Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

evo i mene konacno! nije me bilo par dana!!! Ja sam u potrazi isto za jesenskim komadima njih nekako uvijek imam najmanje, i to najmanje majica nekih basic u kojima sam sebi ok... purple putujes ti svaka cast zasluzeno11 super mi je ova suknja!!! italij divna [:poljubac] super si!!!
2015 09 12
Purple baš ti paše Italija....a nekako mislim da i meni. Doduše vidjela sam dosta Italije, ali Cingue Terre nisam a to mi je želja. Biti će prilike [:smije] Bila sam u C&A i tražila neku lijepu kožnu jaknu, zapravo eko kožnu, i dobili su crnu i bež, međutim ja sam probala broj 58 koji mi je bio naknap. Nije mi jasno šta se dogodilo, jer se nisam toliko udebljala, ali nešto im se pošemerilo u veličinama. Na kraju sam otišla u KIK i našla njihov kožnjak na akciji za 160 kuna....juhu! Bolje mi stoji i komotniji je. Kaj se tiče ostale robice, ma ne znam ništa posebno....imala sam priliku kupiti si kaj sam htjela jer je kapnula neka lova međutim sve mi je onak nekak bezveze.... U H&Mu sam se počastila sa dvije majice i nekim hlačama, isto tako ništa posebno.... Nagovaraju me frendice da otvorim butik za buce....jer imam stila i dobru krojačicu, međutim to baš i nije tak jednostavno! Naravno javim ako se šta promjeni [:hihot]
2015 09 13
ma milina, taj topli doživljaj Italije, te boje....predivno!! Svakako planiram posjetiti Toscanu, uzduž i poprek hehe....a i digići nisu loši [:jezik]
2015 09 14
jooo divna je Italija.... ahhh... toliko jos ima mjesta na svijetu koji se trebaju istraziti.... [:zaljubljen] [:zaljubljen] a i maliprinc nam je na putovanju... vidjela sam na faceu, u Dominikanskoj republici je... mozes si tek zamisliti kako ce nam ona divne slikice staviti... [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 09 15
Evo par sličica...volim slikat,al se ne volim slikati... [:hihot] [:hihot] [slika:dca04eba-1c9d-432e-8cf6-1f605e0277e5]
2015 09 25
[slika:cadb491d-c009-4c1f-bd23-d9b2d8221eab]
2015 09 25
wow,cure vaše destinacije izgledaju stvarno privlačno! *_*
2015 09 25
ja planiram da cu iduce godine na neko dalje putovanje... nasla sam neku ponudu Bali, Singapur i Indonezija pa cemo vidjeti sto i kako [:hihot] ja sam prosli mjesec radila kao luda, imala sam 274 radnih sati tako da je placa bila dobra pa sam se malo pocastila [:hihot] obozavam taj NKD, ne znam da li kada sto tamo kupujete ali ja ga bas volim.. [:hihot] [:hihot] kupila sam neke vestice, haljine, majice, trapke.... i pitanje... kupila sam dva ponca ali nemam pojma kako da ih kombiniram... super mi izgleda kada su trapke i kosulja ili majica upasana u trapke... ali kada ja to ne mogu tako bog trbuha i nemam uopce ideju kako i sto da to kombiniram.... iduci tjedan idem malo gledati jakne... htjela bih parku onako krem, skroz svijetlu i jednu tamno zelenu... i cizme...vjecita borba [:place] [:place] [:place] jeste vi sto kupovale? Princeza... ovo izgleda bozanstveno.... e a di su nama ostale cure...? Danio se nije javila vec sto godina.... Plus size nam je dobila bebicu pa ima opravdanje.... ali samo nas je par... bas mi je zao zbog toga... nemam pojma kako da aktiviram temu... kako da nagovorimo curke da nam se vrate... imate ideju, prijedlog? [:tuzan] [:tuzan]
2015 09 27
