Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Trible - ma otkrila si me!!!! [:hihot] [:hihot] ja ubiti idem samo da nadem nekog Svabu!!! [:hihot] [:hihot] hvala na lijepim rijecima.... i ne brini, ne idem ja nigdje s ove teme... necu imati prodaje, osim mozda kada cu doci kuci pa ako cu imati neke stvari za prodati ili tako nesto... ali necete me se rijesiti samo tako!!! tek cu vam sada postati dosadna s novim krpicama!!! [:hihot] [:hihot]
2015 01 08
Danio - hvala na lijepim rijecima!! Mi smo se jucer raspricale kao da se znamo sto godina!!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] Hvala i tebi na pokloncicima!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 08
huh napisala sam neki tekst ali se nije zaljepio na forum....dakle Purple.... biće sve ok...imaš priliku priuštiti sebi i svojima puno više nego ovdje! Zato glavu gore, cice van, i aufiderzen:) pusa i drž se
2015 01 08
Ma nadi ti tamo nekog starog, bogatog svabu koji je već za otpis okupas ga i ostaviš na propuhu i adio marinko, [:hihot] ostane ti lova i bas te briga,hahaha.. A jel znaš dobro njemački? Ne znam da li za sve vrijedi onaj zakon sto su njemci uveli od 1.1. Moj m vozi u njemačku i mora imati sve papire sad po novome inače su kazne 30 tis eura. Znači svi koji idu raditi tamo ne smiju imati manje od 8.5 eura po satu. On je morao sve im dati na uvid,platnu listu,ugovor o radu, gdje ide, zasto ide, koliko ostaje... Tako i treba to bi i u hr trebalo napraviti da se ne uvoze ljudi od svakuda koji će raditi za male pare umjesto da nama nezaposlenima daju prednost. Sad ćeš se ti tamo za sitnu lovu moći obući bez problema i kupovati kvalitetno. Meni moj kupi tamo sve Šta mi treba za u kuću. Obavezno prasak za ves jer nas se ne može ni usporediti sa njihovim.
2015 01 08
Trible - hvala na savjetima... sve je to skoro na rijeseno, sve administracija od klinike rjesava, papire, radnu, zdravstveno, banku... tako da nemam frke oko toga... ja dodem samo na gotovo [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] ma ne bih starog.... ja bih nekog mladahnog, u punoj snazi [:hihot] [:hihot] [:hihot] a kakve sam ja srece taj bi djed jos nadzivio i mene!!! [:hihot] [:hihot] [:hihot] Febica - hvala ti!! [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 08
cure - samo da vam obavjestim da moje pakiranje napreduje super!! sa 4 kofera sam se spustila na 3!! i cak postoji mogucnost da se spustim i na dva kofera!!! cure moje!!! otkrice!! otkrice!!! SPACE BAG iliti VAKUM VRECICE!!!! ne mogu vjerovati kako je to odlicno!!!! toliko smanji odjecu!!! od sada samo njih koristim!! i samo da vas obavjestim da cu sutra slikati jos dosta odjece, sve ce isto biti po 10 kn! samo me razumite jer ce od svakog predmeta biti slikana samo jedna slika, pisati velicina i ako ima neko ostecenje... ja se inace trudim to nekako lijepo napisati, da sve opisem, sada ce to biti brzinski!! i molim vas samo tisak jer bih ja to onda u subotu svima to poslala!! hvala na razumijevanju i hvala jer ste skoro sve pokupovale!!! i da!!! pozdrav tetama na kiosku!! jos me samo malo morate trpiti!!! [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 08
Mladog komada purple,koji te vodi na večere,izlete , kina i naravno neka dobra putovanja...nema te love za starce...A i sad češ sama zaraditi [:hihot] [:hihot] Jedva čekam modne izvještaje...koji tamo izbor imaš,ma zamisli....mljac...a sad siječanjska sniženja....ahhh...Uživaj [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 08
skoro sam gotova sa pakiranjem.... e upravo to Princeza.... sve sama sebi govorim, ovo necu nositi, kupit cu novo tamo... hehe hehe hehe!!! definitivno cure sutra stavljam odjecu, na kraju ce toga biti ogromna ogromna hrpa, najvise majica, ponesto traperica.... potrudit cu se to mozda veceras poslikati... pa da mozda jos veceras stavim ali ne vjerujem... sama sam sebi smijesna s tim sto vas o svemu tome obavjestavam!!! [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 01 08
jedva čekamo tvoje krpice, moram dobro paziti da budem brza, jer uvijek zakasnim kad je nešto jeftino [:tuzan] [:kesi]
2015 01 08
draga purple, tužne smo jer nam odlaziš ali radujemo se tvojim krpicama. što za prodaju, a što izvještajima i slikicama o minhenskoj modi [:jezik] sretnoo i uživaj [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 08
cure evo stavljam robu.... i to je to onda.... malo sam digla cijenu, na 15 kn... treba platiti kartu... i stanarinu... [:kesi] [:kesi] stvarno me razumite, ali molim vas da me ne trazite mjere... svi brojevi su vam napisani. i molim vas... maximalno 5 komada odjece u jednu kutiju od tiska... ove zadnje kutije gdje sam trpala po 8-9 komada se cudim ako se nece raspasti...
2015 01 09
Znam da ulijećem kao padobranac, ali htjela sam Purple zaželiti sretan put i da se s lakoćom snađeš. Za prijatelje ne brini, jedan te već čeka, a zamisli koliko novih ćeš tek steći - uskoro će ti trebati strategija kako da se stigneš podružiti sa svima [:kesi]
2015 01 09
hvala ti Hanami!!! bas me nasmijao ovaj zadnji dio!!!! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 09
Lijepe moje plus size curke!!! Eto u kofere se ubacuju zadnje stvarcice, lagano se koferi zatvaraju.... I dalje cu ostati s vama, necete me se samo tako rijesiti ako ste to mislile [:hihot] [:hihot] Hvala vam na svim vasim lijepim rijecima... na vasim predivnim zeljama!!! Sutra krece neki novi zivot, nadam se da ce biti pametniji od ovog do sada.... Saljem vam poljubce a iduce javljanje je iz jedne nove zemlje, iz jednog drugacijeg i novog zivota.... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 11
Purple [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] baš sam si jučer mislila na tebe i tvoj put.Još jednom sretan put i s nestrpljenjem čekamo tvoje javljanje.... [:hihot] [:hihot]
2015 01 12
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 40