Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

cijene u trgovinama na moru i na kopnu

ma di je to krafna 10.. e sad pretjerujete, ma ni u konzuma nije vise od 5kn, a za sladolede se slazem, king na plazi platim 25kn
2014 08 15
ovako... kad sam pokrenula temu pitanje se odnosilo na vece trgovine, ne one mini trgovine u ulicicama ili na plazi iako trgovina koja je bila u apartmanskom naselju u petrcanima gdje sam bila je bila sasvim ok. ... da.. neke stvari su 1-2 kn skuplje...tipa kruh, mlijeko, sladoled itd... neke su i vise al to je bio cisti luksuz... dok sam 7 l vode platila 9 kn sto sam ostala paf... pive su bile kao i u nasim trgovinama... salame i sir tu negdje... nitko se nece prehranjivat na plazi ... mozda rockafelleri...ali svatko tko ima auto lako ode do neke vece trgovine sigurnosti radi ja sam ipak nosila od doma meso... + povrce i jaja itd... jer to imam bas od doma tj. ne moram kupovati... ali nisam naisla na toliko drasticne razlike u cijenama...
2014 08 16
U Crikvenici Plodine i Konzum deru samo tako s cijenama. Tko kaze da nema razlike, laze ko pas. :D dok je u malom Gavranovic marketu dosta toga povoljnije. A u Zadru Plodine i Interspar - cijene kao kod nas u Slavoniji, vise manje.
2014 08 18
u zadru plodine deru na veliko...to su cijene da padnes na guzicu.. i da tea, 10 kn je krafna u puno mjesta po pekarama plodine u zadru imaju i 6-8 kn vece cijene od zagreba i okolice
2014 08 18
zEEkAY, upravo to..pa ja sam u Zukvama u kojima su malte ne dvije trgovine plaćala sve po cijenama kao i kod sebe doma..u Zadru također. U pekari normalne cijene.. Nisam nosila ništ od kuće tak da..kupovala sam svaki dan sve i svašta, ali nemam iskustva sa "poduplanim" cijenama [:sokiran]
2014 08 19
U pekari pola kruha 7 kn, krafna 6kn burek 14 kn...to nije puno?
2014 08 19
a maloprije si tulila da je krafna 10
2014 08 19
10 je uz plazu tuko supljoglava
2014 08 19
Tulit ces ti kad ne maturiras ..budes prodavala krafne.. [:smije] [:smije] [:smije]
2014 08 19
U sabunikama krafna od čokolade 12 kn na plaži [:hihot] [:hihot] ...u pekari je isto 6kn bila gdje god sam išla...
2014 08 19
svasta
2014 08 19
cokolaice malo pristojnosti nije na odmet dakle jos jednom, tema je bila upucena prema trgovinama u gradovima i to onim vecima... ne na prodavace po plazama... to je logicno da ce nabit cijene i da nitko nece tamo svu hranu nabavljat.
2014 08 20
zEEkAY, ja sam napisala svoje iskustvo opelješenja u ZD. Ovo sa krafnom bilo je upućeno tei koja tvrdi da nigdje nema krafne za 10 kn.
2014 08 20
u prvom postu nigdje ne pise da se odnosi na velike ducane [:place]
2014 08 20
ja nigdi nisam vidila te krafne od 10 ili cak 12 kn.. to su stvarno pizdarije, ne znam koja budala to kupuje
2014 08 20