Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

cijene u trgovinama na moru i na kopnu

biju i ja govorim za zadar. i da pričaš gluposti...babura kod mene 5,99, mlijeko 3,89, kruh sviježe pećen 3,50kn, tablete protiv komaraca zajedno sa aparatom 19 kn!!!!!!!!!!!! pa ti računaj na tjedan -dva razlike. Vidi se da nemaš pojma o cijenama. uvodničarko kupi sve u svom mjestu i nedaj ovim pohlepnicima dolje ni lipe više nego što moraš
2014 07 27
A o otocima da i ne pričam..mlijeko je čak na nekima 7 kn, krafna 8 kn , kruh po 10 kn pola kile..
2014 07 27
Mi smo čak u Sloveniju išli prošle godine i za 20 tak eura napunili auto namirnicama... [:smije] Paket sokova od 2 litre ( 6 komada ) je 1, 50 euro, a kod nas 30 kn [:hihot]
2014 07 27
@chokoladica01 - aha, al glavno da se na spremanje rucka potrosi 150kn dnevno i da je kila grozdja 70 kn [:smije] stvarno, drasticne razlike u cijenama, ne znam kako cu vise zivjeti [:kesi] [:poljubac]
2014 07 27
Prošle godine je bilo tako s grožđem, a ti gdje živiš, je dobro pitanje. Očito si tipična dalmatinska fufa koja niš ne skuha već češe onu stvar Pet kuna ili dvije, razlika je tu...a ti se pravi grbava kao što i jesi [:znoji] samo nemoj onda govorit da su cijene iste jer je to LAŽ! I da kad si već tako pametna, kad god sam ušla u trgovinu potrošila sam između 100 i 150 kn na ručak ( riža tjestenina, meso, začini, salata, voće...) A ti koja živiš tamo i naravno da imaš doma pola tog.
2014 07 27
ma sto god, nek si ti najpametnija - i hvala na komplimentu, da dalmatinska fufa - to samo govori o tvojoj kulturi i kratkom fitilju - no ja s tobom nisam ovce cuvala, tako da se tim vokabularom ubuduce obracaj svojima doma...
2014 07 27
p.s. sad ces pasti sa stolice, nisam dalmatinka, vec rodjena vinkovcanka, uuuups...
2014 07 27
pričat ću s tobom ako želim-dalmatinko [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 07 27
onda ces voditi monolog jer se ja iz ovog vrtickog prepucavanja povlacim...
2014 07 27
dobro koji je vama? stvarno na ovom forumu ne mozes otvorit normalnu temu a da se netko ne pocne prepucavat. i ovo vrijedjanje je stvarno bespotrebno... doduse fascinantno mi je da ljudi zive na istom prostoru, a tvrde potpuno razlicite stvari. i to vise njih. kupila sam 90 % doma... ostalo sitno cu tamo i to je to... hvala na informacijama
2014 07 27
ja sam u turističkom mjestu blizu šibenika koje nije nimalo malo pa da bi nabili cijene,radila sam u dućanu u kojem pred sezonu minjamo sve cijene na gore i po 10 kn,a na kraju sezone ih vraćamo na niže cijene od šećera,bebi proizvoda i svega a ne samo tableta za kom. i krema za sunčanje tako da mogu sigurno potvrditi da je to tako
2014 07 28
evo me iz prve ruke s cijenom s visa - croissant u konzuma u dijelu pekare skoro 7 kn a 100% znam da toliko u splitu nije! kruh oko 10 kn, jedino sta je iste cijene je ono sta je u katalozima na akciji. plus pizza 60 i nesto kn. opci dojam je da je sve precijenjeno, od cijene smjestaja u "apartmanu" koji je sve samo ne apartman, do hrane i restorana. pa se pitaju zasto nema turista
2014 08 01
Može li netko iz prve ruke reći kakva je situacija sa Crikvenicom? :)
2014 08 01
Upravo u zd bila u ducanu. Tko kaze da nije skuplje laze. 600 g cevapa 48 kn, (zg 900 g 34,99kn ) , pasteta 8 kn, ( zg- 5,50), kozice 35,99 (zg 29,99 ) , secer 7, 99 (zg 4,99) Eto toliko.. [:smije]
2014 08 12
Ja sam se vratila sa mora i manje više sve je precijenjeno i pretjerano od smještaja do namirnica.Cijene na rivi i plaži suludo je i komentirati koliko su bezobrazno skupe npr.palačinka 15 kn,kukuruz pečeni 15 kn,burek 15 kn,sok od 0,5 15 kn,pomfrit mali 16 kn,krafna 10 kn,mala šećerna vata 15 kn, sladoledi koji bi trebali svagdje biti ista cijena na plaži za 2-3 kn skuplji....Obitelj sa klincima teško da se može maknuti od svih ponuda lunaparka,štandova kineske robe...i ostalih nabrijanih ponuđivača sa sirom od 150 kn ovčji ili kozji,pršut 200 kn,lavanda hidrolat 10 ml 25 kn,sapun od lavande i ostaloga bilja 35 kn i hand made mali ukrasi koji su svi iznad 35 kn,pa Vi kupite svakome koju sitnicu za uspomenu..
2014 08 15