Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Hrvatska pošta

Bok ekipo! Imam jednu informaciju pa da podijelim : Hrvatska pošta je sklopila ugovor sa HT-om / Tcom-om koji ju obvezuje na početku mjeseca sortirati i poslati sve račune opomene itd, te zbog toga kasni ostala pošta . Koliko sam uspjela shvatiti kasni samo obična i prioritetna pošta jedino preporučena uspije doći kako spada. Meni je jedan paket, prioritetno poslan od strane korisnice, prvo bio njoj vraćen u roku od 1 dana ( mislim da uope nisu ni poslali ) bez objašnjenja i uz napomenu da dobro da joj se uopće vratio, a nakon ponovnog slanja putovao puna 4 dana. E,to ako ćete imati kakvih problema sa pošiljakama da se vraćaju ili dugo putuju da znate. pozz i ugodan ostatak vikenda! [:poljubac]
2013 02 09
kasnile posiljke poslane u utorak - stigle mi tek u petak, a mahom su bile peporucene i poslane ujutro
2013 02 09
jesu i u vasim gradovima od ove godine promjenili da se svi paketi podizu u glavnoj posti?...u puli ove poste po kvartovima vise neeemaju posla...i za sve trebam ici do grada...di se ceka reeeeed ufff...razmisljam poceti curama uplatiti koju kunu vise da mi salju city expressom
2013 02 11