Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Spor, uzasan i naporan upload slika i ostalo

Ja s mobitela ne mogu nikome odgovarati na poruke, vjerojatno iz istog razloga, a upload traje danima jer odustanem nakon 5. pokušaja kad me vrati na početak. Nema veze s risajzanjem slika. Rekli su mi da će popraviti kvar naknon sto sam poslala sliku što se događa, ali do dana današnjeg ista priča...
2013 02 06
Ujutro sve radi brže [:hihot]
2013 02 06
Navečer je meni sporije jako :/ Ujutro i preko dana brzo radi! Recimo, ja sam na bnetu i par prijatelja mi je reklo da je njima općenito spor internet... sad ne znam. Probajte si napraviti test brzine interneta na: speedtest.net Uglavnom, radimo na povećanju kapaciteta... Jednostavno kad nahrle svi navečer dolazi do trokiranja stranice... A s uploadom slika probajte smanjiti slike na manju rezoluciju (ispod 1000 piksela)! @mojestvarcice: ne mogu obrisati ovu temu koju si linkala!
2013 02 06
Nije u pitanju brzina ničijeg interneta, već zagušenost vašeg servera. Jedino rješenje, ali baš jedino, je da povećate kapacitet servera pa se to više neće događati. [:smijesi]
2013 02 06
@ EvryGoes istina koju izgleda nitko ne želi priznati. site izuzetno loše napravljen, a server predviđen za stranicu sa 0 posjeta. već danima ne mogu staviti nove artikle, ne mogu otvoriti poruke...cura se naljutila jer misli da je ignoriram, a ja ne mogu otvoriti poruku. druga situacija poslala sam upit za cipele koji uopće nije proslijeđen i normalno cipele je kupila druga cura. pa ne mogu život prilagoditi situacijama i serveru na krpicama, a ovako zbilja više ne ide. + gubljenje vremena na opise i gluposti pri stavljanju novih artikala. ako postoji opis artikla čemu onda još dodatni tagovi? ionako svi reagiraju većinom na sliku, a ako i želiš nešto naći pod nekim tagom...otvara se ionako samo prva stranica, a poslije server ne prepoznaje više tag i opet ništa od toga.
2013 02 06
Upravo to, i taj problem nije od jučer, a kako vidim ništa se i ne radi po tom pitanju. Ako već nemaju para za upgrade servera, onda neka se to kaže pa ćemo znat na čemu smo. Ovako to ispada jako neprofesionalno i neodgovorno prema korisnicima koji su najvažniji dio cijele priče i koji će, kad i ako se pojavi sposobnija konkurencija, vrlo brzo otići na mjesto gdje ne trebaš refrešati 28 puta da bi ti primilo sliku ili tag. [:smijesi]
2013 02 06
i tako... učita ti se zadnja fotka nakon 15 min.čekanja i onda sva happy,klikneš naprijed i vratiš se natrag na početak!!!!!! wtf??? stvarno bi trebali poduzet korake,jer je itekako očito da krpice imaju jako puno korisnica,a da je server preopterecen!!! grrrrrr [:vrti]
2013 02 06
evo jutros je nesto bolje, brza je stranica [:smijesi] (barem meni)
2013 02 07
Ne znam o kakvom se serveru radi jer se ne bavim time, a tehničar mi ništa nikad ne kaže, nego da rade na tome. Ispričavam se u ime vlasnika na sporom uploadu, padu stranice i ostalome :(
2013 02 10
Moj savjet šta se tiče stavljanja novih artikala.. Iste sam probleme imala prije, učitavalo bi se pola sata pa me vrati na početak sto puta. Sada stavim samo jednu sliku, spremim artikal i onda opet uđem i dodam još ostale slike i onda mi ide poprilično brzo [:smijesi]
2013 02 19
Aj vidim da je to problem već duže sa dodavanjem novih artikala,nadam se da će se rješiti ubrzo! Stranica i ideja mi se jako sviđa i mogu si priuštiti svoj Vlastiti dućan Juhu!! Nova sam i trenutno imam inspiraciju,al me to postavljanje slika iznova,iznova i opet iznova iritira. Nekako imam dojam da sam gledam svoje slike i svoj dućan jer se borim sa postavljanjem artikala. Pozdrav dame i navratite u moj dućan ;) Your RosaShop p.s. ak neodgovorim isti tren vjerovatno postavljam artikl ;) javim se kasnije
2013 03 27
u nadi je spas...ali znaš što kažu za nadu [:hihot] site je per2per otvoren i bez zaštite, server nultog kapaciteta a tehnička služba koju ovdje spominju očigledno osnove informatike skupila iz priručnika "Mali informatičari" bez obzira na sve ovo...sretno i strpljivo [:smije]
2013 03 27
1 2