Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Organizator- da ili ne?

zanima me- ukoliko ste imali organizator vjenčanja - koliko vam je pomogao/odmogao.. a i djevojke koje nisu imale organizatora- jeste li u jednom trenutku požalile što ga niste angažirale?
2014 09 09
Nisam imala. Šta će mi. Pusti organizatora, možda požališ što si se udala. [:smije]
2014 09 09
Nisam ja još na redu [:smije] - pitam radi frendice- premišlja se oko organizatora.. [:hihot]
2014 09 09
ma kakav organizator. vjenčanje je zbog tebe, znači ti bi trebala uživati u svakom koraku, pa tako i njegovu organiziranju. da ne spominjem troškove. nikako organizator. osjećala bi se namontirano i kao da se ne radi o MOM vjenčanju nego nekoj predstavi koju je trebalo organizirati
2014 09 09
over [:smije] mi smo mislili uzet organizatora,otisli u jednu agenciju i ispalo je da oni nude samo odredene restorane,cvjecarne itd,ako zelimo nesto drugo moramo sami trazit pa smo odustali jer ne bum nekome placala i jos sama trazila. uglavnom nije to kod nas kao na filmovima [:hihot] i savjet,ne komplicirat previse kao sto to mladenke vole.ne isplati se.
2014 09 09
ma kakav organizator, gluposti... ako misliš nekome pokloniti masne pare da napravi ono što praktički svaka srednjoškolka s imalo ukusa može organizirati onda ok. u suprotnome, treba papir i olovka, malo istraživanja i to je to. bolje ostaviti tih par tisuća kn u džepu, jer kada vidim koliko to košta sve košta, sale, bendovi, ukrašavanje, najam vjenčanice, fotograf i sl. [:boji] čisti lopovluk [:smije] Charlina ja se udajem nagodinu i vjeruj mi, uopće ne uživam u organizaciji. dapače [:hihot] Gea slažem se, žene (koje u većini slučajeva jesu mladenke, ali vidim da ćemo imati i muških [:hihot] ) vole previše komplicirati
2014 09 09