Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Spor, uzasan i naporan upload slika i ostalo

Po pola godine mi otvara za dodavanje artikla, nedajbože da imam na taba otvoreno, onda mi se tek sve zbrka. Nekad na posljednjem koraku moram sve ispočetka, slike se ne mogu razmjestat po zelji. Ako zelim neku zamijeniti, ne moguce. Ne prihvaca mi promjenu artikla.... Uglavnom, za gubit zivce... moja internet konekcija je u redu, al mislim da ovdje nesto opako ne stima, sta ste se stisli. oceeeemo servera imamooo krpicaaa
2013 02 05
premali zakupljen prostor, čija god da je stranica trebao bi malo na hostingu poradit. sve šteka, eror 400 puta na dan.
2013 02 05
da, grozno...izgubiš vremena i živaca.....katastrofa...ja sam im danas poslala mail...al odgovora nema...radim sličan posao i znam kaj im ne štima...moraju uzet jači server
2013 02 05
tocno to, nas je puno a kapacitet servera je manji, tako da cure strpite se [:smijesi] sjetite se 56K modema [:jezik]
2013 02 05
Pozz curke! Meni nikad ne šteka oko postavljanja slika, sve ide glatko. Ja sve svoje fotke stavim na rezoluciju 400x600 i sve se savršeno vidi, a fotke se u roku 3 sekunde uploadaju. Probajte ako niste do sada. Sretno! [:smijesi]
2013 02 05
Nema to veze sa stavljanjem različitih veličina slika, već je ovo što su cure i napisale - server je preslab za ovu količinu ljudi koja se na njemu trenutno nalazi, a vlasniku sajta se još očito financijski ne isplati uzimati veći paket jer očito ne mre pokrit sve troškove. Na kraju, nažalost, svi patimo zbog toga. [:smijesi]
2013 02 05
Vidim nisam jedina [:kesi] meni isto sppppoooooorrrooooo učitava . [:frustriran]
2013 02 05
uffffffffffffff pričajte mi o tom i ne samo slike da otvorim poruke mi treba 1-2 min i kad odgovaram ma koma a slike po pola sata onda neki mic i sve opet ispočetka [:vrti]
2013 02 05
mislila sam da samo meni štekaju krpice zbog interneta,ali vidim da nisam jedina [:hihot]
2013 02 05
Mene najviše živcira ono o 6 tagova ili čeg već. Ajd molim te! Primjer: imam običnu bijelu majicu. Šta da napišem o njoj osim da je bijela, da je majica i da je eventualno nova! I ako slučajno nemam dovoljno inspiracije, a bože moj.. smisli nešto! :S UŽAS! Samo mi pola sata prođe da objavim običnu majicu za 10kn [:frustriran]
2013 02 05
ma katastrofa [:vrti] već par dana tako ja sam mislila da mi je internet i k...... [:hihot] tako polako otvara sve!!!ima li tu koga sa se pobrine???? [:sokiran]
2013 02 05
ja sam mislila da sam jedina koja stalno ima eror. svaku drigu stranicu kad otvorim,eror i sve ispocetka -.-
2013 02 05
a najbolje oni koji se ulogiraju samo da sami sebi osstave povratne innfo
2013 02 05
katastrofalno spora stranica! bolje da su poradili na tomu umjesto sto su uveli top listu clanova. sta je bitno tko je koliko aktivan ili koliko ima bodova. ionako je vec postojala kategorija najposjecenijih oglasa... svatko ima svoje povratne info. mislim, ne smeta mi top lista, ali ima i korisnijih stvari koje bi se mogle poboljsati na ovom portalu, ne znam kako sve to funkcionira, alsvejedno smatram da imam pravo nesto reci u vezi s tim jer sam na krpicama svaki dan, a krpice su sve sporije i sporije... nadam se da se na tomu nesto korisno radi.
2013 02 05
Ja uopće više ne mogu sa mobitela na ovu stranicu. Stalno mi piše: "Ups, nešto se dogodilo." PREiritantno.
2013 02 05
1 2