Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Cure koje su svadbene dekoracije preuzele u svoje ruke :))

Molim cure koje su same dekorirale dvorišta i sale, da mi napišu svoja iskustva. Gledam malo svadbene dekoracije, sve je to lijepo, ali nekako mi ništa ne zapinje za oko. Sve je više manje isto. Što se takvih stvari tiče, jednostavna sam djevojka, ne kompliciram previše, osim što sam očito zakomplicirala boje. Dakle, zamišljeno je da sve bude crno bijelo. Sudeći po pogledima, nije baš učestalo traženo [:hihot] Razmišljam da dekoraciju preuzmem na sebe, jer iskreno, toliko plaćati nekoga da to radi, da bih na kraju (ipak) i sama utrošila vremena i živaca u to, jednostavno mi ne zvuči logično. Zanima me jel tko požalio što nije angažirao profesionalce ? Jel vrijedi vremena i truda? Jeste li uspjele ostavariti ono što se zamislile ili j na kraju to ipak ispadne drugačije? Gdje ste nabavljale materijal, inspiraciju i slično? Nisu ni neke slike na odmet, ako netko želi podijeliti [:smijesi]
2014 11 02
Ja sam sama kupila sve potrebno, i objasnila vlasniku sale kako da sve naprave, ispalo je bolje nego ocekivano [:smijesi]
2014 11 02
Pa nekako se i meni cini da nije to sveto pismo [:kesi] a gdje si nabavljala materijal?
2014 11 02
Lumen na Žitnjaku. Od igle do lokomotive.
2014 11 02
Ja sam doma sam uz pomoć frendica i mame, a crkva i sala uz pomoć cvjećarke (na crno) i spalo je super a u pola jeftinije
2014 11 02
A sto ste s rasvjetom?
2014 11 02
Ja sam pomagala mladenki sa dekoracijama: u crkvi je bio kupljeni aranžman i mašne na klupama, dvorište kod mladenke - luk sa ispletenim balonima iznad ograde. Jednostavno i lijepo [:smijesi]
2014 11 02
Nisam ni ja mislila nista pretjerano. Jedino mladenacki i svedski stol da bude malo bogatiji
2014 11 02
A za crkvu sam mislila platiti uredenje
2014 11 02
Prvo pogledaj koliko ima cvijeća u crkvi (par dana prije otiđeš na misu) da ne kupuješ more cvijeća bespotrebno.
2014 11 02
Naravno da se isplati! Masne mozes iznajmiti u cvjecarni a to sto ce ti frendice okititi crkvu ustedit ce ti dosta novaca. Odi u neku trgovinu tipa ofertisima i slicno i inspiracija ce ti sama doci ..ja sam za malo novca imala peekrasne dekorocije. Na bijele stolnjake je isao organdi sjajni,ima ga u svim bojama a i cijene su od trgovine do trgovine razlicite,neobicne case sa plutajucim laticama i svijecama,mladenacki stol sa krupnijim casama,sjajnim kamenjem,aranzmanom i bilo jednostavvno a prelijepo...ne mogu ti staviti slike jer mi je laptop u kvaru ali odi to trgovinama aigurno ces dobiti ideju a meni su ave postavili u salli bespalatno ja sam sami objasnila sto zelim i donijela materijal....sretno... P.S. nemoj se previse opterecivati jer ce ti to biti najkraci dqn u zivotu ,tako brzo prodje a na kraju cete ga se samo ti i muz sjecati ...
2014 11 02
Hvala cure [:kesi] Ma ne opterecujem se nego mi se ne da placati nesto sto je svuda vise manje isto, a kad hoces nesto malo drugacije moras vremena i paznje posvetiti tome koliko i da sam radis. Ipak pitam, da se ne precjenim [:smije]
2014 11 02
tina711 evo baš sam gledala sada organdi, ima i u crnoj boji [:smijesi]
2014 11 02
prije dva mjeseca sam se udala, sama sam osmislila ukrase, kupila i uz pomoć frendica napravila apsolutno sve! isplati se! ako trebaš detalja, javi se u box pa ti pošaljem slike i objašnjenja [:smijesi]
2014 11 02
ja sam isto sama uzela til i ukrase (mašne za stolice, svijeće, vaze) i uredila i salu u hotelu. moji su mi pomogli, a svi su gosti mislili da su to profesionalci slagali, hehehe. [:hihot] boje su bile ljubičasta i bijela.
2014 11 04
1 2