Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cure,molim za mišljenja, savjete i pomoć!

Evo ovako, ne bi još uvijek imenovala o kome se radi jer u tijeku je "popravljanje" situacije (barem se nadam). Nedavno sam se dogovorila s curom za zamjenu, ona meni topić, ja njoj sako.. Ponudila je topić kao nov, samo isproban,obučen samo jednom van.Ja njoj sako koji sam obukla jednom u svatove.Dogovorile smo se za ppt poštarinu i također da paket pošaljemo u pon. Zbog obaveza koje su mi iskrsnule u pon nisam imala priliku poslat paket, i odmah sam javila curi da zna, na što je ona odgovorila da nema problema.. Sutradan sam otišla poslati paket...Ppt, kako je i bio dogovor..(12,50kn).(Ona ga je meni poslala u pon). Do čet nije bilo njezinog paketa...Javila sam se da vidim šta je u problem, i između ostalog cura kaže da ga je poslala obično prioritetno (1,40kn), a ne preporučeno kako smo se dogovorile, slučajno zabunom. Nisam htjela biti bezobrazna, prihvatila sam to jer ni ja nisam ispoštovala dogovor što se tiče dana kad smo trebale slati. Paket mi je došao tek sljedeći pon. U nastavku ću vam staviti slike topića da mi kažete kako vam izgleda topić, i da li ja griješim ako kažem da topić uopće ne izgleda kao novi (moja je greška što sam odbila dodatne slike kad mi je cura rekla da mi ga može još slikati,vjerovala sam joj na riječ). Slike su već poslane curi, no ona kaže da ne zna šta bi mi rekla, ne vidi uopće problem, kao da mora tražiti iglu u sjenu... Zanima me vaše mišljenje, što napraviti u ovakvoj situaciji? Ako sam pogriješila, želim se ispričat curi, ali ako nisam, htjela bi istjerati svoje do kraja :/ Želim vaše mišljenje, kakvo god ono bilo. [slika:e63a5fd7-311a-4b5e-9e19-a0fa66dad545] [slika:c890c910-1297-487f-a379-b9ccf8fe08ab] [slika:89869a3f-bca2-4df7-8f26-0b40830f130f] [slika:9af194ca-82f3-4423-924b-96940aaba72c] [slika:ef54fd06-417f-4cf9-b941-8e9bb391c5c1]
2013 02 21
to nije novo i očuvano
2013 02 21
[:boji] [:vrti] [:tuzan] [:place] još neki komentar?
2013 02 21
[:place]
2013 02 21
Meni ne izgleda novo. Možda je problem u mojim lećama [:jezik] [:znoji]
2013 02 21
Hmmmm ja obicno svojim curkama kazem, ako nesto ne stima vratite i ja popravljam [:smijesi] ...dakle ovo sto si ti dobila je obicna krpa sa masu felera na tkanini, flekama itd. dakle za jedan krasan sako ti si dobila recimo nista...ako ta djevojka ne vidi u cemu je problem, a na slikama se jako dobro vidi u cemu, pa onda ti njoj ljepo reci da ne vidis problem da opet napravite zamjenu ona tebi tvoje i obrnuto, jer ovo je prezalosno [:tuzan]
2013 02 21
iznošeno [:sokiran]
2013 02 21
Definitivno nije novo, a bome ni očuvano [:jezik] To je dobrano iznošeno
2013 02 21
hm,da,ovo baš i ne izgleda novo [:sokiran]
2013 02 21
ja se isto slažem, nije nikako očuvano,nit novo, puno konaca,isflekano,nije ok [:sokiran] [:tuzan]
2013 02 21
ja sam spremna njoj poslat njezin topić preporučeno, makar ona meni opet prioritetno, samo da ga dobijem nazad :/
2013 02 21
znate što je još možda grozno? što cura ima sve pozitivne povratne informacije..
2013 02 21
Ajd link od profila daj pliz :)
2013 02 21
Heeeej dal je ona tebi polala preporuceno???? Nije, dakle vrati kako je ona tebi topic, a na njoj je da posalje kako si ti njoj, i jos k tome si dugo cekala...ako nejde na taj nacin, hop povratnu info. i to je to, mi smo ti svjedoci sta si dobila pa nemas straha niti sebe kriviti radi necega!!!!! Mene bi bilo sram tako nesto opce stavljati u prodaju [:vrti]
2013 02 21
u 99% slučajeva imaju pozitivne [:ljut] ja kad vidim što mi se pošalje shvaćam da ja doslovce pretjerujem i gadim svoju robu sa detaljnim opisima i najmanje točkice ili mucice. sa druge strane stižu mi paketi sa smrdljivim, poderanim gadostima koje čovjek ni u smeće ne bi bacio nego radije zapalio [:ljut] na kraju ispada da takve bolje prolaze i nemaju ni trunke savjesti a bogami ni osnova higijene...fuj
2013 02 21
1 2