Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

preživjeti ćeš! Ajde dok je tebe bit će i šminke! Ma mi smo ljudii takvi dok god nečeg nema u našoj državi mi patimo za tim. Stojim da je MAC odlična marka i tu nemam prigovora nego evo, dok nije bilo Zare i HM-a u mom društvu se patilo na živo i na mrtvo na tu marku. Sad kad je rand došao u Hr u njemu evo baš ništa nikad nema! Onda IKEA sad je ona glavni hit uz MAC da dođe sve to u Zadar opet bi svi pljucali. Ko bi nam ugodio! baš si baksuz dani ali budeš opet kupila isti takav,nije 160kn nemoguća misija! i meni se uvijek dogodi da mi redovno nešto ispadne ili poflekam(robica) ili smo male smotanuše! [:smije] evo da se pohvalim kupila sam u C&A na sniženju bijelu čipkanu bluzu,traperice,majicu,bluzu a ovaj mjesec sam se počastila tenisicama,krznenom bundom,revolution paletom,torbom.. i to je valjda to! sjela mi prava plaća ovaj mjesec i reko udriiiiiii [:smije]
2015 02 01
meni je stigla neka robica iz Asosa, nije loše međutim, još moram odlučiti da li ću išta prodavati... Moja mama je meni najveći kritičar i ona mora reći Amen! Modno je osvještena, i uvijek mi savjetuje šta bi mi bilo dobro, iako mi je više puta kupila krivu robicu, međutim zato postoji ovaj site pa se prodaju takve stvarčice.
2015 02 04
i meni moja mama [:jezik] ako ona kaže NE onda se ne kupuje. iako se bliži šezdesetoj mislim da se s godinama sve ljepše oblači [:smijesi] nego, sad sam se sjetila. mislim da je netko spominjao ona sredstva za brazilsko feniranje. ako se ne varam, purple je spominjala da ih je naručila s ebaya. samo nisam sigurna je li to bilo na ugašenoj stranici ili ovdje. pa ako je netko to radio kod kuće mogao bi napisati dojmove. u mom malenom gradiću toga nema, a strah me da si doma sama ne uništim kosu s time
2015 02 04
Što se tiče brazilskog feniranja, nemam na čemu to napraviti jer imam kratku kosu [:jezik]
2015 02 04
ja sam kupila ali na kraju to nisam napravila... ostavila sam kod kuce sve te pripravke... [:tuzan] [:tuzan]
2015 02 04
šteta, baš me zanimalo kako je uspjelo [:smije]
2015 02 04
Cure kako ste vi...ja već dva tjedna vučem prehladu..šmrcam , kašljem i ubijam papirnate maramice....Kad će to sunce više...da obućemo te nove krpice-ovo vrijeme me samo u depru baca [:smije] [:smije]
2015 02 05
Mene će depra okrenit kad krenu laganije krpice pa vidim što je zima učinila od mene hahahaah [:smije]
2015 02 05
Vidjela sam je. Lijepa je,da,samo to. Ogromna je,da..
2015 02 06
da, i ja Tess pratim vec godinama... cura prsti samopouzdanjem!! a kako i ne bi kada je toliko predivna... a decko joj je jednostavno pre HOT HOT HOT!!! upoznali se preko interneta, on se njoj javio... ubiti sada joj je zarucnik... di ste mi cure moje...? nsite vise aktivne...? pa nije valjda da nam nece opstati tema? jeste sta kupovale u zadnje vrijeme...? samo da vam kazem da sam ja dobila danas svoju prvu njemacku placu i da sam opala na dupe kada sam vidjela iznos koji sam dobila za pola mjeseca [:hihot] [:hihot] [:hihot] i da vam kazem da sam neki dan platila sisanje siski i vrhova 35 eura!!!!! da ne povjerujes!!! jer kako to ide... ne moze ti to osisati na suhu kosu, a oni ne koriste one pumpice kao u nasim salonima nego ti mora cijelu kosu oprati a onda i osusiti... i tako sam ja to platila 35 eura!!! [slika:5127cc5d-439d-4f58-bfca-71c2a4f9c28b] eto i da vidite siske od 35 eura!! [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 13
i samo da vam kazem da sam nasla jednu trgovinu sa odjecom i da sam se osjecala naprosto divno jer sve ali sve u trgovini imaju od broja 36 pa do 54!! znaci isti artikli!! nema ono da su vec brojevi babski a manji ultra moderni... kupila sam si haljinu za 17 eura, i tri majice, dvije po 14 a jedna po 11 eura... i ne mogu vam opisati taj osjecaj kada netko pored tebe puno manjeg broja gleda istu odjecu... ne osjecas se onako lose kao kada odlazimo u trgovini u onaj dio di je plus size... [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 02 13
šaci izgledaš mrak! Jako si mi che che! I da 35 eura je previše, ali nema veze zato izgledaš lepoooo:) Pokušala sam oživjeti malo forum ali izgleda da curke nisu nešto raspoložene.... Tess mi je kraljica:)
2015 02 16
Jeste bile u maškarama? Jeste se maskirale? U nedjelju sam bila u Lisinskom, gdje su svi plesali pod maskama, i bilo je ooooodlično! Toliki izbor maski, otkačenih i genijalnih, baš sam se dobro isplesala i zabavila! Oblekla sam se u swingericu....pokušat ću danas fotku koju staviti od doma!
2015 02 16
Purple....35eurića.....da dobro ima je cijena,,al ok veći je standard kod njih...a opet neke stvari su puno jeftinije...Evo kod nas sunćeko,napokon....bacila se u proljetno čišćenje...ali ormar izbjegavam...s njim najviše posla...hehehe... Febolina.....ja se volim maskirat al ove godine nikaj,sami neki rođendani i nitko nije bio više za ništa :( :( a ja ko dijete već imala spremnu masku [:smijesi] [:smijesi]
2015 02 16
meni je maškranje najdraži dio godine:) još da je lijepo vrijeme odnosno da se ne moraš zabundati....još bi luđa bila:) Evo me danas u uredu, sa tigrastim ušima! boli me đon! Nije nitko niti primjetio, očito im je normalno da ja imam neke gluposti po glavi hahaha:)
2015 02 17
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 40