsy-u imam manje povratnih od transakcija.Jednostavno kupci (ali i prodavaci!) nekada ne ostave feedback bez obzira sto je sve super proslo.Jedan od mojih stalnih kupaca na ebay-u, imamo nekih 30tak transakcija, mi nikad nije ostavio povratnu.Ja osobno svima ostavim (kao prodavac na etsy-u nemogu vise ostavljati ali kao kupac mogu). Osobno me niti malo ne smeta ako kupac ne ostavi povratnu, neki je ne vole ostavljat, nekima se neda,neki zaborave, neki ne vole da drugi znaju sto su kupili,...Nikad ne molim povratnu niti na jednoj platformi. Glavno mi je da smo svi zadovoljni sa transakcijom. [:smijesi]
2014 07 06
1 2