Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Diploma - poklon???

Trebam hitno neku ideju što pokloniti frendici za proslavu diplome... Namjeravam joj kupiti ulaznicu za jedan film koji ona jaaaako želi gledati, ali uz to želim joj pokloniti nešto veće... pa molim ideje, a da nije nakit? Hvala! [:smijesi]
2014 11 27
Neku lijepu kemijsku alla swarovski, nalipero, notez otkaceni..
2014 11 27
Cvijeće...
2014 11 27
Ja sam svojoj prijateljici knjigu i buket [:smijesi]
2014 11 27
knjiga je lijep poklon i mislim da s tim ne možeš pogriješiti [:smijesi]
2014 11 27
Nalivpero mi je zazvučalo super. [:sokiran] A i knjige su dobre. (samo pazi da nije stručna literatura, mogla bi ti je baciti u bulju u ovom trenutku svježe nakon diplome [:smije] [:smije] )
2014 11 27
Bok, ja sam ekonomična (valjda zbog godina isustva)... i predlažem neke lude i posebne naušnice, nešto u njenom stilu, i što će nositi godinama. Srebro se može naći vrlo povoljno... a i na štandovima ima nakita od aluminija s poludragim kamenjem. Ima lijepih kompleta, pa bi Te prsten i naušnice došle cca 100 kn Ili na Trešnjevačkom placu znaju biti čehinje s nakitom... predivne i bogate ogrlice s poludragim kamenjem su od 50 - 150 kn... Lijep provod želim....i pridružujem se čestitkama na uloženom trudu koji je uložen da bi se priskrbila diploma [:smijesi] Nera
2014 11 27
P.S. buket cvijeća je obvezan za takvu prigodu Nera
2014 11 27
za kraj... SecondhandAK što si joj kupila?
2014 12 10