Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

I kod mene je bilo više prijatelja, ali stotinjsk više nego kod tebe [:sramezljiv] [:hihot] . Sve bih opet ponovila da mogu [:kesi] Lijepo se provedite i uživaj taj dan, ne opterećuj se sitnicama i ako ne bude sve po ps-u, jer na kraju je najbitnije da fešta bude vesela , a sve kreće od mladenaca [:smijesi] Gledala sam Asos, ali nema ništa što bih ja htjela [:sramezljiv]
2015 02 23
e da Danio, vidjela sam u KIKU traper jaknu, čak je bila na sniženju, to je kolekcija od jeseni....ima plava i crna. Meni je odlična ja sam si crnu kupila:)
2015 02 25
Koliko je koštala? Našla sam na DP-u, ali bi me došla 350kn s poštarinom [:znoji]
2015 02 25
Prošle je godine bila 160 kuna, ali sam neki dan vidjela da su na akciji u KIKu po 88 kuna. Nisu loše, imaju elastina, ali nema ih u svakom KIKu.
2015 02 26
Ja u Bj ni nemam Kik, morala bih potegnuti do Kc [:znoji] Je li ta plava tamni ili svijetli traper? Sry što te pilam [:sramezljiv]
2015 02 26
tamni traper....i crni traper:) nemaš frke
2015 02 26
Cure, imate ideju koji mobitel kupiti? Neki dobar [:hihot] Imam oko 1000 kn i tražiim.. vaše mišljenje o iPhoneu? Možda bih si uzela neki polovni [:zaljubljen]
2015 02 26
ej curke!!! nije me bilo neko vrijeme... definitivno puno izlazim, puno radim a malo spavam!!! samo da kazem da sam otkrila da Mango ima plus size!! ne znam dali ima i u Hrv ali ovdje ima :) :) i super je kolekcija!! toliko sam si toga nasla sto si zelikbkupiti za proljece da vam ne mogu opisati!!! :) samo da se pohvalim da sam si za prvu placu kupila Furlin novcanik :) kostao me kao sami vrag ali jednom se zivi, sto ne?? [:smije] [:smije] i evo ove dvije stvarcice kupila jucer, ogrlica 5 eura a torba 16 [:sramezljiv] [slika:1f567d57-d087-49e3-acc6-7a2aa24ff93b] [slika:7966d206-9576-46a3-8c92-a6b9f616f0ca]
2015 02 28
[slika:396f1061-2d4b-4452-bdf4-2c21a265a073] i kupila si neki dan Iphone 6 [:hihot] [:hihot]
2015 02 28
ekstraaaaaaaaaaaaaaaa
2015 03 01
Samo oprezno sa trošenjem love purplegirl086 neka ostane više na kartici a manje u dućanu. [:kesi]
2015 03 01
koja si ti šminkerica Purple.... [:hihot] [:sramezljiv] Fališ ovdje definitivno...neka uživaj i priušti si! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 01
Purple....sve nam se sviđa...ma uživaj u prvoj plaći,zaslužila si...Lijepo te je čuti...fališ nam.... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 02
ma rekla sam sama sebi da prvih par mjeseci nema stednje, samo uzivancija, shopping, zabava, a onda kada prode ljeto krecu stednje i smirivanje sa glupostima... trenutno sam u opakoj potraznji za novim stanom, krenula na kurs njemackog i lagano sam na sto strana i imam osjecaj da dan traje 48 sati mi ne bi bilo dovoljno.. nadam se da kada krene ljepse vrijeme, jer ovdje je koma hladno da cu vam onda i pokazati neke nove kombinacije koje lagano pune ormar [:hihot] [:hihot] kako ste mi vi cure moje? sto ima kod vas? vidim neke lijepe dame planiraju svatove... da cujemo malo detalja [:zaljubljen]
2015 03 06
Purple....tako i treba,naradit češ se ti za plaću,a treba malo i uživati u plodovima svoga rada,sama si i malo se razmazi...kad ćeš ako nečeš sada...I još takav veliki izbor i bezbroj mogućnosti,ufffff Evo danas brojim točno 3 mjeseca do velikog dana,konačno me šupilo da je to to...mislila sam da se nikad neću udati...na zaručničkom tečaju smo bili naj starijii par... [:place] [:place] [:place] Danas na dogovor u Sposu -Vž za vjenčanicu...već sam nešto zapikirala,ali dok se odlučim pohvalit ću se.... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] Svi čekamo lijepo vrijeme,da se izvučemo iz čizma i kaputa....bude bude uskoro [:smijesi] [:smijesi]
2015 03 06
1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 40