Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Ma znala sam da ćeš me krivo skužiti [:sramezljiv] Ne mislim da se hvalite HVALITE, već da imate nešto za pokazati. Ja sam trenutno valjda u "najdosadnijoj" fazi u svom životu; ne idem nikuda, ne događa se baš ništ posebno, svaki dan isti i nemam baš o čemu pisati. Ne kažem da je to loše, jednostavno je tako kad imaš klince i nikoga da ih pričuva [:znoji] [:hihot] Zato uživam u vašim postovima, slikama i linkovima [:smijesi] Da, plavo, moram i to jednom probati [:kesi] . Bit će to već sutra, prekosutra, nadam se. Javim se s rezultatima. To sa božićnim ukrasima već sada je stvarno previše [:vrti] .
2015 09 28
Imaju Purple...bar je tamo bilo...ogroman dućan na dva ili tri kata..ali ja sam onda toliko hodala po tim dućanima,da sam kupila samo neku vestu i šal ak se ne varam...i da imam njihove balerinke...još su na životu .... više gledam manje kupim...bar sada...opet treba posložiti ormara [:smijesi] [:smijesi] Ja sam sad neki čudan lješnjak,kaže moj muže lješnjak s mutiranom vjevericom [:hihot] [:hihot] ali vraćam se na plavo... Kaj se tiče Božićnih ukrasa,naručila nešto nakita i lampica i neke sitnice za Božić...još dok imam love dok sve ne ode za grijanje...I kod nas je zima...čizme su na nogama već [:place] [:place]
2015 09 28
Ja ovog ljeta skroz sam zanemarila Krpice-posao,turisti pa kupanje jednostavno dan mi bude prekratak [:sramezljiv] .Sada planiram imati čistku po ormarima-napokon imam vremena da si sredim stvari po kući [:kesi] [:kesi] . Sad cu češće pratiti temu [:zaljubljen]
2015 09 28
bok, nisam ni znala da ova tema još uopće živi (Purple, hvala na poruci!)... zadnje sam čitala dojmove Purple kad je došla u Njemačku i to je to... vidim da tu ima lijepih vijesti i raznih putovanja... baš prekrasno! pomalo i zavidim [:sramezljiv] ... ja nažalost kao i Danio ne mogu puno mrdati iz kuće, dijete me okupira maksimalno... vidim da je tema boja kose... i ja sam plava, nekako mi najbolje pokriva sijede kojim imam puuunooo... Danio, pretpostavljam da prelaziš u plavo kod frizerke? ja sam iz smeđe prelazila u plavo (sama) i nažalost nikako se nisam mogla riješiti narančastog odsjaja, pa sam morala na kraju ići kod frizerke... moram priznati da su mi u onoj staroj temi reklame išle pomalo na živce, a recimo u ovoj temi toga ipak fali.... i ja volim ugrabiti koju dobru xxl stvarčicu po povoljnoj cijeni [:smijesi] ... ima ona tema plus size za prodaju i zamjenu, ali tamo ima dosta curka koje stavljaju brojeve 40-42 ... kao da je to plus size [:vrti] ...
2015 09 28
evo i mene, pratim ja ali sam odustala,ništa se nije dešavalo...uglavnom tu sam i pratim!cure [:poljubac]
2015 09 28
Ma sve smo tu sam smo se deaktivirale [:smijesi]
2015 09 28
Rapidosa, naravno da idem kod frizerke. Mislim da bih ispala neon žuta kad bih probala sam svoj majstor tehniku [:hihot] Imam puno crvenog pigmenta. Čak nisam sigurna ni da će friz. uspjeti. Rekla je da će otići na GO onaj dan kad joj se najavim [:smije]
2015 09 28
ma frizerka će sigurno uspjeti... ja sam probala sve boje (ash) nikako se riješiti narančastog odsjaja, isto imam crveni pigment... javi, baš me zanima kako će ti uspjeti... jooj baš bi bilo lijepo da opet zaživi ova tema kao nekad...
2015 09 28
Ja sam sam svoj majstor sto se tiče farbanja i nije da se hvalim ali dobro si to napravim. Isto imam crveni pigment, ali ja to riješim bez problema. Danio čim budeš gotova kod frizerke stavi sliku ovdje da te vidimo.
2015 09 28
Dogovoreno trible. Ako nema slike, znači da pokus nije uspio [:smije]
2015 09 29
trible, kako se riješiš crvenog pigmenta? koristiš profesionalne boje?
2015 09 29
Ja ti naručujem boje preko neta jer ove iz trgovina meni nisu dobre. Mislim da čak u zg imaju negdje u salonima te boje. Koristim sve od Dikson i jako sam zadovoljna.
2015 09 29
evo i mene, također plava [:smije] imala sam doslovno sve boje od crne do zelene, plava mi najviše paše... sama se bojam [:smijesi] Ja sam trenutno između kupovanja odjeće i vježbanja [:smije] našla sam jako puno dobrih stvari unazad par mj... Ima ovdje jedna cura koja radi tajice za 30 kn, moram naći link [:zaljubljen] kupila sam neki dan 3 vestice, onako duže dosta, za 90 kn [:smije] haljinu za 30 (sve sa etiketama). imate na fejsu grupe di cure prodaju [:zaljubljen]
2015 09 29
Ja sam kupila od te žene tajice ali za djevojčice i prekrasne su. Mislim da ću i sebi isto naručiti jer stvarno se isplati.
2015 09 29
Febica je tu, stalno sam pratila forum međutim danima ništa i onda nemam više naviku tako stisnuti i pogledati. I danas pogledam i imam kaj vidjeti! Kaj se tiče šopinga, trenutno ništa puno ne kupujem, uglavnom šivam jer mi je to nekako najefikasnije. Sašila sam si ovo ljeto 7 prekrasnih tunika haljina, pa sad to vrtim, jer mi je škemba sve veća...ne od žderila :D Doduše kupila sam neke slatke dvije tunike u C&A jednu na točkice, i jednu plavu sa predivnim srcem na prsima. Zapravo cure tražim, grudnjak za dojenje, pripremam se lagano, ali nosim 100 - 110 širinu i užasno mi je teško naći običan grudnjak, a kamoli ovaj za dojiti. Pa ako itko ima pojma, ideju, ili nešto u svojem ormaru daj mi javite.
2015 09 29
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 40