Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Tablete za bolju koncentraciju i pamčenje..

ovisi od osobe do osobe kako organizam reagira
2014 12 06
Pogledala sam sastave i nekako mi se Lecitone čine boljima....no, još od svog faksa znam da one ne djeluju odmah...nego je potrebna zapravo pohrana tih sastojaka.... [:sramezljiv]
2014 12 06
lecitone je B-kompleks, i to je sve na biljnoj bazi vecinom, nitko ne garantira da ce ti pomoci. Meni je zena u ljekarni rekla da treba najmanje 2 tjedna da se vidi ucinak, a u kutijici su tablete za mjesec dana, necu cekati dovjeka da djeluju i naivno kupovati nova pakiranja [:ljut]
2014 12 06
po svemu što je napisano, mislim da bi optimalno bilo piti Guaranu prije ispita kada treba izdržljivot, a Lecitone na duže staze, što mislite o ovakvoj iodeji, zapravo ja se ne raspitujem za sebe, ja sam te probleme sa učenjem odavna prošla, ali me zanima za djecu... [:sramezljiv] [:zaljubljen]
2014 12 06
Bolje da kupujete B-kompleks tablete,nego lecitone koje su skuplje, ima jos i nekih Deep Thought tableta (nadam se da nisam pogrijesila u nazivu) koje kostaju 180kn i isto tako teta u ljekarni kaze da treba vremena da djeluju,ako ce i uopce djelovati. Tako da da, Guarana je najbolje rjesenje [:smijesi]
2014 12 06
volim čuti vaša mišljenja jer ste više u tjeku nego ja...Hvala Vam i ne zaboravite [slika:19cfb515-cf67-4589-8d86-468e96fd5ef2] Laku noć ,čizme pune dobrih ocjena želim i što manje pročuvenih noći....
2014 12 06
Ja sam isto pila i Guarane i probala s drugim iz DM i slicnih trgovina, no cure moje, pijte ciste tablete B kompleks, sadrže vitamine b12 i b6 koji su kljucni. 2-3 tablete dnevno, 30ak tableta kosta 12 kn u bosni, i odkada sam pocela piti vitamin c iz biljne ljekarne, kao nova sam, koncentrrana, nisam vise umorna. Vitamin c kosta 11 kn (apskorbinska kiselina) i mijesate ga s sodom bikarbonom jer se tako apsorbira veca kolicina vitamina c nego kad ga pijete bez sode. Omjer je 2:1 gram u korist vitamina c, znaci vise vitamina c, manje sode. I bitno je da soda bude bez aluminija, isto najbolje kupiti u biljnoj ljekarni ccc 10 kn
2014 12 06
1 2