Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cure,molim za mišljenja, savjete i pomoć!

JAKO bezobrazno od nje da šalje stvari obično, a ti preporučeno. Tu je pokazala kako je "ispoštovala" dogovor i odma ti je jasno o kakvoj se osobi radi. I još onda dobiješ topić s kojim je vjerojatno zapela negdje više puta. [:znoji]
2013 02 21
Neću još stavit link od profila, jer se iskreno nadam da ćemo se nekako uspjet dogovorit, ali ako bude bezuspješno, objavit ću na sva zvona tko je i šta je! :) Ja priznajem da sam se malo zaletila, vidjela sam taj topić, i ono to je to, to želim, daj odma, bez dodatnih slika bez ičega, ali sam vjerovala njenom opisu :/ Ako se ne uspijemo dogovorit, dobit će negativan komentar, ali sumnjam da će to druge cure upozoriti da ne posluju s njom s obzirom na sve druge pozitivne komentare :/ Prugac - baš to što kažeš..još što je najjače, kad se dogovori zamjena (nevezano za ovo), neke cure čekaju da prvo njima stignu paketi da se uvjere da je paket poslan jel, pa onda tek šalju svoj.... grozno :/
2013 02 21
evo ja sam imala isto iskustvo kao ti,jako su mi se svidjele jedne tajice i odmah sam ih morala imati,na slici su izgledale super i ja sam odmah kupila.I onda mi stignu iznošene i još smrdile na mačju mokraću!Ja se javim da bih vratila,a cura me napadne uvrijeđeno tvrdeći da su hlače jako očuvane. [:place] I dalje nisam ništa odgovorila,jer što reći osobi koja za stvar u takvom stanju tvrdi da je očuvana,a osoba k tome ima preko 30 pozitivnih.Za ne povjerovati. I još što se tiče ovog čekanja da stigne nešto pa da se onda šalje,imala sam zamjenu sa curom koja je isto imala dosta pozitivnih,i koja je baš čekala da stigne moj paket iako smo se dogovorile da šaljemo isti dan.Dala mi je razne izgovore i baš je poslala isti dan nakon što je stigao moj paketić.I onda ja nisam izdržala da to ne napomenem i ona se uvrijedila,kao bila je spriječena.Al ja sam se uvrijedila još više,i čovjek se nakon svega osjeća ko totalna budala umjesto da bude sretan što je dobio novu krpicu! [:place]
2013 02 21
Zato me ponekad strah kupovati nešto ovdje [:place]
2013 02 21
Nema te što biti strah da ćeš dobiti nešto oštećeno ako tražiš dodatne slike (koje nisu slikane mobitelom u polumraku)!
2013 02 21
Znači, sve što ja mogu je ostaviti njoj negativan komentar..i na tome će ostati.. cura će ostati u plusu za sako, za daljnju suradnju s curama, i bit će kao da ništa nije bilo... grozno :/
2013 02 22
1 2