Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

cijene u trgovinama na moru i na kopnu

sto vise stvari to bolje [:smijesi]
2014 07 26
za otoke ne znam, no sto se zadra tice - o kojem je u temi rijec - mislim da svi skupa prilicno gluposti pricate [:vrti] zivim tu od 2005 i nisam primjetila da su ducani ista skuplji nego na kontinentu - kafici mozda da, izlasci takodjer - no cijene zivotnih potrepstina su iste - pa nije u pitanju izolirano selo od 30 kuca gdje se hrana dovozi u kombiju pa da lupas 100% marzu zEEkAY - ne vidim zasto bi ista od doma vukla, pogotovo sto si rekla da ides u petrcane a dolazit ces u zadar - dakle, mobilna si, nisi "osudjena" na lokalnu prodavaonicu, tako da mozes obici sve velike centre koji su na ulazu u grad, hoces plodine, mercator, interspar, lidl, kaufland, konzum ili sto vec ne, pokupis reklamne letke, vidis sta je gdje koliko i gotovo...
2014 07 26
Na otocima su skuplje stvari,a redovni konzumi dignu cijenu samo na top artikle koji su potrebni na moru kreme za sunčanje,tablete za komarce(tu najviše),akcije vrijede za cijelu HR,ali brzo i razgrabe.Ima i na moru sniženih artikala i nađe se dosta ja sam prošli mjesec na moru kupovala stvari koje su cijenom iste,ili kunu/dvije skuplje ako se radi o artiklima koji su najtraženiji..Tih artikala obično uvijek i fali kao npr voda..
2014 07 26
Ma sve kupuj i nosi sa kontinenta. Ja sam se prošle godine "ugodno" iznenadila kada sam u Bipi njihovu kremu za sunčanje platila kao kod nas Niveinu, razlika je bila 20kn [:boji] Ako ideš autom, bare dio stvari ponesi sa sobom.
2014 07 26
jučer sam došla sa Šolte 1/2 kg kruha 10 kn, keks domačica 20 kn, lubenica 6 kn kg, grožđe 25 kn, krumpir 6 kn, paradajz 12 kn, 75g pršuta 25 kn strava ponesite si pametnije je ako idete na otoke ako idete u Makarsku Tomy trgovine iste cijene kao i kod nas ako idete u Umag imate Konzum iste cijene kao i na kopnu, lp
2014 07 26
Petrčane nisu otok [:sokiran] cijene su iste kao i u ZG [:smijesi] osim na otocima tamo je skuplje pozz
2014 07 26
Puno je skuplje , kod nas u Opatiji jedne cijene , a u Ičićima sasvim druge , a mjesto do mjesta
2014 07 26
drage mije ja zivim u Vodicama ,kao što znate turisticko misto je. zamislite kako je nama evo prije misec ipo dana su cijene otisle duplo gore . i kad spominjete jedan konzum koji je lanac trgovina - istina je da nema iste cijene jedan koji je u centru ima bar deset kuna razlike u nekim artiklima ( ne onima koji su na katalogu to stavu iste cijene ali zato na ove druge zaraduju). primjer raid aparat protiv komaraca tocno 20kn razlika u centru nego ovaj gore na magistrali. uzas [:place]
2014 07 26
Kakve su cijene u Crikvenici? Zna li tko?
2014 07 26
već 20 godina ljetujem u blizini šibenika i dok se nije otvorili lidl i plodine išli smo samo kod njih u kupovinu. kada sam pitala zašto su cijene toliko veće, djelatnica mi je, u šali ili ne, odgovorila: pa mi imamo more! cijene konzuma su različite i po zagrebu, ovisi da li ideš i mali, maxi ili super konzum. lidl u vodicama mi se čini ima iste cijene ko u zagrebu. isto tako imam foru da na sve što kupim zapišem cijenu, jer na kasi bude veća, al to je poznata stvar već za konzum.
2014 07 26
a nista... vecinu stvari sam tu pokupovala... ovo sto je trajno... ostale sitnice cu tamo. sva sreca da imam karavan [:hihot]
2014 07 26
mislim da svi skupa prilicno gluposti pricate zivim tu od 2005 i nisam primjetila da su ducani ista skuplji nego na kontinentu Najveća glupost ikad recena. Ne da je skuplje. Vec i troduplo na nekestvari. Kruh, mlijeko, voce, povrce, meso...kosta ko zlato. Nemozes kupit rucak za manje od 150 kn. Grozdje 70 kn kila, lubenica 6 kn kila, kukuruz klip 5 kn... [:boji] [:vrti] Nisu cesi ludi. Hvala Bogu da nosim sve odavdje.
2014 07 26
moji ljetuju u jednom mjestu na kopnu ali turistickom u kome ima samo 1 ducan. vise im se isplati ici u najblize vece mjesto u kupovinu (recimo, vodu) nego tamo uzeti, tamo uzmu ako bas moraju. jos je ok ako su veci trgovacki lanci dostupni ali ako u mjestu imas samo malu privatnu trgovinu - uzas! evo mi se spremamo na vis i kaze muz, nosi sve sa sobom, tamo je sve troduplo skuplje [:smije]
2014 07 27
@chokoladica01 - najveca glupost, jel da? govorila sam za zadar i iz svog iskustva - sta zelis reci, da su svi koji zive na moru rockfelleri?? po tvojoj racunici ispada da ja za spremiti samo rucak u mjesec dana na hranu potrosim 4500kn?? ma de molim te - procitaj ponovno moj prosli post, pa ponovno komentiraj - ako sam navela da zena moze jeftino proci u VELIKIM centrima u ZADRU onda to i mislim - nisam se referirala na mala mjesta s lokalnim trgovinama NITI JEDNOM rijeci, tako da ne znam gdje je tu glupost. za tvoju informaciju - vezano za tvoj bizarni komentar o cijenama osnovnih namirnica u ZADRU - polubijeli kruh od 400g svjeze pecen mozes naci vec za 3.99kn, mlijeko za 4.69kn, paprike babure od 7.99kn/kg, lubenice 1.99kn/kg, grozdje 14.99kn/kg i sl - ili je na kontinentu to sve toliko puunoo jeftinije pa sam ja luda i pricam gluposti?? i da, king od cokolade je 9kn... nivea mlijeko za suncanje sa zastitinim faktorom 30 sam prije nekoliko dana platila 62kn.. i 30kom raidovih tableta protiv komaraca se moze naci i za 22kn.. [:pospan]
2014 07 27
ja sam se u petak vratila iz Zadra i cijene su ti kao i kod nas u Slavoniji. Također, išla sam i u Petrčane i cijene su ti normalne. Nin, Vrsi.. sve cijene kao i kod nas! Tak da nemaš brige što se toga tiče [:zaljubljen]
2014 07 27