Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Je li bezobrazno?

ja sam zadnju kupnju obavila kod cure koja ima 1 negativnu .. ali uvijek odem pročitati što je to točno bilo.. jer ponekad budu stvarno glupi razlozi... i cura ispašta bezveze... ili je recimo taj komentar jako star.. među prvim kupovinama/prodajama dok je recimo u međuvremenu dobila jako puno komentara i stekla ponovo povjerenje... a bzv stoji 89%
2013 02 16
Pristojno je svakome odgovoriti na upit. Ja svima odgovaram, bez obzira sta nisam za zamjene i slicno. Nikada nisam kod nekog gledala povratne informacije pa prema tome odgovorala ili neodogovarala na poruke!
2013 02 16
ja sam jednom kupila majicu za 30 kn i nadoplatila 5 kn poštarine,znači 35 kn. Da bi meni cura poslala poruku za dva dana da je ona platila poštarinu 20 kn i da se njoj ne isplati prodati majicu od 30 kn,a 20 dati za poštarinu,i da nek' joj uplatim tih 20. Prvo sam joj pokušala objasniti da znam da laže,ali kad sam vidjela da nema smisla,još mi je i prijetila,uplatila sam tih još 20 kn. Za NOŠENU majicu sam dala 55 kn,a bila je u katastrofalnom stanju,smrdila po znoju i nimalo onakva kakva je opisana u oglasu. Drugi slučaj je također bio za majicu koju sam platila pouzećem 70 kn,a imala je rupu. A da ne govorim i o još gorim slučajevima,to su dva blaža. Strah me i samu zaraditi negativnu ocjenu,jer iako znam i uvjerena sam da šaljem robu onakvu kakva je opisana s poslikanom svakom crticom na njoj,kupac me par puta pokušao prevariti,govoreći da nije tako. A strah me je negativne zbog toga jer kao mene samu i druge to odvraća od kupnje. Ove krpice su počele biti ludilo. Pratim ih godinu dana,tek sam se ove učlanila,rekoh bolje je od fb i Njuškala,ali sve mi se čini da je isto. [:vrti]
2013 02 16
To je jedan od razloga zasto se ne mjenjam!! Poslovala sam sa curkom koja ima neg i zamolila je da prvo ona meni posalje majicu i da onda platim. Tako je i bilo, napisala sam pozitivnu pov. info. A koja ironija, javim joj se za suknju (istoj curki) i ne odgovori mi NIŠTA a i proda ISTU suknju mojoj šogorici :))))
2013 02 16
ja sam znala biti iskrena....sorry ali imaš negativne povratne info a ja sa tim osobama ne surađujem.pozdrav [:kesi]
2013 02 16
ja sam jakooo htjela jedan korzetic koji je imala samo cura sa oko 3 neg. povratne informacije,ali i podosta pozitivnih (vecina neg. je bila jer cura nije na vrijeme poslala paket,tj. puno je kasnila),stoga sam joj rekla da samo pouzecem dolazi u obzir (iako postarina dosta izade),na moje preugodno iznenađenje,cura je ubrzo poslala korzetić i to kao normalnu pošiljku (znaci ne pouzecem,a niti joj je unaprijed uplaceno) kako bih ja uštedjela na poštarini :) Korzetićje stigao jučer,tako da joj s veseljem idem u ponedjeljak uplatiti novce za njega :)) Ispalo je da se povjerenje,povjerenjem vratilo...ali svakako,treba biti jakoo oprezan [:smijesi]
2013 02 16
pa odgovori joj nesto diplomatski ili reci da ti smetajunegativne i ondace se ona ili naljutit ili pocet se pravdat.ak je iz istog mjesta kao i ti, mozesnormalno pristati na suradnju... osim ak pise dazavlacii ne dolazina primopredaje
2013 02 16
@BL i prijevoz: uzas.
2013 02 18
Ma katastrofa,kažem. Dođe mi da plačem. [:hihot]
2013 02 18
Ajme lillith,bas grozna iskustva imas :-( a ona koja ti je poslala znojno I smrdljivo se treba sramiti!!
2013 02 18
A znam da treba,ali se takve ne srame ničega. Ali eto nek se usrećila s 55 kn,nek. :D
2013 02 19
1 2