cizme upravo kupljenje, uzela sam i smede i crne... i jos su kupljene neke majice, haljinice... [:hihot] [:hihot] mislim, nije bilo smisla da samo kupim cizme, sto ne? [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 09 28
Nema cura [:place] [:place] [:place] Neznam ni ja...a znam da nas ima,al opet...šteta za staru temu...bila je među popularnima,pa je svako malo netko bacio pogled .... ja sam ipak optimista [:smijesi] [:smijesi] Ajme 274 sati...svaka čast Purple ,zaslužila si uživaj ...uh peglala bi da bi se sve prašilo [:smijesi] Haljinice s dugim rukavima ili ispod lakta,da su lepršava i moderne i ne uz tijelo,tražim trenutno...našla jednu u CA..koja mi se donekle sviđa...HM ne želim ni komentirat...Planiram u Graz do PRIMARKA , jer bi se našlo tamo štogod , imama par stvari koje sam kupila nekad u Londonu i jako sam zadovoljna... Samo putuj,ja bi svakam išla...sam da imam više vremena i novčića...doma uvijek stigneš biti... [:poljubac]
2015 09 28
ja isto planiram u Primark kroz nekih 2 tjedna... ti si tamo vec bila? nesto davno sam cula da oni imaju plus size odjecu, sto ne? nemam mi druge nego cu curama poslati poruke da ih malo podsjetim na temu [:tuzan] [:tuzan]
2015 09 28
Nisam vas napustila lijepe moje, pratim vas u stopu, samo ne mislim da imam što pametnog i zanimljivog reći, pa šutim. Lijepo mi vas je vidjeti kako uživate, šopingirate i putujete. Mali princ, imala si prekrasnu vjenčanicu, slike su predivne [:zaljubljen] A ti draga moja Purple, uživaj, putuj, kupuj i ne zakidaj se za ništa što si poželiš i možeš priuštiti. Kada ćeš ako ne sada? Ja si priuštim koji komad tu sa krpa, ali ništa ekstra s čim bi se baš hvalila. I dalje sam bubana na šminku i tu odlazi većina mojih para [:sramezljiv] [:hihot] E da! Novost je da sam se, po prvi put u životu, odlučila ofarbati u plavo [:sokiran] [:smije] Plussize, čestitam na bebici [:poljubac]
2015 09 28
I ja sam tu, čitam vas ali nemam se sa čime značajnim pohvaliti pa ne pišem. Danio u plavo kažeš??? Ja sam se isto pofarbala u plavo tj.bijelo ali mislim da su se vratiti u svoju Pink jer ovo je ipak prevelik zalogaj za mene. Brzo mi se vidi izrast i ubija me to blajhanje prije svakoga farbanja. Klinci me svaki put pitaju kakva ću biti jer su navikli na moje mijenjanje boje kose. A gdje je Febica??
2015 09 28
opa plavo!!! nice!!! ja sam se isto vratila na plavo... bila sam neko vrijeme smeda ali sam skuzila da je ipak plavo moj stil i da se najbolje osjecam s tom bojom kose!!! ma daj... nemoj tako... pa nije da se mi hvalimo kada nesto stavimo da smo kupile... [:tuzan] [:tuzan] btw, isla sam danas u jednu trgovinu, ono imaju doslovce od igle do lokomovite, trebale su mi zarulje i uticnice pa sam usput upikla i jednu haljinu jer fakat imaju sve!! i necete sto sam vidjela!!! oni vec imaju polako program nakita i svega za Bozic!!!! okay, okay, u ovom Minhenu je fakat hladno i svi su vec na veliko obundani ali bas da vec u 9.mjesecu krece se s tim, to mi je ipak prerano... istina, do negdje 3-4 mjeseca sam vidjela okicene borove u nekim stanovima ali ovo mi je ipak too much!!!!
2015 09 28
Joj kak je meni prekrasno kod njih za Božić!! Ja sam bila i ko malo dijete upijala sve te ukrase i kako je lijepo okićeno. Ali ipak mislim da su sad jaaaako uranili s tim!!
2015 09 28
1 2 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 40