Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Cureee moje falile ste mi [:poljubac] Netko mi je skinuo profil [:place] Evo me natrag s novim. Baš ste mi falile ljepotice [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 04 28
[:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 29
dobrodošla natrag rockerice:)
2015 04 29
đe je purple naš
2015 04 30
Mortim si našla kakvig dobro potkovanog švabu pa šopingira [:hihot]
2015 05 01
Rockerica.... [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] Kako misliš skinuo profil....ni meni ne radi baš najbolje,ne dobivam obavijesti na mail,neke poruke ne mogu otvoriti??Imate vi kakve probleme ???
2015 05 01
hej hej Lu [:hihot] Ne znam, nije me bilo skoro 4 mjeseca i kako sam već objasnila u temi koju sam otvorila, htjedoh se ulogirat i pisalo nepostojeći korisnik. Adminka mi se javila i kaže da nisam jedina i da nema pojma kako se to desilo [:znoji] [:pospan] A meni najviše žao mojih povratnih [:ljut]
2015 05 01
I da, šteka cijela stranica, ne rade pogledi, poruke kad pošalješ one ti se vide u inboxu..
2015 05 01
I sada sve ispočetka...ma koma....i mene nije bilo jedno vrijeme,sad sam opet tu...nadam se da će to srediti...ahhh [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 02
Šopingirate li cure moje? Ja sam prošli mjesec kupila sebi Lancome-La via e belle malo sam se počastila.. I dva para cipela [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 05 03
hey curice!!! nisam se javljala jer sam bila na tisucu strana... sve oko stana i sada sam evo tjedan dana bila u Hrvatskoj, evo bas sam na putu za Munich.... joooj ne mogu vam opisati koliko sam sretna jer je tema opet aktivna... cak i mene nije bilo ali obecajem dok se preselim u novi stan i sve si nekako sredim i poslozim da cu opet biti aktivnija!! [:hihot] a cure... di nam je plusize? nje uopce vise nema... sve curice nesto mrsave, vise ni nece biti za ovu temu!! ma samo dajte cure!! ponosna sam na vas!! a teta ti si nam pravi komad!! kao i rockerica!!! [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 05 04
hey curice!!! nisam se javljala jer sam bila na tisucu strana... sve oko stana i sada sam evo tjedan dana bila u Hrvatskoj, evo bas sam na putu za Munich.... joooj ne mogu vam opisati koliko sam sretna jer je tema opet aktivna... cak i mene nije bilo ali obecajem dok se preselim u novi stan i sve si nekako sredim i poslozim da cu opet biti aktivnija!! [:hihot] a cure... di nam je plusize? nje uopce vise nema... sve curice nesto mrsave, vise ni nece biti za ovu temu!! ma samo dajte cure!! ponosna sam na vas!! a teta ti si nam pravi komad!! kao i rockerica!!! [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 05 04
Purpleee ajmeee [:zaljubljen] Baš lijepo da si se javila, lijepo te čuti [:kesi] [:smijesi] Hvala ti na komplimentu Purple, ali ja sam morala zbog zdravstvenih problema na strogu dijetu. Možeš misliti kako je zamijeniti kolače bezukusnom hranom [:place] Ovu temu treba držati živom koliko god je moguće, dobro je što nema reklamiranja u njoj više, ali je lijepo razgovarati i to nam treba, jedna opuštena, normalna [:jezik] , zanimljiva tema na MK vjerujem da se i sve ostale cure slazu s tim [:poljubac]
2015 05 04
Dakle komadi moji ja imam nove robice u ormaru, i izvolite pogledati i kupiti nekaj:) Ima za sve vremenske prilike, za sve dimenzije one veće, za sve prigode, i svih boja....gay friendly mi je ormar pa onda molim lijepo počastite se. Imam dojam da je jako popustila prodaja na krpicama u zadnje vrijeme, svaka čast nekima, ali baš mi se čini da i neide u zadnje vrijeme. Mislim da nemam velike cijene za svoju robicu no ako se nekome nešto ekstra svidi a da mu je skupo možemo se i dogovoriti. rockerica svaka čast!
2015 05 06
Febice, gay friendly [:smije] [:smije] Odlična si [:kesi] Purple, jesi naučila što jezik? Ima li kakvih novosti, osim stana [:jezik] ? Mali princ, fešta prošla [:zaljubljen] ?
2015 05 06
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 40